Flooder GG

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
Witam wszystkich:)
Zrobiłem ostatnio darmową wersję mojego Floodera gg. Dostałem takie zlecenie, ale klient nie zapłacił na czas więc postanowiłem wydać darmową wersję, bo nie lubię jak moja praca idzie na marne :no:
Dlatego proszę was o testy. Chce zrobić później z tego bardziej rozbudowany programik. Jest to wersja BETA więc mogą być błędy. Jest tam kontakt z autorem wieć można do mnie maila wysłać, z treścią błędu;)
Program pisany pod Delphi 7
Prosze o opinie;)
Oto link:
http://dcm.ar-net.eu/downloads.php?cat_id=...;download_id=34
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
jaki Nag Screen??
Po lewej stronie powinna wczytać się reklama
<

Jeśli sie na nią kliknie to nei trzeba czekać tych 500 sekund:)
W następnej wersji chyba usunę tą reklamę, bo za dużo problemów stwarza:/
Nie raz ta reklama sie nie włacza..
Po za tym to okienko pojawia sie tylko raz dziennie:)
Po za tym jakieś zastrzeżenia??
smile.gif
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
Program służy do masowego wysyłania wiadomosci o dowolnej treści pod wybrany numer gg.
Dlaczego takie programy nazywaja się flooderami gg? Ponieważ flood to po angielsku powódź.. działanie tego programu można porówać z powodzią..ale z powodzia wiadomości;)
Wybierasz numer ofiary, wpisujesz treść wiadomości i wysyłasz ze 100 numerów wiadomość pod wskazany adres;) Skutki są różne. Jest to raczej program o bardzo małej szkodliwości czynu, lecz za to bardzo denerwuje zaatakowanego. Zaatakoway myśli, że wiadomosci nigdy sie nie skończą, przez co zazwyczaj resetuje kompa. Aha.. nie wspomniałem też, że duża ilość okienek bardzo spowalnia kompa:) Prowadząc często do jego zawieszenia;)
 

witja

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
6
Witam.
"Lipa" z tym programem - założyłem nowy numer GG - zalogowałem sie tak jak jest to podane w pomocy i wysłałe krótki tekst na numer kolegi i nic!!! kompletnie nic sie nie działo!
Próbowąłem również GaduGaduCrash oraz GyGyKillaa i również nic sie nie działo.
Co to może być za przyczyna?
Na swoim komputerze mam obecnie założone trzy numery GG, więc spróbowałem wysłac do siebie samego z jednego numeru na drugi i tez nic sie nie wydarzyło ;/
W czym problem?
P.S.
Używam też AQQ ale jak logowałem się na któryś z numerów GG (w aqq mam dodane swoje numery) to numer na który sie logowałem robił się aktywny ale (prawidłowo) ale numer obecny aktywny nie otrzymywał żadnego spamu.
Jakaś recepta ze strony autora?
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
Originally posted by witja
Witam.
Próbowąłem również GaduGaduCrash oraz GyGyKillaa i również nic sie nie działo.

Używam też AQQ ale jak logowałem się na któryś z numerów GG (w aqq mam dodane swoje numery) to numer na który sie logowałem robił się aktywny ale (prawidłowo) ale numer obecny aktywny nie otrzymywał żadnego spamu.
Jakaś recepta ze strony autora?

Uzywasz tylko AQQ? Mówiłem, że jest to flooder Gadu-Gadu, nie tlena, kontekta czy innych komunikatorów, ponieważ niektóre z nich mają zabezpieczenie przez floodingiem.

Lecz jeśli używasz gadu-gadu prawdopodobnie to wina antyvirusa. Dostałem mail od osoby, która miała bardzo podobny problem. Po wyłączeniu Avasta program wysyłał wiadomości;)
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by PoP_Gniezno+--><div class='quotetop'>CYTAT(PoP_Gniezno)</div>
Uzywasz tylko AQQ? Mówiłem, że jest to flooder Gadu-Gadu[/b]
Ale, żeby używać flooder'a nie musisz mieć zainstalowanego Gadu-Gadu. Ty korzystasz z protokołu, ten flooder jest jakby klientem gg, tylko troche innym =]

<!--QuoteBegin-PoP_Gniezno

kontekta czy innych komunikatorów, ponieważ niektóre z nich mają zabezpieczenie przez floodingiem.
Raczej protokół ma zabezpieczenie, a nie klient.
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
Ale, żeby używać flooder'a nie musisz mieć zainstalowanego Gadu-Gadu. Ty korzystasz z protokołu, ten flooder jest jakby klientem gg, tylko troche innym =]
przecież wiem.. w końcu to ja robiłem ten program :pPP ..chodzi o to, że efekt widać na tylko na gadu-gadu..na tlenie już nie działało://..jutro po szkole sprawdzę czy waidomosci dochodzą.. bo moze się okazać, że numery zablokowali:/.. no własnie..odnosnie nowych numerów gg..znacie jakieś programy do ich masowego zakładania??
smile.gif
 

m4ti

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2006
Posty
3
klikałem na te stronki wiele razy a itak trzeba czekać 500 sekund ;/; ale jakoś da sie to wytrzymać
<
jeśli będzie dziłąć niezła zabawa
<
:D

ściągnołem ale niestety wogule niedziała do odbiorcy niedochodzą żądne wiadomości ;/l;/ może ktoś wie jak zrobić zeby program jednak zaczoł działać ??? Ž
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
No niestety musze stwierdzić, że macie rację... PROGRAM JUŻ NIE DZIAŁA!!
Albo ktos siebawił nadminnie numerami i wysyłał po kilka tysięcy wiadomosci do kogoś.. i gadulce zablokowali.. albo gg wprowadziło jakieś zabezpieczenia przed floodingiem..chociaż uważam że jednak jakieś dziecko neostrady wpisało 2000 wiadomosci i numery sie zablokowały://
Można oczywiscie wpisać nowe.. ale ja recznie tego po raz drugi robić nie będę.. jak ktos by chciał pomóc.. prosze się ze mną skontaktować na maila: [email protected]
Wtedy dostanie marny wpis w Creditsach :jupi: :hahaha: :glupek2:
Eh:/ nic wiecej nie mogę dać:/
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
siec gg posiada cos takiego jak filtry antyspamowy, a flooding tez sie pod niego lapie.
 

PoP_Gniezno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
15
Originally posted by maSs
siec gg posiada cos takiego jak filtry antyspamowy, a flooding tez sie pod niego lapie.

No tak..ale problem w tym, że wszystko działało. Musze zrobić w kolejnej wesji jakieś odstępy czasowe miedzy wysyłaniem:/
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
to na moim site'cie w dziale Download jest moj sofcik subvip.rar :) sluzy w zamiarze do subskrypcji ale jak sie czlowiek uprze to i do spamu i floodingu :) i juz kilka miechow temu dostosowalem go do filtru antyspamowego..po za wysylaniem linkow do nieznajomych :)
 
Do góry Bottom