.flv i tym podobne

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
potrzebuje zapisac jeden filmik na dysku, probowalem przez filmozrzut.pl ale wyskakiwaly jakies bledy i nie mogl sciagnac. szukalem filmu w temporary internet files ale go nie znalazlem. znacie jakis program, ktory by mi go zrzucil i chodzil po WIN98?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Windows 98? To już nie spotykane w tych czasach
<


Spróbuj.. może wtyczka Video Downloader do Mozilla Firefox pomoże..
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
u mnie takie filmy np. z youtube.com to nie zapisują się w temporary internet files , tylko w temp , ale nie mogę dojść gdzie jest ten haczyk że nie da się ich skopiować i zatrzymać na dysku , poprostu gdy wyłączam przeglądarke to automatycznie się kasują .
chyba że jak już mi na czymś bardzo zależy to naściągam trochę otwierając każdy film w innej karcie a potem reset komputera , i po resecie filmy zostają na swoim miejscu z kąd już bez problemu można je skopiować .
tyle że w 98 to z resetem może być problem bo to stary system plików więc jeśli to działa tak samo jak "fat 32" to kilka resetów może załatwić system .

zastanawiałem się kiedyś nad napisaniem czegoś takiego co by odcinało im ten właśnie haczyk który nie pozwala ich skopiować i wymusza kasowanie po wyjściu ze strony ale niestety szybko się okazało że moja wiedza na ten temat jest jeszcze zbyt malutka żeby się za takie rzeczy zabierać .
 
Do góry Bottom