*.exe > *.scr

Ccobra

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
91
Było wiele pytań czy plik bo zbindowaniu może mieć inne rozszerzenie niż exe czy może mieć jpg itp, nic nowego niewymyśliłem ale jak wiadomo może mieć *exe, *.bat tyle że to za bardzo podejrzane
smile.gif
nawet mało znający się użytkownik komputera wie że to są pliki wykonywalne i coś tu niegra
smile.gif

Ale mozna przecież zmienić rozszerzenie pliku zbindowanego na *.scr
smile.gif
jak wszyscy wiemy to rozszerzenie wygaszaczu ekranu ale jest to takze w pewnym sensie rozszerzenie wykonywalne.i tak można bindować np prawdziwy wygaszacz z klientem i po zbindowaniu zmienić rozszerzenie na *.scr
smile.gif
i bez żadnych podejrzeń wysyłać dalej
smile.gif
jako wygaszacz ekranu. Jeśli mamy doczynienie z prawdziwym amatorem ( nie lubie określenia lemerem-ale jak kto woli) to można przecież zmienić ikone zbindowanego pliku na ikonke tapetki zbidnować tapetkę z klientem zmienić na *.scr i wmówić że jest to również rozszerzenie typu bmp czy jpeg
smile.gif

Sądze że może się to komuś przydać więc napisałem, za jakieś przekręcenia przepraszam
<
- testowałem to u siebie i działa bez problemu.
Może dzięki temu podsumowaniu będzie mniej pytań dotyczących rozszerzeń bidnowania ...
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Hej, przecież .pif to super rozszerzka dla lamera! Zmieni się ikonę na plik graficzny i wciśnie kit że to Portable Image Format
smile.gif
 

fireafm

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2004
Posty
9
O ile mi wiadomo windows xp i me ( nie wiem jak inne) po zmianie rozszerzenia na pif, automatycznie ukrywa cale rozszerzenie ktore staje sie nie widoczne.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
to raczej nie tylko z rozszerzeniem pif ... :/ jak ktos sobie tak ustawil to mu ukrywa;] [choc w xp jest to chyba uatomatyczne]
 

Ludy

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2005
Posty
5
ja odkryłem że jest pewien sposób na ukrycie rozszerzenia jeżeli ktos wysyła komus plik np. przez gg. Każdy wie że najgorsze w wysyłaniu pliku przez gg jest to że beszczelnie pokazuje nazwe pliku razem z rozszerzeniem i wtedy każdy widzi że coś niegra. Aby tego nie pokazało należy walnąć jakąś długą nazwe pliku i wtedy nie widać np. jakos szczegółowo go opisać.
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by Ludy
ja odkryłem że jest pewien sposób na ukrycie rozszerzenia jeżeli ktos wysyła komus plik np. przez gg. Każdy wie że najgorsze w wysyłaniu pliku przez gg jest to że beszczelnie pokazuje nazwe pliku razem z rozszerzeniem i wtedy każdy widzi że coś niegra. Aby tego nie pokazało należy walnąć jakąś długą nazwe pliku i wtedy nie widać np. jakos szczegółowo go opisać.
Ameryki nie odkryles, juz nie raz sie o tym pisalo =] .
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
i niepotrzebnie temat odkopałeś czyli wygenerowałewś niepotrzebny ruch w internecie czyli jesteś spamerem ;0
 
Do góry Bottom