Exploit na port 21

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Czesć mam pytanie nie znacie jakiegos dobrego exploita na port 21 , najlepiej "skompilowanego" żeby odrazu działał z góry dzięki ;] . I prosze nie odsyłajcie mnie do www.google.pl , jak by była możliwość to bym chciał dostac waszą fachową porade :mruga:
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by przemo
Czesć mam pytanie nie znacie jakiegos dobrego exploita na port 21 , najlepiej "skompilowanego" żeby odrazu działał z góry dzięki ;] . I prosze nie odsyłajcie mnie do www.google.pl , jak by była możliwość to bym chciał dostac waszą fachową porade :mruga:
Port 21 to przeważnie usługa FTP. Jest sporo exploitów np. na www.securiteam.com
 

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Tam już zaglondałem a te exploity napisane są z błedami ;] A nie znasz jakiegoś gotowego exploitu już skompilowanego dzieki kturemu mógłbym sie połączyć przez port 21 . Bede bardzo wdzięczny ;]
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
błedy są poto aby tacy jak ty wkoncu nauczyli sie programowac a nie kopiuj / wklej i juz wielki hakier z ciebie
a won mi z tąd
 

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Kolego ten portal chyba jest ogółno dostępny dla wszytkich i ty nie masz prawa mnie z tond wyżucać ;] .
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by przemo
z tond wyżucać ;] .
Piszcie w Wordzie jak nie umiecie pisać... jak to forum przez Was wygląda?!

2if4.png



1cb5.png
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@przemo
On moze i nie ma prawa, ale my po pewnych sugestiach - jak najbardziej mozemy.
 

pura89

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
8
po drugie jeżeli chcesz exploita to musisz powiedzieć nam jaki program działa na tym procie na zdalenej maszynie
<
 

przemo

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2004
Posty
14
Już nie potrzebuje tego explita znalazłem go ;] . Wiem że Administrator może mnie wyżucić z portalu ;] . Gdyby mi nie zalezało na pozostaniu na tym portalu to bym odpalił temu gościowi taki tekst żeby się schował , ale mi zależy żeby być tutaj dlatego ignoruje takich gości

//wyżucić? Ja jednak myśle, że "wyrzucić". Mo4x
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Wiec jesli znalazles odpowiedniego exploita to zaprezentuj go tutaj dla potomnych.
 

DiCarlo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2006
Posty
109
Ja nie potrafie Znalesc

Dacie prosze linka na jakis program exploit kóry wykorzystuje port 21,25,80, to jest do domowego uzytku.Porsze tyllko nie kahta bo on nie dziala za hiny nikomu =] =]
Ale widxze ze tu ludzie wiedza o co mi chodzi wiec pomuzcie pliska

____________________________________________________
Sry Za ortografie
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Re: Ja nie potrafie Znalesc

Originally posted by DiCarlo
Dacie prosze linka na jakis program exploit kóry wykorzystuje port 21,25,80, to jest do domowego uzytku.Porsze tyllko nie kahta bo on nie dziala za hiny nikomu =] =]
Ale widxze ze tu ludzie wiedza o co mi chodzi wiec pomuzcie pliska

____________________________________________________
Sry Za ortografie


typowe pytanie laika
<

ps. zrodla uslug ftp oraz http sa dostepne dla srodowiska unixowego mozna sobie przejrz(z)ec i napisac samemu czego nie potrafi 95 % osob na tym oraz na pozostalych forach
<


jednak exploit na 21 port nie dziala na kazda usluge ftp xDD no czlowieku wez moze sie dowiedz jaka aplikacja obsluguje usluge ftp =), jaka jest jej wersja itp. ;] potem zalatw zrodlo tej aplikacji
smile.gif


ps. zastanawiales sie na tym ze exploit moze na czas 'sesji' modernizowac czesc powloki ? =), wiec inaczej zachowa sie na slackware a jeszcze inaczej na czystym debku xDD a na windzie to juz wogole nie wiadomo co by bylo
<
propably zesralo by sie cos procz ftp :rotfl:

jezeli pobierasz exploity i tak sobie na dowolnym kompie testujesz metoda prob i bledow to nie dziw sie ze nic ci nigdy nie zadziala
<
 

DiCarlo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2006
Posty
109
LOl

Widze Jestem wyśmiany ale ja zaczynam wy niemieliście takich początków mam pytanie
skomplikowałby mi ktos jakiegos exploita na FTP Szukałem tego i nic Z gółry thx Ide Sprzątac jak to lamery lubią
<
 

nelt

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2006
Posty
2
czy kiedys do ch**a pana przestaniecie sie przemądrzac i zaczniecie pomagac innym ludzią ktorzy szukajac informacji czytja wasze kłutnie i traca czas. No i co ze jestem laikiem!!!!!!!!!!Co ze połowa z was jest!!!!!!!!!!To forum jest poto zeby lepsi pomagali gorszym jak maja tylko ochote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Do Ku**y nedzy ale sie zdenerwowałem.
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Ojej, a ja myslałem, że to forum istnieje aby pomagać potrzebującym pomocy i bezlitośnie kpić z debili którzy myślą, że jak im ktoś /krok po proku/ opisze konfigurację trojana/użycie eksploita to oni będą /the master/.
 
Do góry Bottom