Gdzie mogę zakupic wersję VIP trojanów

Greed

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2007
Posty
7
Gdzie mogę zakupic wersję VIP trojanu Destruktor lub innego trojana lub backdoora działającego poprawnie ? Najlepiej jeśli by nie bło problemów jak ofiara ma neo . Chodzi mi głównie o eksporatację dysku, screenshoty oraz wyciąganie hasełek z gg i keyloggera. Proszę o szybką odpowiedź.
 

Greed

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2007
Posty
7
ok, ale czytałem że jest wykrywalny . a mi chodzi o coś czego wykryc się nie da

PS. W jakim mieście cwiczysz pK ?
 

Greed

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2007
Posty
7
czyli vip jest pisany osobno dla każdego i np taki norton 2007 albo panda albo avast go nie wykryje ? Czytałem na tym forum temat w którym koleś twierdził że jest wyrywalny VisualShock Keylolgger 3 VIP
 

Greed

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2007
Posty
7
ok, ale czy ta wersja jest JUZ wykrywalna ? I czy znacie inne programy w wersjach VIP i gdzie mogę je zamówic ?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
VIp dla każdego jest pisany UNIKALNY kod czyli jeśli go będziesz miał dla siebie powinnłeś długo się nim nacieszyć...

PS. PK -Będzin - Okolice Katowice
 

Greed

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2007
Posty
7
ok, dzięki


PS. Jak bedziecie mieli jakiś zlot to wyślij pm, bo chętnie bym się wybrał.
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
VIp dla każdego jest pisany UNIKALNY kod czyli jeśli go będziesz miał dla siebie powinnłeś długo się nim nacieszyć...[/b]

Dajcie dwie binarki do testow a udowodnie, ze jedynymi elementami, ktore sa zmieniane sa stringi i mozliwe, ze jeskis komponent...
smile.gif
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Alez owszem, ze zmienia... Czego dowodem jest screen, ktory zamiesciles w innym temacie. Antywirusy sugeruja sie naglowkiem PE (np. NOD32) lub sztywnymi sygnaturami. Kazdy program, ktory dokonuje prawdziwej analizy wykryje kazdego VIP'a. Czy sa takie - watpie!
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
Jaki jest aktualnie njleprzy trojan i najmniej wykrywalny )darmowej wersji) ??
Jakiego trojana wersje vip byście polecili i ile to kosztuje??
 
Do góry Bottom