gadu gadu niedostepni q

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
uwaga ;] jak jestescie niedostepni to nie odbierzecie wiadomosci jesli ktos do was pisal a wy pozniej wejdziecie na gg ;]
zauwazyliscie to? dobrze ze mam ciagle gg wlaczone np. ekg na serverze... wtedy sobie poczytam.....
widzieliscie to?
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
yyyy jesli dobrze cie zrozumialem to chciales nam powiedziec o tym ze jesli jestes na niedostepnym to nie dojdzie do ciebie wiadomosc - no ale to chyba logiczne jest.Jesli nie o to chodzilo to popraw mnie.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
zawsze jak jest sie niedostepnym to serwer gg przechowuje wiadomosc i jak sie pojawiamy to ja nam wysyla, dzisiaj kolega powiedzial ze mi wczoraj cos wysylal, a to nie doszlo... chyba o to chodzi :D
 

knock-out

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2003
Posty
34
Originally posted by SZKOD[nick
]zawsze jak jest sie niedostepnym to serwer gg przechowuje wiadomosc i jak sie pojawiamy to ja nam wysyla, dzisiaj kolega powiedzial ze mi wczoraj cos wysylal, a to nie doszlo... chyba o to chodzi
<
Maybe
smile.gif
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
ojaaaaa.... lamer;]
chyba nie skapowaliscie ;]
szkodnik byl najblizej ;] ;] ;]
a ci wyzej mnie rozwalili na deski buehehehe moze zle troche napisalem wyzej ale chodi mi o to ze jesli jestescie niedostepni i kotos do was napisze to tego nie odbierzecie jak wpadniecie pozniej ;] ;]
juz czaicie? buehehehehe nie moge z tych wyzej buehehehe
szkodnik jesli kolega cos napisal a ciebie nie bylo to tego nie odbierzesz bo cos sie z serverami zwalilo
<
wiec ja mam ciagle ekg wlaczone na serwerze wiec jeszcze to odbiore i chcialem sie zapytac czy to zauwazyliscie i odezwal sie ktos inteligentny w porowananiu do was -- szkodnik ;]
juz czaicie o co chodzi?
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
jak bylem najblizej?? trafilem w sedno bo o to mi chodzilo :D

SZKOD[nick] (11:51)
;]
SZKOD[nick] (11:51)
dzis szybciej idzie
SZKOD[nick] (12:18)
ile zostalo
SZKOD[nick] (12:18)
dostalas poprzednie wiadomosci?
Monika (12:19)
, nic nie dostalam
Monika (12:19)
a co pisales??
Monika (12:19)
jakies 30 min mam dopiero 30%
SZKOD[nick] (12:19)
nie doszlo, ok :D

a wczesniej

Michu (9:25)
czemu mi nie odpisales ?? a wiem ze dostales te wiadomosci bo wtedy nie miales opisu a teraz masz
Michu (9:25)
:[
SZKOD[nick] (9:25)
co
SZKOD[nick] (9:25)
a co napisales?
Michu (9:26)
zobacz w archiwum
SZKOD[nick] (9:26)
napisales ze idziesz grac w cool poola
Michu (9:26)
nie
SZKOD[nick] (9:26)
tajk
SZKOD[nick] (9:26)
nic wiecej nie mam
Michu (9:26)
ale pozniej napisalem
Michu (9:26)
gdzies tak ok 00:00

dzieki Niunio :* (jestem haxor wiec nie moglem sie pomylic [; )
to tak miedzy nami haxorami :p
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
luzacko chcialem was o tym uprzedzic bo sam to zauwazylem i napisalem do admina gg zeby sie z tym uporal wiec pewnie za kilka dni znowu bedize dobrze albo ktos na swieta zrobil nam niespodzianke i nie mozna sobie popisac
<
:D
widzial to ktos z was?
 
Do góry Bottom