GG - czas rozmów

ant5

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2010
Posty
6
Witam, czy jest możliwość sprawdzenia jak długo w danym dniu dana osoba korzysta z gg? mając dostęp do tego komputera ale nie logując się na konto gg. Nie chodzi mi tutaj o czas włączenia komunikatora ale o rzeczywisty czas prowadzenia rozmowy. (GG 8 lub 10). Jeśli tak to za pomocą jakiego programu można to sprawdzić? Z góry dziękuję za pomoc.
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Można poprzez uchwyt aktywnego okna, może to być mniej dokładne ale myślę ze w zupełności wystarczy. gdy okno jest aktywne zliczany jest czas rozmowy.
To dosyć prosty programik do napisania. Niestety nie znam gotowych ew. Keylogger z funkcją przekazująca uchwyt okna i czas do logów.
 

ant5

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2010
Posty
6
Dziękuję za odpowiedź, a czy jest jakiś sposób żeby zablokować możliwość sprawdzenia tego? np. przez usunięcie jakiegoś składnika GG? Pytam ponieważ osoba, która korzysta z tego samego komputera co ja że tak powiem śledzi mnie... i jest to dość poważna sprawa...
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Trzeba było tak od razu. Wrzuć logi z hijacka, combofixa, zaraz się pozbędziemy syfu. Co do zablokowania to właśnie przez usuniecie/wyłączenie programu logującego...
Zobacz czy w Start>>Uruchom...>>"msconfig" >> Uruchamianie - nie masz jakiegoś nieznanego programu, jeśli zlokalizujesz wyłącz go, ew. może mieć autostart z rejestru.
 

ant5

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2010
Posty
6
Logi wrzucę jutro bo teraz korzystam z innego komputera. Jeszcze raz dzięki za chęć pomocy
 
Do góry Bottom