GG Crash, itp.

witja

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
6
Witam. Poszukuje programu GG Crash lub jego odpowiednika. Szukałem w Google ale nic do ściągnięcia nie znalazłem.
Proszę o link do programu.
P.S.
Poszukuję pomocy doświadczonej i chętnej osoby w celu destrukcji czyjegoś GG - odpłacenia komuś za "krzywdy" - jeżeli ktoś byłby chętny to proszę o info na PM lub email.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by witja
Poszukuję pomocy doświadczonej i chętnej osoby w celu destrukcji czyjegoś GG - odpłacenia komuś za "krzywdy" - jeżeli ktoś byłby chętny to proszę o info na PM lub email.


Nie rób drugiemu co tobie nie miłe
smile.gif
 

diesirae

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
1
hmm to do mnie ktos napisal dzisiaj z numeru 4455875 i wyslal link [TU BYL LINK Z WIRUSAMI] <-- spora dawka wirusikow :/ oczywiscie glupi kliknalem ;p ale uratowaly mnie moje programki
smile.gif
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
nie ktos, tylko na numerze zapewne postawiony jest bot... (tak jak w 98% innych przypadkow)

crash gg... postawi go na innym
 

witja

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
6
dzięki - ściągłem ten programik.
P.S.
Czy osoba do której wyslę "buźkę" musi mnie mieć na liście kontaktów aby jej "wyciąć numer" oraz czy ta osoba widzi mój numer GG ?
 

Fiflip

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2006
Posty
18
a moga wystapic jakeis problemy ze np nie rozwali gg bo cos sie walnie i mnie zlapia??
aha i czy widac kto wysyla te minki??
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
jak z pod swojego numeru bedziesz wysylal to bedzie widac
<
a jak nie to niebedzie widac ... wystarczy pomyslec
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Mojim zdaniem nic tym programem nie zrobisz jedynie co to zasmiecisz komus gg i moze go wywalic a tak pozatym to nic. Wiem bo specjalnie testowałem ten program:pP

Najlepiej zapusc konia i zrob "crash"
 

bandyta-x

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2006
Posty
10
mozna prosic jeszcze raz o umieszczenie GGC do sciagniecia...prosilem co poniektore osoby ktore juz sciagly na pm ale z mizernym skutkiem.
thx
 

Sanex

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2006
Posty
3
Ten pogram jest dobry do wku... osób... załuż se 3-4numery gg i jak osoba będzie online to atakuj ;] Jak bloknie ten numer z którego zaatakowałeś uruchom kolejny... Ja prubowałem dziś kilka razy tak i pozbyłem się 3 osób natrętnych... Uważam że ten program każdy musi mieć ... :glupek2: (tylko jak atakujecie walcie na maxa do 2 000 razy, potem same archiwum się długo włącza jak ktoś ma słabego kompa:D)
 
Do góry Bottom