Generator Niewykrywalnego Keyloggera

Waldorio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2011
Posty
5
Witam,
Dawno nie odwiedzałem tej strony, ale gdy w moim życiu pojawił się problem tego pokroju, wiedziałem gdzie napisać ;D. Pragnę uzyskać od was informacji o "Generatorze" keyloggera, najmniej wykrywalnego przez antywirusy. Korzystałem z generatora "Own loger 2009". Ale jak widać produkcja tego programu była dosyć stara, tak więc nie trudno się domyślić ze wykrywalność generowanych przez niego keyloggerów jest 100%. Poszukuję jak najmniej wykrywalnego ! Podkreślam że chodzi mi o generator a nie o instrukcje tworzenia własnego wirka w delphi ;]. Podawajcie strony które oferują taką usługę za opłatą albo za darmo. Jeżeli znalazła by się osoba która zrobiła by dla mnie takiego keyloggera był bym też szczęśliwy.
Pozdrawiam,
Michał Wątecki
 

Waldorio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2011
Posty
5
1.A tak dokładnie do czego Ci jest potrzebny ? Do gry czy co ?

Zadając to pytanie wydaje ci się że nie miniesz się z prawdą? ;]
Ja potrzebuje keyloggera to pozyskania informacji z komputerów moich 2 znajomych. Wezmą odemnie plik bez problemu ale na komputerach są antywiry.

2.Jeżeli chcesz mieć coś 100% niewykrywalne pozostaje Ci napisać coś samemu

Nie chce mieć czegoś 100% niewykrywalnego. Może być 50 % ;P

A teraz proszę podawać linki z portalami oferującymi generatory keyloggerow ;P (Dosyć nowe, albo często aktualizowane).
 
Ostatnia edycja:

WuWa

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2011
Posty
8
A zresztą każdy keylogger będzie wykrywalny co najmniej 15% i zawsze był.
 

Waldorio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2011
Posty
5
Słuchaj załóż sobie temat na forum o swojej wiedzy. A nie śmiecisz tu postami.... bo to co mówisz to bzdury .... Nie odpisujesz wogóle na temat. Wyjdź i nie wracaj.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
...co nie zmienia faktu Waldorio, ze nie Tobie oceniac jak sie kto zachowuje i nie Tobie przysluguje prawo mowienia 'wyjdz i nie wracaj'
 

Waldorio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2011
Posty
5
A kim ty jesteś żeby mi mówić ? Kogo moge oceniać, a kogo nie ? Chyba coś ci się pomyliło ... zbaczasz z tematu i nabijasz posty z tego co widzę. Ale mogę się mylić. Co nie zmienia faktu że będę zawsze miał opinie na czyjeś tematy i do momentu gdy nie są one obraźliwe będę je pisać.
Pozdrawiam i niech administrator się zastanowi z jakiego powodu zostałaś modem bo chyba właśnie z nabijania takich postów.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Jest moderatorem. To w zupełności wystarcza do tego co napisała. Od oceny kto, kiedy i jak zbacza z tematu/nabija posty, są właśnie moderatorzy. W regulaminie zaakceptowałeś punkty mówiące o tym, że poprawianie w taki sposób innych użytkowników nie leży w twoich kompetencjach. Opinie, nie ważne czy obraźliwe czy nie oczywiście możesz mieć. I zachować ją dla siebie. Naprawdę nie chcemy jej znać. Do tej pory w wątku który mam przed sobą złamałeś około 4 pkt regulaminu. To w zasadzie wystarcza aby użyć w stosunku do Ciebie przewidzianych kar różnego kalibru - od ostrzeżenia, przez ban tymczasowy, aż do trwałego zablokowania konta.
Życzę miłego dnia wszystkim użytkownikom forum. Prawie wszystkim.
 

Waldorio

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2011
Posty
5
A ja mam propozycje ! temat do śmietnika. Bo każdy z was odpowiada w tym Poście nie na temat.
Pozdrawiam

Ps. Ona jest "Moderatorką" ;D
 
Do góry Bottom