GG HiJacker auto-instalacja

Damian261

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2011
Posty
3
Witam,

Pobrałem GG HiJacker, stworzyłem serwer, wysłałem go swojej ofierze, ale ta nie chce go zainstalować (powiedziałem że to jakiś program do GG, a ta że nie potrzebuje nic takiego instalować w swoim kompie). Chciałbym sie dowiedzieć co moge w takim przypadku zrobić? Jest możliwość automatycznego zainstalowania serwera w kompie ofiary, bez jej wiedzy?? (nie mam dostępu w realu do jej kompa)
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Powiedz że to Update do GG, i że bez tego nie będzie działać GG za kilka dni [?..]
 

Damian261

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2011
Posty
3
Nie, tak nie przejdzie, ja tej osobie nigdy nic nie wysyłam, więc zacznie cos podejrzewać. Moze jest jakiś inny sposób/program dzięki któremu można by podsłuchać rozmowę tej osoby, dodam iż NIE jesteśmy w sieci LAN :(
Albo chociaż zdobyć jej archiwum, wiem że używa GG 10, na youtubie jest jakiś filmik pokazujący jak to zrobić ale ja nie bardzo czaje o co w nim biega :(

http://www.youtube.com/watch?v=q8sj88aCN9o

Bardzo proszę o pomoc, mogę zapłacić jeśli ktoś byłby chętny zrobić to wszystko za mnie!
 

Damian261

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2011
Posty
3
No dobra, nieważne. Mam teraz takie pytanie; bo gdy stworzyłem serwer to nieświadomy utworzonego pliku uruchomiłem go na swoim kompie i teraz nie mogę pisać z tą osobą która miała być moją ofiarą. Wszystko co do niej napiszę wraca do mnie i wogóle nie dochodzi do niej. tak jakby gadam z samym sobą :[
Chciałbym sie teraz dowiedzieć jak to dziadostwo usunąć ze swojego systemu, nie mogę zrobić Ctrl + Alt + Del bo przy tworzeniu ustawiłem opcję "ukryj w systemie" i nijak nie mogę teraz tego wyłączyć. Próbowałem wpisywać komendy `uninstall itp. ale też nie idzie. Mam Win7
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Lol :D No nieźle :D:D:D
Po pierwsze - przeinstaluj gadu gadu, po drugie wejdź Start -> Uruchom -> wpisz: regedit.exe
Potem naciśnij control+f i wpisz dokładnie nazwę pliku który odpaliłeś, również z .exe poczym naciśnij Szukaj. Gdy znajdzie to wywal wpis z rejestru i znowu wyszukaj, aż do skutku. Pzdr
 
Do góry Bottom