Gbinder

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
Originally posted by grzonu
jest ikonka jpg domyslnie hmm niewiem jak ale u mnie jest a u was nie ma
U mnie nie ma tzn jest ta domyślna której nie trzeba dodawać czyli biały kwadrat w niebieskiej otoczce . ale zaraz ściągne jeszcze raz i sprawdzę .
No jednak nie ma . ściagnąłem dwa razy i bez ikonki jest .
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a we wczesniejszych wersjach bylo to samo?
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
z wcześniejszych to chyba tylko jedną wstecz ściągnąłem i tam też nie było ikonki
a pużniej była mowa o poprawieniu wyglądu więc pomyślałem że już będzie z ikonką
ale najwyraźniej gdzieś się gubi ta ikonka po drodze .
a probowałeś z jedną ikonką robić czy z różnymi ? bo może ta ikonka jakaś nietegez jest ?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
no własnie o to mi chodzi
 

#036kAlAr

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2007
Posty
18
Musze wam niestety powiedzieć że mój AV zaczął świrować... Przestał być niewykrywalny
<
<
 

ICEtraceur

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
36
Originally posted by $kAlAr
Musze wam niestety powiedzieć że mój AV zaczął świrować... Przestał być niewykrywalny
<
<

Twój AV przestał być niewykrywalny? ;] :glupek2:
Zależy co bindujesz...
Ja wczoraj bindowałem zdj z serwerem ze Złodzieja GG i na virustotal.com nic nie
wykryło :faja:
 

Dove

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2006
Posty
41
Originally posted by nBD+--><div class='quotetop'>CYTAT(nBD)</div>
<!--QuoteBegin-Dove
To akurat rozumiem, po później trudniej połapać się w kodzie (i owszem, programuje, w Delphi)
W Delphi na komponentach czy na Dynamic API ?
@down:
Dove[/b]

Komponenty, w sumie ostatnio za nic się większego nie zabierałem niż za keyloggera z konfiguratorem na KeySpyXP, robiącego screenshooty i wysyłającego na email lub ftp.
 

papkie

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
12
Siemka. Racja trochę biedne tło itp. ,ale bardzo zmniejsza wykrywalność.

PS:
Tu masz tło do następnej wersji.
tlobk5.jpg
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
LOL jak myslisz ze umieszcze cos takiego w programie to jestes w błedzie to nie dyskoteka tylko normalny binder
 

duzers

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2007
Posty
18
Mała sugestia.
Brakuje mi tu możliwość ustalenia, w które miejsce przyklejony plik ma trafić np. chcę aby plik zapisał się na C:Windows
 

pepikpepikpepik

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2007
Posty
9
czemu mi po zbindowaniu i odpaleniu tego serwera na moim kompie wyświetla go w procesach np. nazwa.exe i obciąża procesor w 99% i nic sie nie robi? serwer zrobiłem katiuszem 2
 

Babo

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2006
Posty
12
A w jakim programie zmieniacie ikonki?? Bo jakos nie satysfakcjonuje mnie ikonka JPGa. A program "Change ICO" nie moze sobie poradzic z tak zbindowanym plikiem...
<
inne pliki exe przerabia a tego nie chce:(
 

Pro Gamer

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2007
Posty
4
Ja mam pytanie, bo jak zbinduje np. trojana ze zdjęciem to rozmiar pliku jest o wiele większy niż samo zdjęcie, więc moja ofiara zobaczy, że coś jest nie tak. Więc czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zmniejszyć rozmiar pliku? I czy w ogóle da się?...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
mozesz spakowac a wiadomo ze jest wieksze bo na rozmiar pliku sklada sie trojan+zdjecie+stub
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Pro Gamer
Więc czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zmniejszyć rozmiar pliku?
Ściągnij jakiś edytor zasobu i wywal nie potrzebne ikony/kursory/grafikę i inne shity. Potem ściągnij jakiegoś packera typu UPX i dokonaj kompresji tego pliku wykonywalnego. Potem spakuj programem typu KGB Archiver (win rar nie ma takich osiągów jak niektóre programy do kompresowania/archiwizowania danych)
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom