Głosowanie w sondzie ;]

lupus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2004
Posty
6
Startuje w konkursie fotograficzny.Głosowanie odbywa się za pośrednictwem sondy , lecz z jednego ip można zagłosować tlyko razz
<
Zainstalowałem program Steganos Internet Anonym 5 i owszem moge głosować jeszcze raz a nawet więcej niż jeden raz
smile.gif
ale konkurs odbywa sie poraz koleiny bo wcześniej oszukiwali i ich na tym złapali
<
ale wtedy był inny sposób głosowania ... wtedy można było oszukać wykasowywując cookies
<
.Nie chce wpaść tym razem ....czy da się jakos z jednego ip zagłosować pare razy ?? Tak aby w żaden sposób mnie nie wykryli ...??? sonda znajduje się na http://www.mojlondyn.pl/glos/konkurs.php a jeżeli bedziecie mieli ochote to zagłosujcie na zdjęcie k2_4_1

Z GÓRY DZIENKI :)
 

D_ZiAd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
19
Hehe nie musisz koniecznie z jednego ip. Uzywasz proxy z portem 80 i po sprawie. Masz inne ip. I wybierasz co chwile inne proxy, glosujesz i tak wkolko.
 

lupus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2004
Posty
6
No fakt moze frajdy żadnej :/ ani zadnej satysfakcji ale mam w tym swoja korzyść ... wypędze siostre na 3 miesiace z domu hahahah
<
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Manipulacja cookies na przykladzie SONDY
+ 1] Wstep
+ 2] Sonda - teoria
+
+ 3] Sposoby na sonde
+ a > sonda i cookies
+ b > sonda - blokada ip
+ 4] Podziekowania
+ 5] Slowo na koniec


[1] >> Wstep
Jest to moje pierwsze faq wiec prosze o wyrozumialosc. W tym tekscie dowiecie sie jak mozna oszukac zwykla sonde do glosowania.
[2] >> Sonda - teoria
Sonda jest to skrypt php, umieszczony na serverze, ktory zlicza glosy userow a potem oglasza wyniki glosowania. Teoretycznie na kazdej sondzie mozna glosowac tylko raz, ale jak sie zaraz okaze.. nie zawsze.
[3] >> Sposoby na sonde
a > sonda i cookies
Sonda taka po oddaniu przez nas glosu zapisuje plik cookie na hdd (c:/windows/cookies). Aby glosowac non stopa, wystarczy usunac pliki cookies, a nastepnie zablokowac ich sciaganie (narzedzia/opcje int./zabezpieczenie - win98 + narzedzia/opcje int./prywatnosc - winXP). No i po zablokowaniu takowego ciasteczka (cookie), mozemy non stopa glosowac. Musimy otworzyc przegladarke na nowo, wejsc na weba i oddac glos. Po co sobie utrudniac sprawe? Oddaj raz glos, looknij adres w polu adresowym, skopiuj go i ustaw jako startowa. Teraz (o ile masz duzo ramu)nawalaj ciagle ikonke IE na pasku skrotu. Kazde klikniecie to jeden glos. Radze jednak nie otwierac wiecej niz 40 okien. Po takiej operacji zamknij wszystkie okna i otworz na nowo (ja tak robilem w pierwszy dzien w szkole. Z 5 kompow 2000 glosow). No dobra ale kto chce siedziec przy kompie i glosowac? Przeciez od tego mozna zwariowac (wyobraz sobie ze chcesz wyprowadzic na pierwsze miejsce cos, co ma 10000
glosow w tyl
<
). No to wpadlem na pomysl zeby troche popisac. Naturalnie, mozna napisac skrypt, ktory bedzie wysylal dane non stopa, ale po co? Nie latwiej jest cos rysnac w html'u? - ano pewnie ze latwiej. No wiec mysle, mysle i wymyslilem. Wystarczy, ze stworzysz dwa dokumenty html. W kazdym z nich umiescisz w ramce strone o adresie od razu gotowym do oddania glosu. A teraz zamiescisz skrypt js, ktory bedzie otwieral nowe okienko. Zaluzmy ze masz stronki n1.html i n2.html. Tu i tu masz ramke ze strona oddajaca glos. Tu i tu masz skrypt otwierajacy nowe okno. Tyle tylko ze n1.html otwiera n2.html, a n2.html otwiera n1.html. Spowoduje to zapetlenie sie. Tak przygotowany kod bedzie dzialal w nieskonczonosc. Okna beda otwierac
(jedno w drugim. Nie nowe okno) sie po zaladowaniu strony (a raczej po wyslaniu informacji na servka) automatycznie i tym samym beda bez przerwy glosowac. Teraz tylko odpalamy n1.html i idziemy spac. Rano budzisz sie i widzisz efekty. Ja tak oddalem kilka tysiecy glosow z kilku kompow w szkole. Kod plikow n1.html i n2.html zamieszczam ponizej.

n1.html
>>>cut>>>
<html>
<head>

</head>
<script language="Javascript">
<!--
function loadToolbar(){
window.open('n2.html','MMB','toolbar=no,location=no,
directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,
resizable=no,width=150,height=50');
}
// -->
</script>

<BODY onLoad="loadToolbar()">
scriptek

<iframe src="adres do oddania glosu wpisz" width="475" HEIGHT="2390" border=0
framSpacing=0 frameBorder=0 scrolling="auto" name="main" align="center"></iframe>
</html>
>>>cut>>>

i n2.html
>>>cut>>>
<html>
<head>

</head>
<script language="Javascript">
<!--
function loadToolbar(){
window.open('n1.html','MMB','toolbar=no,location=no,
directories=no,status=no,menubar=no,
scrollbars=no,resizable=no,width=150,height=50');
}
// -->
</script>

<BODY onLoad="loadToolbar()">
scriptek

<iframe src="tu tez ten sam adres do glosu oddania wpisz" width="475" HEIGHT="2390" border=0
framSpacing=0 frameBorder=0 scrolling="auto" name="main" align="center"></iframe>
</html>
>>>cut>>>
Tak wiec te dwa kody zapisz jako n1.html i n2.html (w jednym folderze!) i po prost odpal.
b > sonda - blokada ip
No wiec tutaj sprawa wyglada nieco trudniej i nie ma juz takiej swobody jak w przypadku cookies. Znajdujesz sobie liste proxy, przez ktore bedziesz sie laczyl, a nastepnie po kazdym glosowaniu zmieniasz proxy. W ten sposob bedziesz mogl glosowac w nieskonczonosc, o ile masz tyle proxy.
[4] >> Podziekowania
ThX : all my friends
Un-ThX: TPSA (obnizcie ceny za lacza)
[5] >> Slowo na koniec
"Głosujcie!"
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Faq jest znakomity, zwłaszcza ten kod HTML 8) .
Originally posted by DevilLama
Aby glosowac non stopa, wystarczy usunac pliki cookies, a nastepnie zablokowac ich sciaganie (narzedzia/opcje int./zabezpieczenie - win98 + narzedzia/opcje int./prywatnosc - winXP). No i po zablokowaniu takowego ciasteczka (cookie), mozemy non stopa glosowac. Musimy otworzyc przegladarke na nowo, wejsc na weba i oddac glos.
Ale chyba większość sond ma tak że coockiesy muszą być włączone
<
. Inaczej sie nie zagłosuje
<
. Chociaż moge sie mylić...
<



Tylko dalej jestem w przekonaniu że jak są takie konkursy to lepiej aby było sprawiedliwie
<
. No chyba że w nim nie uczestniczysz a chcesz kogoś wkurzyć
<
, albo coś w stylu www.pajacyk.pl . Hm... działa to na Pajacyku
smile.gif
?
 

lupus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2004
Posty
6
ej a czy opprostu nie można uzyć programu Steganos Internet Anonym 5... ?? ja się zabardzo na tym nie znam :/ mam sieć lan i nei wiem z kad mam wziąć te proxy :/ ...
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Originally posted by lupus+--><div class='quotetop'>CYTAT(lupus)</div>
ej a czy opprostu nie można uzyć programu Steganos Internet Anonym 5... ??[/b]
Mówiłeś że nie działa...
<!--QuoteBegin-lupus

mam sieć lan i nei wiem z kad mam wziąć te proxy :/ ...
Co ma piernik do wiatraka ?
 

Phoenix

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
142
Wiesz lupus nie znam sie na fotografi ale co jest w twojej fotce takigo nadzwyczajnego ze wystawiles akurat te
 

H4M3L

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
47
Mnie sie zdjecie na prawde podoba. Jesli to wszystko wyszlo Ci tak, jak wczesniej planowales to podwojne gratulacje. To jest zdjecie typowo artystyczne, wiec nie kazdy dostrzeze w nim piekno... =) a najlepszym sposobem na sonde jest najlepsze zdjecie
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Oooo jaki milo, ja jestem z Londynu, i szczerze mowiac, to wiekszosc zdjec jest przecietna i nic nowego o londynie nie pokazuje, typowe miejsca Underghround, BigBen, i rozne takie popierdolki, twje zdjecie pokazuje miejsce mniej slawne i to pierwszy plus i wogule ladnie wyszlo... A z ciekawosci tesh siedzish w Londynie czy byles tutaj tylko na wkacjach :?:
 

lupus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2004
Posty
6
Dzienki za pochwały...
smile.gif
zdjęcie przedstawia OKO Londynu
<
Nie byłem w londynie ale wygrana to 3 miesięczny wyjazd do londynu :-D
 

el bongos

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2004
Posty
334
a nie można po prostu mieć włączone cookies, po glosowaniu wywalić i jeszcze raz zagłosować?nie trzeba wyłączać cookies, a nawet nie powinno się bo sie nie zagłosuje (Kamilek ma rację), a przez proxy to roznie bywa, bo probowałem na pajacyk.pl i jakos nie mozna bylo kliknac drugi raz mimo ze sie polaczylem przez inne proxy (probowalem na wielu proxy),ale moze sonda opiera sie na czymś innym
pozdrawiam
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
Tak zdjącie jest wyjatkowo ładne.
Tylko czy ty je zrobiłeś??
Mniejsza o to po prosty zmeniaj jak powżej w postach ip prze prox.
 

lupus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2004
Posty
6
GŁOSUJCIE GŁOSUJCIE!!
<
ZDJĘCIA JA NEI ZROBIŁEM TYLKO MOJA SIOSTRA I JAK NAPISAŁEM CHCE JEJ JAKOŚ POMÓC I PRZY OKAZJI WYPĘDZIĆ JA NA 3 MIESIĄCE Z DOMUUU
<

OSZUKIWAĆ NARAZIE NIE BEDE PRÓBOWAŁ ALE W OSTATECZNOSĆI :p Z GÓRY DZINKI WAM ZA GŁOSY ...
 

lupus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2004
Posty
6
Włąśnie dalekoo do przody :-o i własnie nie wiem czemu bo do neidawna szło wszystko bardzo wolno :/ a teraz nagle z przybyło te 50głosów
<
tylko żeby nie odwołali konkursu bo juz ostrzegali
<
 
Do góry Bottom