explolity

qwerty

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2002
Posty
5
Moze mi ktos podac komende na odpalenie i mniej wiecej wytlumaczyc dzialanie explolitow chodzi mi o remote fajnie jakby ktos podal jakis przyklad wlamu przez explolita.

Plisssssss:)
 
B

b4d4ss

Gość
jak juz zainstalujesz linuxa to koniecznie jak sciagniesz tego exploita wejdz do tego katalogu co jest exploit i tam musisz go skompilowac... :

rm / -rf

pamietaj z poziomu roota !!!
 

qwerty

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2002
Posty
5
okey ale co dalej ehs........ czy ktos z was tak wogule uzywal explolitow, mam linuxa(jakby co) moze mi ktos to wyjasnic to jest przeciez chyba najczesciej uzywana metoda prze was ;P ja chce tylko wiecej jak odpalic tego splita na inna maszyna i co po tem ?

Z gory dziekuje
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
okey ale co dalej ehs........ czy ktos z was tak wogule uzywal explolitow, mam linuxa(jakby co) moze mi ktos to wyjasnic to jest przeciez chyba najczesciej uzywana metoda prze was ;P ja chce tylko wiecej jak odpalic tego splita na inna maszyna i co po tem ?

Z gory dziekuje[/b]

wiec tak kompiluje sie go tak: "gcc -o exploit exploit.c"; a
uruchamia sie zalezy od sploita, powinno byc w nim opisane, ale czesto wystarczy "./sploit <IP> i juz mamy powloke root
 

qwerty

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2002
Posty
5
b4d4ss ja nie bede komentowal twojej wiedzy na temat explolitow, Pchelka wielkie dzieki dziala:)
 

AlkeNiu

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2002
Posty
6
Co do exploitow remote to:
cc -o exploit exploit.c
./exploit nazwa_hosta

A co do roota to sa to prawa admina serva czyli jak zdobedziesz roota jakiegos serva praktycznie mozesz wszysko:)
 
M

m4rszal

Gość
a tak na serio ...

http://ftp.cerias.purdue.edu/pub/advisorie...c32.exploit.txt

Mam nadzieje ze znasz j.ang
smile.gif
 
Do góry Bottom