GG mi sie rozsypalo i nie umie go skleic hehehhe

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej hej mmmm
<

odkad sciagnolem najnowszy uppdate do gg a wlasciwie to te nowe gg 6.0 mmm :-D to przestalo mi ono dzialac mmm sam nie wiemm czemu mam xp
na stronie gg jest napisane ze trzeba miec najnowszy uppdate do win wiec gdy probuje sobie go sciagnac z microsoftu poprostu mi sie to blokuje i jest napisane ze moj klucz windowsa jest juz uzywany mowiac w skrocie mam pirackiego win m wiec co mam zrobic ?? by gg znowu zaczelo dzialac ?
<
? ogolnie wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie sciagniecie tego starego 5.0
<
ale gdy to zrobilem to on jakos wogle nie dziala m nie laczy sie sam nie wiem czemu moze to przez norton internet sec... 2004 m czy jak ?? jak sadzicie co jest nie tak
moze ktos z was mial cos podobnego i wie jak to naprawic z gory dzieki za odpowiedzi
hej hejk
<
 

Duch

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2003
Posty
31
mialem to samo, formatnolem dysk zainstalowalem na nowo sciagnolem gg6.0 i nie chcialo dzialac ale wczesniej zanim zrobilem formata to to stare gg ktore mialem tez 6.0 przenioslem na d i odpalilem z tego juz ktore bylo wczesniej zainstalowane czyli one nie robilo zadnego wpisu do rejestru i dziala
smile.gif
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
A nie lepiej instalnąć Tlena, wtyczkę do p2p z GG i nie reinstalować systemu? 8)
 

Duch

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2003
Posty
31
e to nie chodzi o to zeby specjalnie robic reinstalki systemu po to zeby zainstalowac gg, po prostu przeinstalowywalem system bo sie sypnol i wystapil taki problem przy probie zainstalowania na nowo gg 6.0 a ze mialem przekopiowane gg ktore wczesniej dzialalo to po prostu z nigo odpalilem choc musze przyznac ze przez pare dni mialem wlasnie tlen z wtyczka gg
<
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
tak jak by powiedzial to teraz chochlik zainstaluj sobie Miarande [bardzi ja chwala ;]] Wogole jak masz problem z gygy to instaluj co innego ;/
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Plik z ust mi wyjeles
smile.gif
Najwiekszym problemem Polskich internautow jest przywiazanie do komercyjnego bugowego Gadu Gadu, ludzie nie bujcie sie zmian, i nawte ni chodzi mi o Mirande, Tlen to tesh bardzo dobry program, tak samo jak WPKontakt, charakteryzuja sie duzo funkcjonalnoscia, a jak zadne z nich nie sopelnia waszych wymagan no to poelcam Mirande
smile.gif
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
1 - zainstaluj sobie GG 6.0 (pierwsze bulidy) i nie uaktualniaj
2 - my Polacy lubić bugi ("program bez bugów to czyste lamerstwo")
3 - Tlen = syf - nie stabilne połączenie ( non stop traci połączenie z serwerem)
4 - WPKontakt = syf - bo z W.P.
<
( spółka jest na skraju bankructwa )

Syf na syfie syfem pogania.

P.S. Co do Mirandy nie wypowiedziałem się bo to oczywiście też jest wirus
smile.gif
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by thumbs
1 - zainstaluj sobie GG 6.0 (pierwsze bulidy) i nie uaktualniaj
2 - my Polacy lubić bugi ("program bez bugów to czyste lamerstwo")
3 - Tlen = syf - nie stabilne połączenie ( non stop traci połączenie z serwerem)
4 - WPKontakt = syf - bo z W.P.
<
( spółka jest na skraju bankructwa )

Syf na syfie syfem pogania.

P.S. Co do Mirandy nie wypowiedziałem się bo to oczywiście też jest wirus
smile.gif

Ad2. Ja byc polak i nie lubic bugow :]
Ad3. No mash racje, a GG to wogule nigdy nie ma problemow z polaczeniem i wogule jest de best :] A powiedz mi jaki tam w GG jest z przesylaniem plikow bez bugow co ?? A konferecje wideo ?? A mozliwosc dostosowania jakos rozmow glosowych proporcjonalnie do szybkosci lacza ?? Dalej wymieniac ?? Tlen napewno lepsze od GG jest :]
Ad4. WP juz danwo oglosilo upadlosc i zbankrotowalo, co z tego ze program od WP, wcale nie znaczy ze jest zly, a skoro jush tak bardzo wanze dla ciebie jest nie zawodnosc lacza, to powiem Ci ze Jabber na ktorym opiera sie WPKontakt to jedena z najlepszych sieci
smile.gif
I jest nie zawdona praktycznie
smile.gif
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
1 - zainstaluj sobie GG 6.0 (pierwsze bulidy) i nie uaktualniaj
2 - my Polacy lubić bugi ("program bez bugów to czyste lamerstwo")
3 - Tlen = syf - nie stabilne połączenie ( non stop traci połączenie z serwerem)
4 - WPKontakt = syf - bo z W.P. ( spółka jest na skraju bankructwa )
Syf na syfie syfem pogania.
P.S. Co do Mirandy nie wypowiedziałem się bo to oczywiście też jest wirus[/b]
2 — bez przesady… zgadzam się, ale lepszy progs bez bugów niż taki jak GG.
3 — ROTFL!!! :rotfl: admin ci Tlena zablokował że tak twierdzisz?? Tlenowi być może czasem zdarza się zerwać połączenie, ale to niedawno się zaczęło i rzadko się zdarza. To o wiele lepsze od GG, które miało okresy nieprzerwanej niedziałalności serwera, a zwykłe pady w różnych godzinach to była po prostu plaga.
4 — CO??? :co: :glupek2: to tak jakby powiedzieć że Nowy POP (look here) to scheiss, bo 1 z udziałowców Idei to TPSA!
Tak naprawdę ta upadłość to lipa — TP Internet sztucznie zaniżyło wartość akcji firmy (czy coś tkaiego) bo inni udziałowcy zaprotestowali, kiedy chcieli przejąć całą WP! (czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie, ale +- tak).
WP na razie ma się dobrze i nie zamierza tego zmieniać! Nie żebym był jakimś fanatykiem WPK (uczucia do niego mam nawet wręcz chłodne) ale twoja postawa pachnie kolonizmem i imperializmem (czy czymś takim, niee wiem, ale b. ładnie brzmi. Nie?) a tego się nie chwali.
PS — inne niż GG IMy wirusami??? Facet, czy ciepie Foltyn skaperował, że takie bzdety prawisz??? (i w tym momencie wskazówka wskaźnika od temperatury wychyliła się namaxnie w prawo, tudzież zapaliła się czerwona lampka. Wyłączyłem układ besztania palniętych ludzi, bo coś mogłoby się stać. Toteż, koniec tego posta nadszedł)
 

Chriss

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
40
Ludzie ale wy sobie problemy robicie. Jak już masz ten piracki system, to poszukaj w necie generatora CD-keyów do Windy...nie bedziesz mial żadnych problemów.
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
ROTFL i może mi jeszcze powiecie, że GG jest lepsze od takiego Akuku, czy Tlena, czy WPKontakt?
<
:rotfl:
Gratuluję zrytego poczucia humoru
smile.gif
.
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Chriss
<
jezzzzzzzzzzu co ty mowisz myslisz ze jak bym nie mial win key to by mi windows dzialal ?????????????? jezzzzzzzzzzzzzzu
a tak wogle to wpisalo mi sie :? 11 osob i zadna z was nie odpowiedziala mi na moje pytanie bo przeciesz dobrze wiem ze moge uzywac tlena itd itp ale nie o to chodzilo w tym pytaniu pytalem sie jak mozna
<
naprawic te najnowsze GG mmm no ale ok domyslam sie ze nie wiecie wiec zostaje mi tlen niestety
<
 

Duch

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2003
Posty
31
niech Ci ktos wysle juz zainstalowane gg zrobisz swojego uzytkownika i na pewno bedzie dzialalo, mozna bylo to wywnioskowac z wczesniejszych moich wypowiedzi
 

_MaKeN

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
1
Dajmos na moje bez formata sie nie obedzie!!! Miałem to samo a tak na koncu gadałem przez mirande www.miranda.kom.pl dobry komunikator duzo fajnych opcji probowales odinstalowac albo przeinstalowac jak nie idzie to wejdz w rejestr (uruchom wpisz komende regedit pozniej HKEY_LOCAL_MACHINE pozniej SOFTWARE i poszukaj gadu- gadu i usun wszystko moze cos sie zrobi a jak nie to FORMAT C:
 

nOOb

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
22
Originally posted by Dajmos
hej hej mmmm
<

odkad sciagnolem najnowszy uppdate do gg a wlasciwie to te nowe gg 6.0 mmm :-D to przestalo mi ono dzialac mmm sam nie wiemm czemu mam xp
na stronie gg jest napisane ze trzeba miec najnowszy uppdate do win wiec gdy probuje sobie go sciagnac z microsoftu poprostu mi sie to blokuje i jest napisane ze moj klucz windowsa jest juz uzywany mowiac w skrocie mam pirackiego win m wiec co mam zrobic ?? by gg znowu zaczelo dzialac ?
<
? ogolnie wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie sciagniecie tego starego 5.0
<
ale gdy to zrobilem to on jakos wogle nie dziala m nie laczy sie sam nie wiem czemu moze to przez norton internet sec... 2004 m czy jak ?? jak sadzicie co jest nie tak
moze ktos z was mial cos podobnego i wie jak to naprawic z gory dzieki za odpowiedzi
hej hejk
<

a teraz pytanie :> czy gdy probujesz uruchomic gg to wywala Ci blad i nie wlacza sie ;/ czy tak jak u mnie wlaczam gg i nic ;/ zadnej reakcji poprostu nic ;( nie mam pojecia co z tym zrobic, wyczyscilem caly rejestr wszytsko co bylo o gg, na nowo zaisntalowalem i nic ;/ lipa! pozmocie!! ;( update'a mam ale to nie pomaga
<
jak dam ctrl+alt+del to nie widzie procesu gg nawet :| nie mam pojecia co sie stało :-O
 

-=A3Ro=-

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2004
Posty
28
Ludzie dlaczego wy jestescie tak przywiazani do gg, moze sprobojcie poprostu czegos nowego jak juz mowilem polecam mirnade :-D

Pozdro 4 all
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Jezu, daj juz im spokój z ta Mirandą, każdy bedzie używał tego co chce a ty nie pisz 100 razy że polecasz Mirande bo jest fajna :?
 
Do góry Bottom