facebook, gadu,

BBWiktor14

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2011
Posty
1
Witam!
Otóż nie wiem jak połączyć sie za pomocą brutusa, lub jak ktoś zna inny dobry program z gadu gadu lub facebookiem, żeby testował każde hasło poczynając od np "aaaaaa". I chciałbym się dowiedzieć czemu też jak używam brutusa odłącza mnie po 38 próbach + lub - .
 
Ostatnia edycja:

comixxx

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2011
Posty
6
Witam!
Szukam w źródle strony facebook'a przed logowaniem i po BŁĘDNYM logowaniu wiersza logowania, niestety nie jestem w stanie jego znaleźć. Wiec teraz moja prośba, jakby ktoś mógł napisać mi od kiedy się zaczyna i gdzie się kończy przy dwóch tych stronach (przed i po).
Jest mi to potrzebne, ponieważ odkryłem na stronie bug'a a to mnie upewni o jego istnieniu.
Z góry dzięki
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Na facebooku odkryłeś buga? To napisz do supportu, płacą $600 :d
Hmm Facebook = Ajax, o ile się nie mylę, tak?
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Na facebooku odkryłeś buga? To napisz do supportu, płacą $600 :d
Hmm Facebook = Ajax, o ile się nie mylę, tak?

Facebook = Ajax, i podstawa czyli PHP + HTML :)
Raczej połatali już wszystkie bugi, a nawet jeżeli jakieś zostały to te niegroźne ;)
 

comixxx

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2011
Posty
6
No wlasnie groźne i to bardzo! Bo dzieki temu bede w stanie logowac sie na konta na FB za pomoca tylko i wylacznie loginu i hasla obojetnie jakie sobie wpisze
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Facebook = Ajax, i podstawa czyli PHP + HTML :)
Raczej połatali już wszystkie bugi, a nawet jeżeli jakieś zostały to te niegroźne ;)

Pff, coś ty. Non stop coś wynajdują. Nawet jeżeli pozornie bug jest niegroźny to i tak dają 600 dolców i łatają to.

comixxx -> podziel się tym bugiem to moze cos sie rozkmini, bo i tak długo tego nie będzie, jak się zorientuja to od razu wywalą
 

comixxx

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2011
Posty
6
chodzi o to, ze jak masz logowanie na stronie glownej w kodzie zrodlowym i bledne logowanie na przekierowanej stronie w kodzie zrodlowym. Wystarczy encrypt'owac je i nalozyc rozszyfrowane jeden kod na drugi (przekierowanie strony na strone glowna) i wynalezc roznice w rozkodowach kodach i je poprawic a dokladniej nalozyc.
 
Do góry Bottom