gdzie

Q

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2002
Posty
25
czy z sieci mozna sciagnoc linuxa jesli tak to z kad
 

Q

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2002
Posty
25

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
czy z sieci mozna sciagnoc linuxa jesli tak to z kad[/b]

Tak, mozna. Ale jakie kcesz linuxa/unixa ? Przeca na jednym ftp nieznajda sie wszytskie linuxy/unixy no moze... Zobacz na: ftp://ftp.task.gda.pl[/b][/quote]A CO polecasz dla nowice moze byc mandrake[/b][/quote]a co jest jakas roznica miedzy linux a unix .jesli tak to jaka[/b][/quote]

Sa rozne struktury katalogow, niektore polecenia roznia sie heh i Unixy sa bezpieczniejsze od Linuxow i jeszcze jedno linux/unix to nie jedno i to samo!!!
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
czy z sieci mozna sciagnoc linuxa jesli tak to z kad[/b]

Tak, mozna. Ale jakie kcesz linuxa/unixa ? Przeca na jednym ftp nieznajda sie wszytskie linuxy/unixy no moze... Zobacz na: ftp://ftp.task.gda.pl[/b][/quote]A CO polecasz dla nowice moze byc mandrake[/b][/quote]

ee. sluchaj wszystko moze byc. ale jak masz instalowac mandrake to jush lepiej se instalnji redhata na reszcie nowice niedadza rady ( heh chociaz ja mam freebsd ) lecz mozna sprobowac.
 

Q

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2002
Posty
25
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
czy z sieci mozna sciagnoc linuxa jesli tak to z kad[/b]

Tak, mozna. Ale jakie kcesz linuxa/unixa ? Przeca na jednym ftp nieznajda sie wszytskie linuxy/unixy no moze... Zobacz na: ftp://ftp.task.gda.pl[/b][/quote]A CO polecasz dla nowice moze byc mandrake[/b][/quote]

ee. sluchaj wszystko moze byc. ale jak masz instalowac mandrake to jush lepiej se instalnji redhata na reszcie nowice niedadza rady ( heh chociaz ja mam freebsd ) lecz mozna sprobowac.[/b][/quote]OK DZIEKI
 

VueL

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2002
Posty
104
najlepiej sie ssa z ftp.icm.edu.pl, i strzez sie mandarynki!! Polecam Red hata
 
Do góry Bottom