Głupie pytania [...] odpowiedzi - nie tylko dla moderatorów

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Proponuję, żeby wprowadzić możliwość pisania odpowiedzi w tematach przeniesionych do głupich pytań, ale z wyłączonym licznikiem postów. Bo czasem wpadnie mi do głowy jakiś błyskotliwy komentarz i żałuję potem, że go niewykorzystałem i zapomniałem
<

Poza tym warto by się czasem ponaśmiewać, vide Kononowicz Krzysztof
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Rozwiązaniem może też być zostawienie na dłużej tematu,żeby się wyczerpał (człowiek musi się pobawić :) ). Ale odblokowanie działu "Głupie pytania"... też było by "miłe". Chociaż może to spowodować falę spamu(można y wyłączyć nabijanie postu na w.w. forum ale spam i tak będzie :) ).
 

hicat

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2006
Posty
17
Można zawsze zaryzykować tak jak ja i odpowiedzieć zanim post zostanie przeniesiony do kosza
<
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Ja nie mam nic przeciw. Ale dałbym tą opcję jedynie super userom. Mysle ze tak by było najlepiej.
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by pkoper
Ja nie mam nic przeciw. Ale dałbym tą opcję jedynie super userom. Mysle ze tak by było najlepiej.

ale ich jest tylko kilku i nie pisza... (mowa o special userach...)

pomysl fajny...
 

Kct1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2006
Posty
49
Popieram Avata, czesto mam swietne komety do tych lamerow i nie moge tego wykorzystac. To dzial z idiotyzmami to czy bedzie tam jeszczetroche spamu czy nie to zadna roznica wlasciwie:) a licznik postow mozna wylaczyc
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Kct1
Popieram Avata, czesto mam swietne komety do tych lamerow i nie moge tego wykorzystac. To dzial z idiotyzmami to czy bedzie tam jeszczetroche spamu czy nie to zadna roznica wlasciwie:) a licznik postow mozna wylaczyc

No tak tylko by byly klotnie i kolejny dzial do moderowania.
Polecialo by mnostow postow do kosza i masa ostrzezen.
Ktos kogo post by tam wyladawal zaraz by mial pretensje itp.
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
Poniekąt racja. Gdyby każdy użytkownik forum chciał odpowiedzieć, skomentować czy wyśmiać jakąś głupote to się nazbiera ładna ilość postów. Troche może to obciążyc to forum
<
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
NC - trochę obciążyć? Jakby komuś na tym forum zależało na stanie bazy to by poleciały konta przy rejestracjii których podano błędny adres i user się nie logował ani razu. Albo konta z 1 zapisanym postem nieaktywne od 2 lat...

A co do pomysłu - flame są przyjemne
<
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
No to proponuję dodać możliwość komentarzy dla użytkowników, którzy mają powyżej 100-150 postów (np. ja
<
). Bo my, weterani tego forum ;P jesteśmy pr0 }{@X!o0ry i nie będziemy spamować. W przeciwieństwie do ludzi, którzy założyli sobie konta "Dzisiaj 16:48".
Da się coś takiego zrobić?
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Avat
No to proponuję dodać możliwość komentarzy dla użytkowników, którzy mają powyżej 100-150 postów (np. ja
<
). Bo my, weterani tego forum ;P jesteśmy pr0 }{@X!o0ry i nie będziemy spamować. W przeciwieństwie do ludzi, którzy założyli sobie konta "Dzisiaj 16:48".
Da się coś takiego zrobić?
Dać sie da, ale nikomu sie niechce
<
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Może i komuś się chce, ale i tak to może zrobić tylko jedna osoba na tym forum ;P
 

gg505

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2005
Posty
4
Re: Głupie pytania [...] odpowiedzi - nie tylko dla moderato

Originally posted by Avat
Proponuję, żeby wprowadzić możliwość pisania odpowiedzi w tematach przeniesionych do głupich pytań, ale z wyłączonym licznikiem postów. Bo czasem wpadnie mi do głowy jakiś błyskotliwy komentarz i żałuję potem, że go niewykorzystałem i zapomniałem
<

Poza tym warto by się czasem ponaśmiewać, vide Kononowicz Krzysztof


Popieram
<
k:
 
Do góry Bottom