Flash

enders1

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2006
Posty
2
Chodzi dokładniej o flash, i jego wyciąganie ze strony, więc mój problem polega na tym iż wyciągając flasha ze storny zostaje on "zmodyfikowany" innymy słowy pomniejszony, nie rozciągający sie na całe okno przeglądarki...Czy istnieją programy, które wyciągaja flasha np. strony www bez żadnych szwanków (zniekształcenia, pomniejszenia itp. )...Z góry bardzo dziękuje za pomoc... :yes:
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Ja znam tylko aplikacje "flash hunter"...
smile.gif

tylko ma 2 errory : działa tylko w IE, Płatna... ;D
 

enders1

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2006
Posty
2
hmm

No i teraz tak chłopcy żaden z tych softów tutaj podanych mnie zawiódł, ten sam problem co opisywałem w 1 poście tematu, znajdzie się ktoś kto będzie wiedział
<
k: ...Oczywiście z góry dziękówa... :yes:
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Re: hmm

Originally posted by enders1
No i teraz tak chłopcy żaden z tych softów tutaj podanych mnie zawiódł, ten sam problem co opisywałem w 1 poście tematu, znajdzie się ktoś kto będzie wiedział
<
k: ...Oczywiście z góry dziękówa... :yes:
A moze kazdy z tych programów jest dobry, tylko przegladarka ci rozciągała. Ja bym tak obstawiał
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Ad dwa posty wyzej, male "podsumowanie", ale i tak ku autorowi tematu:
zauwaz, ze we flashu stosuje sie (zazwyczaj, czesto spotykane raczej tylko w animacjach, grach) grafike wektorowa, ktora mozna powiekszac do dowolnych rozmiarow bez zadnych strat...
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Originally posted by mks
Ad dwa posty wyzej, male "podsumowanie", ale i tak ku autorowi tematu:
zauwaz, ze we flashu stosuje sie (zazwyczaj, czesto spotykane raczej tylko w animacjach, grach) grafike wektorowa, ktora mozna powiekszac do dowolnych rozmiarow bez zadnych strat...
Bez zadnych strat to teoria :]
Strata jest w szybkosci wykonywania sie animacji :]
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by D0han+--><div class='quotetop'>CYTAT(D0han)</div>
<!--QuoteBegin-mks
Ad dwa posty wyzej, male "podsumowanie", ale i tak ku autorowi tematu:
zauwaz, ze we flashu stosuje sie (zazwyczaj, czesto spotykane raczej tylko w animacjach, grach) grafike wektorowa, ktora mozna powiekszac do dowolnych rozmiarow bez zadnych strat...
Bez zadnych strat to teoria :]
Strata jest w szybkosci wykonywania sie animacji :][/b]
o to mi chodzilo:
Originally posted by http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika_wektorowa
Grafika wektorowa jest grafiką w pełni skalowalną, co oznacza, iż można obrazy wektorowe powiększać oraz zmieniać ich proporcje bez uszczerbku dla jakości.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Tia, wiem.
Ale chodzilo mi o to ze nic nie jest doskonale i po znacznym powiekszeniu taka animacja potrafi mocno przymulic.
 
Do góry Bottom