forum by przemo 1.8

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by adoslaw
Da sie takie forum jakos zhaczyc? Chodiz mi o to zeby widziec fora ukryte, niewqidoczne dla innych. Adres forum to http://www.tnt.bhd.pl/forum/index.php.
Link nie dziala, ale jesli jest to wersja 1.8 to powinienes dac rade
smile.gif
wez zajrzyj na www.cc-team.org do dzialu bugtraq i wpisz: phpBB i wyswietli ci sie lista bugow
smile.gif
.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
1. link dziala bez kropki na koncu, wiec bez pospiechu
2. raczej nic nie znajdziesz. jezeli juz, to i tak trudno bedzie to wykorzystac
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hmm a na 1.8 nie dziala ten bajer z cookies.txt ?? ;-) cos mi sie wydaje ze tak...
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Ech juz rozwalili forum :] tylko co znaczy "wsio" ?? Chyba powinno pisac wszystko :]
 

_Server_

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2004
Posty
25
Dobra ja Ci powiem jak tylko nikomu nie mów :x
Sposób 1 :
Wyślij sms'a o treści PRZEMO 1.8 na numer 79922
Sposób 2 :
Wchodzimy na forum , piszemy nowy temat i trujemy dupe innym
Sposob 3 : Zagadujemy admina forum na gg/tlenie/wpkontakt/innym komunikatorze i pytam jakie ma hasło , daje nam i hackujemy forum
Sposób 4 : Dzwonimy do Kevina Mitnicka , pomoże na 100 % :!: Gadałem z nim po chińsku i shaczył slinktasa
<

Sposób 5 : Robimy własny skrypt forum , wciskamy go tym gostkom , oni go instalują , wrzucają baze danych a Ty haxxi0rujesz ( o ile bug jakiś zrobiłeś )
Sposób 6 : Liżemu dupe adminowi , najpierw da moda , potem admina i haxxi0rujesz
<


Plz tylko nikomu tego nie pisz bo to jest tajne i tylko elita haxxi0rska o tym wie , i pewnie mnie wywalą z elity za to że pisze to takiemu hackerowi jakim jest adoslaw
<
<
:twisted:
<
<
<
<
<
<


___________________________________________________________
Pozdro dla tych co uwierzyli w to co napisałem
<
 

_Server_

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2004
Posty
25
nic :) Jednak po ostatni hacku musisz sam przyznać że spadł na psy ten warezik :-o
A szkoda :-(
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Originally posted by _Server_
Dobra ja Ci powiem jak tylko nikomu nie mów :x
Sposób 1 :
Wyślij sms'a o treści PRZEMO 1.8 na numer 79922
Sposób 2 :
Wchodzimy na forum , piszemy nowy temat i trujemy dupe innym
Sposob 3 : Zagadujemy admina forum na gg/tlenie/wpkontakt/innym komunikatorze i pytam jakie ma hasło , daje nam i hackujemy forum
Sposób 4 : Dzwonimy do Kevina Mitnicka , pomoże na 100 % :!: Gadałem z nim po chińsku i shaczył slinktasa
<

Sposób 5 : Robimy własny skrypt forum , wciskamy go tym gostkom , oni go instalują , wrzucają baze danych a Ty haxxi0rujesz ( o ile bug jakiś zrobiłeś )
Sposób 6 : Liżemu dupe adminowi , najpierw da moda , potem admina i haxxi0rujesz
<


Plz tylko nikomu tego nie pisz bo to jest tajne i tylko elita haxxi0rska o tym wie , i pewnie mnie wywalą z elity za to że pisze to takiemu hackerowi jakim jest adoslaw
<
<
:twisted:
<
<
<
<
<
<


___________________________________________________________
Pozdro dla tych co uwierzyli w to co napisałem
<

Pewnie probowales tych 6 sposobow
<
Zwlaszcza szosty
 

Lord Vader

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2005
Posty
17
Hmmm to nie jest prawdziwy warezik raczej l33ch
<
ale i tak fajny poniewaz duzo linkow jest. A nawet nie zauwazylem ze byl jakis hacked tam masz moze screena ??
 
Do góry Bottom