generowanie serwera <delphi>

TSPablos

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2007
Posty
44
Co mam zrobić, żebym z pomocą klienta mógł wygenerować serwer? Wszystkie arty o tworzeniu trojanów opisują oddzielnie pisanie klienta i oddzielnie serwera? Mi chodzi o to, żebym mógł z pozycji klienta, wybrać sobie poszczególne opcje dla serwera i go następnie wygenerować? I jak mogę wykorzystać program gg, abym mógł przez niego wysyłać komendy do serwera? Nie proszę o gotowe kody itp, może znacie jakieś strony, gdzie jest to opisane, gdzie jest opisane działanie komponentów potrzebnych do tego? Może wiecie, skąd mogę ściągnąć tego typu trojana, żebym mógł go odpalić w delphi i przeanalizować sobie jego budowę? Z góry dzięki za pomoc!

[ Dodano: 15-09-2007, 14:19 ]
i jeszcze jedno, nie chodzi mi o instalator, który mi wypakuje serwer, a o generator, który mi ten serwer stworzy z wybranymi przeze mnie opcjami. Chodzi mi o to żebym klientem mógł ingerować w serwer który ma być następnie wygenerowany.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by TSPablos
Co mam zrobić, żebym z pomocą klienta mógł wygenerować serwer? Wszystkie arty o tworzeniu trojanów opisują oddzielnie pisanie klienta i oddzielnie serwera?
Powoli zbieram sily na napisanie jakiegos tutka ;p
tak w skorcie to pakujesz serwer do zasobow konfiguratora, wypakowywujesz serwer a konfigurator go konfiguruje.
 

TSPablos

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2007
Posty
44
pakuje gotowy serwer dajmy na to w .exe a potem przy wypakowywaniu go edytuję?
<
no miło by było przeanalizować jakiegoś tutka
smile.gif
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
te arty wszystkie są bardzo dobrze.
Wystarczy zapisac te opcje do exeka, a potem przy wczytywaniu sprawdzac czy taka opcja została zaznaczona. I jeżeli tak to zrobic to co ona tam miała zrobić ;p
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by 3rr0rx+--><div class='quotetop'>CYTAT(3rr0rx)</div>
<!--QuoteBegin-TSPablos
Co mam zrobić, żebym z pomocą klienta mógł wygenerować serwer? Wszystkie arty o tworzeniu trojanów opisują oddzielnie pisanie klienta i oddzielnie serwera?
Powoli zbieram sily na napisanie jakiegos tutka ;p
tak w skorcie to pakujesz serwer do zasobow konfiguratora, wypakowywujesz serwer a konfigurator go konfiguruje.[/b]
Error Wysylam Ci pozytywna Energie
smile.gif


http://unitedcrew.org/arts.php?arts=26
http://www.haker.com.pl/f...pic.php?t=25651
http://4programmers.net/D..._odczyta%C4%87_
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by 3rr0rx+--><div class='quotetop'>CYTAT(3rr0rx)</div>
Originally posted by TSPablos@
Co mam zrobić, żebym z pomocą klienta mógł wygenerować serwer? Wszystkie arty o tworzeniu trojanów opisują oddzielnie pisanie klienta i oddzielnie serwera?
Powoli zbieram sily na napisanie jakiegos tutka ;p
tak w skorcie to pakujesz serwer do zasobow konfiguratora, wypakowywujesz serwer a konfigurator go konfiguruje.[/b]
<!--QuoteBegin-TSPablos

Co mam zrobić, żebym z pomocą klienta mógł wygenerować serwer? Wszystkie arty o tworzeniu trojanów opisują oddzielnie pisanie klienta i oddzielnie serwera? Mi chodzi o to, żebym mógł z pozycji klienta, wybrać sobie poszczególne opcje dla serwera i go następnie wygenerować? I jak mogę wykorzystać program gg, abym mógł przez niego wysyłać komendy do serwera? Nie proszę o gotowe kody itp, może znacie jakieś strony, gdzie jest to opisane, gdzie jest opisane działanie komponentów potrzebnych do tego? Może wiecie, skąd mogę ściągnąć tego typu trojana, żebym mógł go odpalić w delphi i przeanalizować sobie jego budowę? Z góry dzięki za pomoc!

[ Dodano: 15-09-2007, 14:19 ]
i jeszcze jedno, nie chodzi mi o instalator, który mi wypakuje serwer, a o generator, który mi ten serwer stworzy z wybranymi przeze mnie opcjami. Chodzi mi o to żebym klientem mógł ingerować w serwer który ma być następnie wygenerowany.
Tak jak maSs powiedział musisz kompilatorek zrobić który kod źródłowy zamieni w plik wykonywalny.
I tak wolałbym ten sposób z zasobem pliku a następnie konfiguracją.
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=25602
 

zlylogin

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
8
ja to widze inaczej... nawet z zasobow nie trzeba korzystac
<


piszesz sobie serwer(musisz znac jego dokladna wielkosc), piszesz "generator serwera" w ktorego pakujesz serwer(czy tam przez zasoby czy tak jak nizej pisze..), i po skonfigurowaniu wyodrebniasz serwer i dopisujesz na jego koncu konfiguracje w odpowiedniej kolejnosci(kazde pole mozna odznaczyc jakims znakiem aby sie nie zlewalo...)

do dopisania konfiguracji potrzebne sa procedurki blockread() i blockwrite(), wygenerowany serwer musi skakac na swoj koniec(ten jeszcze z przed dodania konfiguracji) i zczytywac to co dopisal konfigurator...

btw. jak dobrze zrozumiesz te 2 procedurki... latwo bedizesz mogl sobie dodatkowo binder dopisac
<
i taki w ktorym skanery nie beda krzyczaly, ze cos jest dodane w zasobach
smile.gif


btw. aby latwiej zrozumiec jak to zrobic napisz sobie na start program ktory "sklei" 2 dowolne pliki a pozniej je "rozklei" uzywajac wlasnie blockread i blockwrite
 
Do góry Bottom