Exploit on Windows Xp

ktostam

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2005
Posty
50
Ja też chce!!!!!

[email protected]


Archiwum zaszyfruj hasłem najlepiej niech to bedzie 1

Skaner anty vir wp wykryje to jak nie zaszyfrujesz
smile.gif
 

miro

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2003
Posty
20
To ja mam małą prośbe.....
1.Chciałbym aby ktoś podał mi konkretny exploit działający POZA SIĘCIĄ.Bo prubowełm WINTASK exploit i nie działa...chyba.
2.Sposób obsługi danych exploitem....
 

Grek15

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2005
Posty
5
Jak będą jakieś problemy z tym expolitem to pisz
<

Ja wmiare swoich możliwości sprubuje pomuc
<
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
PS jesli masz połaczenie p2p z kims za natem to spoko mozesz exploitowac ale jak nei masz takiego połaczenia to zapomnij
Uzyszkodniki z zewnetrznym IP maja pewien luz bo ich to nie tyka ale nie moga exploitowac jakiejs sieci LAN czyli wewnentrznej.
PS2 owszem mozna exploitowac cudza siec o ile masz tam chocby jednego trojanka z dostepem do wiersza polecen albo udalo ci sie wcisnac na serwer takiej sieci

PS3 i jest to dosyc trudne aby to zadzialało
 

Grek15

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2005
Posty
5
Sory ale emaile mi wrada nawet jak dam chasło tylko na oneta moge
<

więc weźcie sobie sami
<

http://www.welfare.za.pl/exploits.php
Powyżej macie link jets tam skompresowany oraz wiele innych expolitów na windowsa
<

Wszytko pięknie jest zrobione
Życze miłej zbawy :twisted:
 

Marcmos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2006
Posty
1
Exploity - Metasploit.com

Szukasz fajnego exploita ??
<


Polecam konsolkę Metasploit - bardzo duży wybór. Ja polecam ie_xp_pfv_metafile - jeszcze nie ma na to łatki ani do XP, 2003 Server, Vista(!!), ale niezawsze działa (DEP) :-D
smile.gif


Opis używania ie_xp_pfv_metafile napisał Rywin - Link
 

Bozuch

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
49
Masz podane zrudlo exploita patrzysz o c++ czy C czy perl to wpisujesz w google.pl kompilator c++ i magi pojawia ci sie 1000 stron o kompilatorach w c++ wchodzisz na pierwsza lepsza gdzie pisze download i masz po kompilacj mozesz (jesli nie umiesz otwierac )
wkleic ten exploit do C:systemsystem32 tam wklejasz exploita w postaci exe np on sie nazywa dupa.exe
potem dajesz start>uruchom>dupa.exe
<

i krzyczysz Jest jestem haxior bo ktos napisal exploita a ja sie komus wlamie jest bede haxior
<

chcesz byc haxior sam napisz
<
 
Do góry Bottom