Gadu-Gadu 7.0 build 20

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Pojawiła się nowa finalna wersja najpopularniejszego komunikatora w Polsce Gadu-Gadu. Wersja ta została oznaczona jako 7.0 build 20. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest wygląd i nowe emotki. Screeny w dalszej części newsa.

Producent: sms-express.com Sp. z o.o

Najważniejsze funkcje nowego GG to:
1) rozmowy audio i video (przesyłanie i odbiór obrazu wideo - w tym np. możliwość prowadzenia wideokonferencji)
2) przesyłanie i odbiór dźwięku (rozmowy głosowe PCtoPC)
3) nowe emotikonki (tzw. buźki)
4) nowy interfejs graficzny (tzw. skórka)
5) poprawione przesyłanie plików z poziomu GG
6) avatary
7) wysyłanie wiadomości e-mail z poziomu GG
8) integracja z portalem społeczności internetowej Generacja Gadu-Gadu (http://generacja.gadu-gadu.pl )
9) rozbudowany system zarządzania kontaktami
10) możliwość sprawdzenia nadawcy w katalogu publicznym jeszcze przed otwarciem okna rozmowy

http://www.gadu-gadu.pl/ :brawo:

tylko czekać "kiedy" nowe dziury znajdą
<
 

kate

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2005
Posty
3
Mnie sie ta wersja nawet podoba, tylko ciagle jeszce sie nie moge przyzwyczaic do nowego wygladu:] ogolnie da sie przezyc. Powiem wam tak szczerze, ze wasza stronka wcale nie jest gorsza:p tutaj tez mozna wysylac e-maile, gadac na gadu, wysylac wiadomosci prywatne:>oooo i nawet chat jest:D
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by NiuNio
a co do GG to najwiekszym ich sukcesem jest polaczenie NAT-NAT wreszcie to zrobili
szkoda tylko, że nie działa (przynajmniej mi i przynajmniej jak narazie) 8)

co to pgg do najnowszej wersji to cierpliwości ludzie.
zabijacz reklam juz jest ->
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by WalgO+--><div class='quotetop'>CYTAT(WalgO)</div>
<!--QuoteBegin-NiuNio

a co do GG to najwiekszym ich sukcesem jest polaczenie NAT-NAT wreszcie to zrobili
szkoda tylko, że nie działa (przynajmniej mi i przynajmniej jak narazie) 8)

co to pgg do najnowszej wersji to cierpliwości ludzie.
zabijacz reklam juz jest http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=292[/b]

Ja tez mam z tym problem, mój kumpel jest za nat-em wysłałem mu raz było ok nastepnym razem juz sie nie łączyło a Ja mu moge
 

BolekTrojan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2005
Posty
149
Ja dzisiaj instalem i za godzine potzrebowalem PGG i odinstalowalem
smile.gif
nie moglem sie rowniez do emotow przyzwyczaic ale tak jest spoko
smile.gif
tylko zeby bylo jak najszybciej PGG
<
 

Morfal

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2005
Posty
26
Jeszcze male pytanko..
Widze, ze w nowej wersji stracil sie bardzo istotny plik "config.dat"
Moze ktos wie czy jest on zapisany pod inna nazwa, lub hasla sa w innym pliku - no bo gdzies musza byc.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by Morfal
Jeszcze male pytanko..
Widze, ze w nowej wersji stracil sie bardzo istotny plik "config.dat"
Moze ktos wie czy jest on zapisany pod inna nazwa, lub hasla sa w innym pliku - no bo gdzies musza byc.

to zes mnei zaskoczyl
smile.gif
Bo ja mam w pliku config.dat
smile.gif
 

Morfal

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2005
Posty
26
Moj blad, zamiast samemu sprawdzic, to powtorzylem to co ktos mi poweidzial :-D
Racja.. wszystko gra 8)
 

KaZzo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
20
Originally posted by Kazuya
tylko czekać "kiedy" nowe dziury znajdą
<

No wlasnie... czy taka owa dziura nie jest opcja wysylania obrazkow, która umożliwia wysyłanie rowniez innych plikow niz graficzne? Np.: wyslalem koledze jako zdjecie (uzywajac opcji Wyslij obrazek) skrypt robaka VBS:Malware [Script] i u niego antywirus od razu go wykryl. :twisted: Czy mozliwosc wysylania nie tylko plikow graficznych nie jest taka dziura :wink: Oczywiscie wiadome jest ze taki plik sam sie nie uruchomi, ale jezeli osoba do ktorej taki plik wyslalismy zapisze go na dysku i go odpali to wtedy skrypt, czy nawet plik EXE zostanie uruchomiony. A taki zainfekowany plik i tak zostaje zapisany w folderze imgcache.
Jak ktos dobrze pomysli mozna to wykorzytac do innych celow :twisted: :twisted: :twisted: Ale to juz sami poglowkujcie do jakich. :mrgreen:
 

Morfal

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2005
Posty
26
No, ale wydaje mi sie, ze ta opcja byla juz w starszych wersjach. Chodzi raczej o to czy w zycie weszly jakies dziury wraz z wersja 7.0.
 
Do góry Bottom