gadu gadu prośba:)

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
moze mnie traktowac jak newbie:)
sprawa jest prosta,chce podluchac rozmowy przez gg pewnej osoby.
mam jem numer oraz jej hasło ktore wykradłem.nie chce jednak korzystac ze sniffera poniewaz raczej nie przejdzie wysłanie pliku w zwiazku z czym nie uzyje go.
pytam wiec czy istnieje sposob podsluchania majac te dane ktore mam nie uzywajac sniffera?
np tak abym równolegle byl zalogowany do jej profilu i otrzymywał przebieg rozmowy.

zaznaczam ze nie chodzi o nie wiadomo jakie tajemnice handlowe badz panstwowe ale moja dziewczyne:)

pozdrawiam
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
nie dasz rady bez niczego. w tym wypadku ci jest nie potrzebne haslo
<
jak nie chcesz używać snifferów to po prostu "pożycz sobie" archiwum ;P
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
tak podejrzewałem
"pozyczenie" archwium jak najabrdziej ale chodzilo mi o to zeby byc na bieząco:)
chyba bede musiał skorzystac ze sniffera;/
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
na to tez wpadłem ale technicznie ciezka sprawa:)pasowałoby podrzucic trojanka i co jakis czas sciagac archwium.
rzecz w tym ze komp "ofiary" jest dobrze zabezpieczony chyba ze oosbiscie zainstaluje trojana:)
to jest słuszna koncepcja:D
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
no i wlasnie to zrobiłem:)
dobry program:)
przestestowałem sobie juz na koledze i działa pięknie:)
 

infernus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2008
Posty
6
GG_spoofer_by_GRZONU - pobrałem ten program i przy rozpakowywaniu potrzebne jest hasło. pomozecie?
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
pomożemy! (troche mi się skojarzyło z historią ^^ )

jakbyś przeczytał dokładnie pierwszy post tematu skąd ściągnąłeś spoofera to byś się o to nie pytał xP
 

infernus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2008
Posty
6
szukalem i znalazlem co trzeba, ale mam pewne problemy np. obrazek(trojan) ktory mam przeslac zajmuje wiecej niz 255 kb, a poza tym to potrzebuje kogos kto by mi dokladnie wytlumaczyl co i jak tzreba robic
 

infernus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2008
Posty
6
wysylalem jako obrazek
<
. posty wyslalo mi sie podwojnie i nie ma jak skasowac.

a moze ktos mi wytlumaczyc co trzeba po kolei robic? bo cos trzeba zmieniac a ja za bardzo nie wiem jak
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
jakim cudem jako obrazek?! to jest tylko ikona obrazka!! A SAM PLIK JEST BIBLIOTEKĄ DLL!! nic nie trzeba zmieniać
<
 

enbe

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
10
GG_spoofer_by_GRZONU działa fantystycznie:)polecam:)
a co do tego ze wykradam mojej dziewczynie archiwum to szymon111 owszem lepiej czasem czegos nie wiedziec ale ktos cie robi w ciula to wypada o tym wiedziec.nie zrobiłem tego ot tak tylko dlatego ze straciłem zaufanie po kilku sprawach.
 
Do góry Bottom