Gadu-Gadu 10 -Mam wszelkie pliki - Jak rozszyfrować hasło profilu i gg ? PŁACE!

AMAN.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 16, 2012
Posty
6
Witam.

otóż posiadam katalog plików z GG 10 oraz dwa zapisane w nim numery GG.

1. Jak dowiedzieć się jakie są hasła do tych profili + do kont. Bo hasła są załozone na profil itd..
2. Jak odczytać archiwum albo kontakty ?

Postaram się dobrze wynagrodzić $$$ za pomoc.

Pozdrawiam
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Temat poruszany wiele razy wystarczy poszukać... Postaram się pomóc, chodź nie korzystam z komunikatora Gadu-Gadu.

1. Odszukaj na każdym profilu plik ProfileBasic z rozszerzeniem (*.xml) otwórz go przez notatnik i odszukaj sekcje znaczników <ProfilePasswordHash></ProfilePasswordHash>, pomiędzy nimi znajduję się hash, wklej go tutaj.

2. Wydaję mi się, że jeżeli jest ta sama wersja GG to skopiuj plik z archiwum do swojego folderu Gadu-Gadu, ale na wszelki wypadek zrób kopię zapasową swojego archiwum.
 

AMAN.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 16, 2012
Posty
6
1 NR. GG = el1LUpGIbetUBHymi89Q==
2 NR. GG = cyfrK89BPbuOSS0xequKJg==

Za pomoc dobrze wynagrodzę! Zapłacę! Pozdrawiam!
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Hasło do drugiego numeru GG to collinchouu. Ten pierwszy nie jest wartością Base64 czy na pewno dobrze podałeś?
 

AMAN.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 16, 2012
Posty
6
fortowiec jak uda ci sie do tego 1-szego nr. zgadnac haslo to solidnie wynagrodze...

<ProfilePasswordHash>Q/el1LUpGIbetUBHymi89Q==</ProfilePasswordHash>

Dobre to jest... nic innego nie ma w ProfiBasic
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Nie mam zbyt dużej liczby tablic tęczowych, więc napisałem na innym forum żeby spróbowali rozkodować hash MD5. Jak odkodują to napiszę Ci tutaj gotowe hasło.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
fortowiec jak uda ci sie do tego 1-szego nr. zgadnac haslo to solidnie wynagrodze...

<ProfilePasswordHash>Q/el1LUpGIbetUBHymi89Q==</ProfilePasswordHash>

Dobre to jest... nic innego nie ma w ProfiBasic
Hasło to dnkbarriwz
 

Mirek27

Użytkownik
Dołączył
Październik 23, 2012
Posty
2
Bardzo proszę o pomoc

<ProfilePasswordHash>KIyHb8Lw/CROSuqYM4ac6w==</ProfilePasswordHash>
Bardzo proszę o pomoc w dekodowaniu tego hasha.Jest to bardzo ważna rzecz dla mojej osoby ponieważ zakładając konto nie zapisałem hasła i jak to często bywa zapomniałem go.Bardzo bardzo proszę pomóżcie.
 
Do góry Bottom