FAQ Do PA HAC zebyscie nie musieli mnie meczyc na gg itp. :P

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
KOnfigurracja PA HAC Włam 1.2 z góry sorki za błedy
<

PA HAC WŁAM 1.2 by PA HAC Ok! zaczynamy. Serwer PA HAC bez konfiguracji jest bezuzyteczny!!!! Aby skonfigurowac serwer nalezy: Uruchomic plik config.exe. Nastepnie podac hasło do serwera(ktor bedzie nam potrzebne aby polonczyc sie ze zdalnym komputerem),Nastepnie wpisuje jaka ma byc nazwa w rejetrze dla trojana np. Winamp, potem podajemy sciezke do pliku(gdzie ma sie zapisac trojan). Mozna juz przejsc do nastepnej zaklafki Meil. Tutaj ustawiamy dane meila do powiadomienia czyli najpierw ustawiamy od kogo ma byc meil czyli zakladamy se jakies konto np. na wp i wpisujemy dane smtp(dla wp smtp.wp.pl), login i hasło. Nastepnie na dole podajemy meil na jaki ma przychodzic powiadomiomienie. Teraz mozemy przejsc juz do zkaldki zapisz. Przd zapisanie nalezy upewnic sie czy wszytko jest uzupełnione poprawnie. Jezeli tak to klikamy na zapisz. i wybieramy jtorys z serwerów. Teraz juz wybrany serwer jest gotowy do działania. Aby polonczyc sie z serwerem wsytarczy wpisac IP (dostarczone w powidomieniu) zdalnego komputera oraz wpisac hasło(dostarczone w powiadomieniu) I juz mozemy działać

Tutaj daje shemat jakby cos jak wypełnic to sa oczywiscie fauszywe dane

|Serwer|
Hasło= Tekila1
*Rejestr
Name= Antyvir // nazwa w rejestrze
Lokalizacja= cserwer.exe // tu podajemy gdzie ma sie zapisac

|E-mail|
SMTP=smtp.wp.pl // np. dla wp.pl
Login= kowalskijan
Hasło= kowal

Powaidomienie na meial= [email protected] // powiadomienie na meila musi byc zgodne z smtp
ktory ustawiliesmy czyli dla smtp.wp.pl tylko powiadomienie dla meili @wp.pl

Jak juz wypełnilismy wszytkie pola mozemy zapisac juz te dane w serwerze. Przechodzimy do zakładki zapisz (i klikamy zapisz), wybieramy którys z serwerów Teraz poducamy komus skonfigurowany serwer albo nawet udostepniamy, przecuierz jak ktos uruchomi serwer przyjdzie mu powiadomienie (za kazdym uruchomieniem serwera ). Tres POwiadomienia bedzie taka
Nazwa komputera ofiary
Ip ofiary
oraz hasło do serwera // na wypadek jakbysmy zapomnieli


Wiecej info na http://www.pahac.hackpl.info/f/
Głowna strona www.pahac.glt.pl
 
Do góry Bottom