Explolity i Telnet

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
Witam, mam problem wiem co to sa explolity i do czego mneij wiecej je urzyc lecz niestety nie znam c++, nie wiem jak ich urzyc, na niekturych forach typu hacking itp. pytalem sie ale niestety nikt mi do konca tego nie wysjasnil, pisali ze po skomplikowaniu ich komplikatorem mozna uzyc poprzez telnet, a wiem takrze ze poprzez tlenowanie mozna wlamac sie na komputer, poprzez znalezienie otwartch portow, no dobrze mam znalezione otwarte porty wyszuakne poprzez Nmap i co dalej pisze do telnet'a open host port i nic pokauje blad, moze mi to ktos wytlumaczyc lub przynajmniej dac nmiary na jakis FAQ, bo domyslam sie ze tego sie w kilku zdanich nie wytalumaczy, moze byc na privie, bardzo bym chcial sie tego dowiedziec, aha no i co oczywiscie sie robi po polaczniu jakimi komendami itp, bo poprzez wlaczenie opcji help lub ? sa pokazane komendy ale watpie zeby poprzez tamte dalo sie cos shakować, a wiec jezli ktos ma pojecie na temat tego to prosze o wyjsneinie moze byc na priv jak ktos woli, ale bardzo prosze bo niestety nie ma kto mi tego wytlumaczyc a sam juz nie wiem co mam o tym myslec bo probuje czytal faqi ale i tak nic z tego nie wychodzi, a wiec pozdrawiam i czekam na odpoiwedz ;][/b]
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Skomplikowaniu komplikatorem ROTFL ;]
A tak wogóle masz linuxa? Jak nie, to sobie za bardzo nie poexploitujesz
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by marcinfb
A co z tlenowaniem ??

Sciagash tlena z www.tlen.pl i tlenujesh
<


A tak serio to sie nazywa telnetowanie, przez to mozna sie wlamac ale jesli ktos ma uruchomionom odpowiednia usluge, np. ma postawiony serwerek telnetu
smile.gif
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
A moglbys to bardziej wytlumaczyć, jak poprzez telnet polaczyc sie z jakims innym kompem poprrzez ostawte porty ???
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
To ze ktos ma otawrty port to nie znaczy ze jak sie z tym portem polaczysh to jush mash wladze... Nie lubie windowsowego telnetu polecam program Putty
smile.gif
Lepiej sie zainteresuj exploitami bo sa bardziej pozyteczne niz telnet
smile.gif
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
#Chochlik - Moze polecisz jakis faq o explolitach, ale jezli nie znam c++, jescze to bede potrafil je urzywac ? Ale np zeby go urzyc to musze cos zrobic na kompie ofiary, a co do telneta to sie lacze i co dalej ? Jak mozesz to powiedz, bede wdzieczny, jak mozesz to odpisz, aha tak oczywiscie przez linuxa, ale moze byc wersja aurox 9.3 ???

MM
:twisted:
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
poczytaj moze lepiej o telnecie/zastosowania itp ;] i oglnie o sploitach/linuxie ;]
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by Chochlik+--><div class='quotetop'>CYTAT(Chochlik)</div>
<!--QuoteBegin-marcinfb
A co z tlenowaniem ??

Sciagash tlena z www.tlen.pl i tlenujesh
<


A tak serio to sie nazywa telnetowanie, przez to mozna sie wlamac ale jesli ktos ma uruchomionom odpowiednia usluge, np. ma postawiony serwerek telnetu
smile.gif
[/b]

buhehehehehehe rotlf dobre
<
<
<
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by marcinfb
#Chochlik - Moze polecisz jakis faq o explolitach, ale jezli nie znam c++, jescze to bede potrafil je urzywac ? Ale np zeby go urzyc to musze cos zrobic na kompie ofiary
, a co do telneta to sie lacze i co dalej ?
Jak mozesz to powiedz, bede wdzieczny, jak mozesz to odpisz, aha tak oczywiscie przez linuxa, ale moze byc wersja aurox 9.3 ???

MM
:twisted:

LUDZIE 3MAJCIE MNIE BO NIE BEDE TEGO TOLEROWAL

CHAMSTWA SK******* I PIER*** LENISTWA

DO CZYTANIA !! K*** jak idziesz sie kochac z panna to tez pytasz sie kumpli jak to robic?????????????/
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
@zeusik_ - A moze bys sie najpierw spytal ile mam lat co ???
Dla twojej ciekawosci mniej napewno do ciebie

Bede czytal, c++ terz zaczne sie uczyc, ale to dla mnie troche za szybko, najpierw dreczy mnie telnet i explolity, i z checia poczytam, tylko cos naprawde dobrego bo wszystkie prawie faqi sa du dup*, wszystko sie powtarza jak zdobyc ip hosta itp srasznie trudne !! co nie ??? Jezlipolecisz mi naprawde jakies dobrego to z mila chceia go przeczytal a nawet sie go na pamiec naucze !! I nie wypomianj ze jestem leniem ani skrywys**** bo to nie jest prawda, a na (auto cenzura) to chyba jestem jescze troszke za mlody, wiec sie najpierw zastanow co piszesz, ale jezeli mzoesz i masz chcec do pomocy, to polec cos, moze byc po angielsku byle bylo dobre, i oczywiscie nie za trudne.

MM
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
no to po ci sploity jak nie bedziesz ich kumal ...?!?!
btw co ma wiek z tym wspolnego?!?!;]
co ty chcesz za faq, co ty chcesz zeby tam pisalo ... ?!?!bo nie rozumiem cie ... :/
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
Wiek ma duzo wspolnego, bo jezli ktos ma 30 lat i osbluguje sie kompem kilka razy dluzej odemnie to ma w takim sensie mi chodzilo o wiek, no wlasnie pytam sie czy aby moc sie obslugowac explolitami czy splolitami potzrebna jest wiedza c++ , bo jescze niestety nie zdazylem sie tego nauczyc, przynajmniej podstaw, chcem faq by bylo opisane obsluga explolitow ich zastosowanie, kiedy mozna ich urzyc, i mile bylo by widziane jak ?, a o tlenowaniu chodzi mi (faq) wogule jak zaczac tlenowanie i prosze bez glupich tektow jak juz kilka osob sie pochwalilo zebym sciagnal z tlen.pl i sobie tlenowal dowoli, jak to wszystko zaczac do czego moze byc to wykorzystywane, znam jak naarzie laczenie z serwerami skad sie chce jezli ma sie prawo root'a (login i haslo), a takrze do laczenia sie z innymi komputerami, no i jak sie polacze i jakie mam opcje ? Mam nadzieje ze cos wiecej niz tak jak w glupich trojanach, ktory juz praiwe kazdy druen moze posiadac i sie nimi bawic, a wiec jezli ktos by mogl mi to wyt;umaczyc to bede bardzo wdzieczny lub cjociaz polecic jakis art, w poprzednim poscie toche sie unioslem ale to wywoleal post zeusik_'a mam nadizje ze takrze i ty dasz mi jakies wskazowki, jezli ktos nie chce sie tu wypowiadac i woli poza forum , prosze bardzo, zgadzam sie na wszystko
;]


--------------------------------------------------------------
irc > Dżony Łoker 5.0: i wszystko jasne B;]
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by marcinfb
Wiek ma duzo wspolnego, bo jezli ktos ma 30 lat i osbluguje sie kompem kilka razy dluzej odemnie to ma w takim sensie mi chodzilo o wiek, no wlasnie pytam sie czy aby moc sie obslugowac explolitami czy splolitami potzrebna jest wiedza c++ , bo jescze niestety nie zdazylem sie tego nauczyc, przynajmniej podstaw, chcem faq by bylo opisane obsluga explolitow ich zastosowanie, kiedy mozna ich urzyc, i mile bylo by widziane jak ?, a o tlenowaniu chodzi mi (faq) wogule jak zaczac tlenowanie i prosze bez glupich tektow jak juz kilka osob sie pochwalilo zebym sciagnal z tlen.pl i sobie tlenowal dowoli, jak to wszystko zaczac do czego moze byc to wykorzystywane, znam jak naarzie laczenie z serwerami skad sie chce jezli ma sie prawo root'a (login i haslo), a takrze do laczenia sie z innymi komputerami, no i jak sie polacze i jakie mam opcje ? Mam nadzieje ze cos wiecej niz tak jak w glupich trojanach, ktory juz praiwe kazdy druen moze posiadac i sie nimi bawic, a wiec jezli ktos by mogl mi to wyt;umaczyc to bede bardzo wdzieczny lub cjociaz polecic jakis art, w poprzednim poscie toche sie unioslem ale to wywoleal post zeusik_'a mam nadizje ze takrze i ty dasz mi jakies wskazowki, jezli ktos nie chce sie tu wypowiadac i woli poza forum , prosze bardzo, zgadzam sie na wszystko
;]


--------------------------------------------------------------
irc > Dżony Łoker 5.0: i wszystko jasne B;]

Moj tekst nie byl glupi
<
I powtarzam ze nie nazywa sie tlenowanie, tylko telnetowanie :]
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Wiek ma duzo wspolnego, bo jezli ktos ma 30 lat i osbluguje sie kompem kilka razy dluzej odemnie to ma w takim sensie mi chodzilo o wiek, no wlasnie pytam sie czy aby moc sie obslugowac explolitami czy splolitami potzrebna jest wiedza c++[/b]

gozda ma 15 czy tam 16 lat, rok-dwa lata temu smigal wieksza wiedza niz ja i nadal tak jest
atid w rok nauczyl sie tylu rzeczy ilu ja w 10 lat niezdolalbym objac , wiec prosze nie mow mi o wieku

problem lezy gdzie indziej...w lenistwie
gdybys poczytal o exploitach, przeczytal co to w ogole jeest ( bo mam wrazenie ze do teraz nie qmasz ) to bys wiedzial czy do jego OBSLUGI jest potrzebny jezyk c++


bo jescze niestety nie zdazylem sie tego nauczyc, przynajmniej podstaw, chcem faq by bylo opisane obsluga explolitow ich zastosowanie, kiedy mozna ich urzyc, i mile bylo by widziane jak ?,[/b]
bo jeszcze niestety nie chcialo ci sie ruszyc glowa i poszukac w wyszukiwarce
sa chyba az 3 tematy na TYM forum o obsludze exploitow ( kompilowanie, uruchamianie itp. ), ale oczywiscie nie chcialo sie poszukac, prosciej zapytac, no coz...



a o tlenowaniu chodzi mi (faq) wogule jak zaczac tlenowanie i prosze bez glupich tektow jak juz kilka osob sie pochwalilo zebym sciagnal z tlen.pl i sobie tlenowal dowoli, jak to wszystko zaczac do czego moze byc to wykorzystywane,[/b]
tak pomyliles sie , napisales 3 razy tlenowaniu, pewnie do dzis jeszcze nawet z czystej ciekawosci nie zajrzales do wyszukiwarki i nie wpisales chociazby prostego slowa TELNET

znam jak naarzie laczenie z serwerami skad sie chce jezli ma sie prawo root'a (login i haslo), a takrze do laczenia sie z innymi komputerami, no i jak sie polacze i jakie mam opcje ?[/b]

no i tyle co wiesz to wszystko co powinno sie wiedziec na temat telnetu, to nic innego jak zdalne logowanie
jakie masz opcje? hee...a jakie mozesz miec opcje jak siedzisz komus na kompie na prawach roota (super usera) ? KAZDE, mozesz usuwac , zmieniac wszystko
tylko najpierw trzeba znac haslo do root'a na danym kompie



Mam nadzieje ze cos wiecej niz tak jak w glupich trojanach, ktory juz praiwe kazdy druen moze posiadac i sie nimi bawic, a wiec jezli ktos by mogl mi to wyt;umaczyc to bede bardzo wdzieczny lub cjociaz polecic jakis art, w poprzednim poscie toche sie unioslem ale to wywoleal post zeusik_'a mam nadizje ze takrze i ty dasz mi jakies wskazowki, jezli ktos nie chce sie tu wypowiadac i woli poza forum , prosze bardzo, zgadzam sie na wszystko[/b]
mysle ze powinienes duzo poczytac i wszystko pokolei zrozumiec, bo jak dla ciebie to jest czarna magia
sory ze troche sie wczesniej unioslem, ale wkurzaja mnie juz posty w ktoych ludzie prosza by podac im linki do faq, artykulow
przeciez w prosty sposob mozesz wpisac w IE
www.google.pl ustawic na szukanie w polskich stronach i wpisac exploity, czym są exploity, itp. itd. i czytac
na forum tez jest wiele interesujacych watkow o exploitach i telnecie

pozdro
 
Do góry Bottom