Favadd.C & Meho

mirijam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2004
Posty
5
Może to zabrzmi śmiesznie, ale.....potrzebuję pomocy.Nie moge sobie dać rady z wyplenieniem trojana. Podczas ładowania systemu panda wykrywa trojana i daje znać, że się go pozbyła VIRUS NAME: Trj/StartPage.FH.
Kiedy sprawdzam go skanerem online pojawia się kolejna nazwa, Trojan.Favadd.C oraz Trojan Meho.
Próbowałam już wielu rzeczy ale z negatywnym skutkiem. Help me;) Z góry dziękuję.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
tak wiem slyszalem o tym wirusie/trojanie jest on naprawde uciazliwy ... proponowalbym spisac wszytskie jego nazwy i likalizacje i usuanc z pod trybu awaryjnego ;p
 

mirijam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2004
Posty
5
Niestety próbowałam już wszystkiego, pliki związane z trojanem zostały usunięte spod systemu awaryjnego. Owszem znikały, ale w momencie odpalenia komputera jakby odradzały się na nowo. Myślę, że mam tu matkę trojanów bo po każdym ponownym uruchomieniu systemu tych trojanów jest coraz to więcej. Nie pomogły żadne programy, przeszukałam internet i głucha cisza. Pisze ten post z pracy. Przed moim wyjściem z domu komp zresetował się kilka razy po czym widows nie mógł odnaleźć pliku systemowego. Więc mój komputer siadł totalnie. Ciekawi mnie co jeszcze może się wydarzyć. Proszę o pomoc ....kimkolwiek jesteś :)

Ps. Bardzo mi miło Robercie;) oczywiście, że się znamy
 
Do góry Bottom