exploit pod IE

kamilet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
32
Witam.Szukam exploita dzialajacego pod IE czyli jak ktos wejdzie na moja strone to mu sie zalancza exploit dla osob znjacyhc lub umiejacych zrobic taki exploit mam ciekawa oferte w postaci "PLN"
Prosze o kontakt na gg, email ewentualnie na PW, najlepiej na gg
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
czy glupota niektorych ludzi to rodzi sie przez pączkowanie ?
exploity sa dostepne i wystarczy sobie poszukac , np sa tutaj -->> milw0rm.com
albo mozna poczytac chocby troche forum wlasnie w dziale exploitow to tez bys sobie sam poradzil , ale po co skoro mozna zaśmiecac nie czytajac forum , tak jest lepiej
no i nie to zebym sie powtarzal , ale "use google luke..."
 

kamilet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
32
dzieki za komplement ale nie trzeba bylo
smile.gif

owszem mzona i sa explity dostepne tez ale trzeba je ustawic mistrzu
smile.gif
nie znam sie na programowaniu dlatego pisze a jakbys byl troszke sprytniejszy wykorzystal bys sytulacje i bys zarobil ale po co
smile.gif
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
heh , nie ma za co , ogolnie nie chcialem Cie obrazic , ale niektorzy ludzie maja dziwne pomysly; a wracajac do tematu
1.napisales WYRAZNIE ze szukasz exploita , wiec Ci podalem gdzie mozesz znalezc
2.mam dziwne odczucia do ludzi ktorzy chca uzywac czegos czego wogole nie rozumieja,sam nie jestem swiety i tez wielu rzeczy nie wiem/nie rozumiem , a tymbardziej nie znam sie na hakierowaniu , wiec Ci nie pomoge i nie pomogl bym nawet znajac sie
smile.gif
oczywiscie dla Twojego dobra
3.takich rzeczy trzeba sie uczyc samemu , co Ci z tego ze zaplacisz jak wyjdzie lata , albo cokolwiek sie zmieni i zaplacisz komus za kolejna..."wiedze" ? , i co wtedy ? ano pozostajesz z niczym nadal nic nie rozumiejac , a ze Ci "stanął" bo udalo sie kilka razy , to mysle ze i tak to za malo i bez sensu
4.no ale coz , powodzenia i zycze przyjemnego hakowania , ciesze sie ze moglem byc w pewnym stopniu pomocny
 

kamilet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
32
hehe spoko nic sie nie stalo
<
) corz za wyczerpujaca wypowiec
smile.gif
a no wlasnie uczyc sie tego to z tym problem bo nie mam az tyle czasu na to a z chcecia bym sie takich zeczy pouczyl a nie tych bzdur co w szkole ucza
smile.gif
dzieki za dobre chceci
<

Wracajac do tego exploita to moglbys mi dac dokladny namiar na dzial na tej stronie co podales na dzial z exploitami ktore w postaci kodu sie wstawia na strone ? bo troszke tam szukalem ale tak jak mowisz nie znam sie i nie wiem czy doborze szukam
smile.gif
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
szukaj a znajdziesz ,wchodzisz do EXPLOITS a tam na ta luke w IE to chyba bylo 33tys klikniec , i jak zauwazyles tam jest tabelka z kliknieciami , wiec zainteresuj sie tymi powyzek 10k (i znajdziesz duzo wiecej niz bys potrzebowal),poza tym zobacz w tematach przyklejonych , zaraz nad tym TOPICiem i tam masz tez strony z exploitami , jest tego sporo na sieci , poszukaj sobie
powodzenia , milej zabawy
 

kamilet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
32
ok znalazlem jakis ale teraz inne pytanie jak ten kod zapsize w postaci .html to juz wszystko bedzie dzialalo wystarczy tylko zmienic adres do pliku jaki ma sie zalaczyc podczas wejscia na strone tak?

acha nie ma tam dzialu EXPLOITS :> i tu sie zaczyna problem ale scignolem zdzialu shellcode ale nie wiem czy to dobry dzial
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
mozna wejsc przez contents , platforms i shellcode , pomylilem sie z tym exploits, co za roznica ?
w kodzie powinienes miec jakis "EXAMPLE text" wyjasniajacy uzycie , nikt Ci nie powie ot tak sobie jak dziala dany exploit
jesli to kod, ktory trzeba umiescic w BODY to tez to widac po kodzie samego exploita , jesli dotyczy akurat HTMLa , zreszta kombinuj sam , jak nie taki exploit to inny , nie wiem co sie tak uparles akurat na tego , ale niewazne
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Kurka, script kiddies powinni być mordowani zaraz po porodzie. Albo przynajmniej banowani jeszcze PRZED rejestracją na dowolnym forum.
 

kamilet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
32
hmm ok dzieki za wszystko. Wiem ze jestem sript kiddies dlatego tutaj pisze bo nie wiem co i jak cos bede kombinowal. Do czego mi exploit a dluga historia mam troche sztanaski plan
<
 

kamilet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
32
ok znalazlem jakis mysle dosc dobry exploit bo mial duzo pobran (klikow)
mzoecie go oblokac na mojej stronie http://www.kamilet.gsi.pl/exploit-test.txt
Teraz znow problem przestawilem tam tylko jedna zecz ale nie zadzialo
"http://dedicated.com/bot.exe";[/b]
zmienilem na swoj plik
jest to program adware
i wydaje mi sie ze chyba nic wiecej nie trzeba zmieniac ale nie znam sie nigdy nie ustawial exploita i prosze o pomoc w jakich miejscach co trzeba pozmieniac zeby exploit zadzialal

PS: Plik oczywiscie zapisalem w .html
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by kamilet
ok znalazlem jakis mysle dosc dobry exploit bo mial duzo pobran (klikow)
mzoecie go oblokac na mojej stronie http://www.kamilet.gsi.pl/exploit-test.txt
Teraz znow problem przestawilem tam tylko jedna zecz ale nie zadzialo
<div class='quotetop'>CYTAT
"http://dedicated.com/bot.exe";
zmienilem na swoj plik
jest to program adware
i wydaje mi sie ze chyba nic wiecej nie trzeba zmieniac ale nie znam sie nigdy nie ustawial exploita i prosze o pomoc w jakich miejscach co trzeba pozmieniac zeby exploit zadzialal

PS: Plik oczywiscie zapisalem w .html[/b][/quote]

#!/usr/bin/perl[/b]

<
To jest kod do perla
<
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
poczytaj sobie wogole o jezykach programowania , w CELU chociaz posiadania wiedzy o nazwach jezykow , ich rodzajach czy cos , rozszerzeniach plikow zrodlowych...
za chwile znowu o cos bedziesz pytal , wez sie ogranil troche i zabierz za jakies podstawy , ukierunkuj sie chociaz na cos , a nie ciagle ryjesz beret , bo problemy i problemy , ale samemu poczytac to nie łaska
 

0x88

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2006
Posty
11
Exploity ktore mozna znajsc w googlach lub na stronach podobnych do Secunia nie zawsze daja taki effekt jak prywatne exploity. Na public exploity juz sa patch'e i na wiecej niz 10% odwiedzajacych strone z takim exploitem nie ma sie spodziewac. Mam wlasny exploit, ktory uzywa nie jedna luke, a kilka w zaleznosci od wersji przegladarki, OS i t.d. Za kazdym razem exploit jest kryptowany, co oznacza ze antivirusy traktuja taka strone jako biezpieczna. Taki exploit jest skuteczny w 35%. Jezeli ktos chce kupic takie cos to prosze w PM. Jeszcze mam wlasny loader, ktory nie jest wykrywalny przez firewall. Ostatni Outpost ssie pale
<
 
Do góry Bottom