Exploit na port FTP i SMTP

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Zna ktoś z was może exploita na port FTP (port 21) lub port SMTP (port 25) ? Jesli ktos zna jakieś nazwy albo stronki www skad mozna sciągnąć niech napisze w tym TOpicu. Za informację i pomoc klikne na POMÓGŁ :faja:

Pozdrawiam!
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
No ok. Jak są te exploity wszystkie za kazdym razem jak biore obojetnie jaki exploit i chce go skompilować za pomoca programu Dev-C++ ver 4.0 to mam błedy w kodzie. minimalnie jeden błąd. Co mam z tym zrobić ? W dobrym programie kompiluje exploity ? Jak je wykorzystać ? Moge prosic jakiś opisek. Za pomoc klikne na POMÓGŁ pozdrawiam!
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Roaders
No ok. Jak są te exploity wszystkie za kazdym razem jak biore obojetnie jaki exploit i chce go skompilować za pomoca programu Dev-C++ ver 4.0 to mam błedy w kodzie. minimalnie jeden błąd. Co mam z tym zrobić ? W dobrym programie kompiluje exploity ? Jak je wykorzystać ? Moge prosic jakiś opisek. Za pomoc klikne na POMÓGŁ pozdrawiam!

Przewazne w kodach exploitow sa proste bledy by byle kto nie mogl ich uzywac
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Aha to znaczy że ja musze te błędy sobie poprawić ? Bo znam C++ więc nie bede miał więszego problemu poprawić błedów. Mam jue tylko poprawić i exploit bedzie działał tak ?

Pozdro!
 
Do góry Bottom