GG Niewidoczni

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa program GG Niewidoczni ? Chciałbym napisać potem coś na wzór tego, ale bez wiedzy jak to działa dużo nie wskóram
smile.gif

pozdrawiam
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
mogę się tylko domyslać. Program wysyła jakiś pakiet, alebo sprawdza czy koleś ma włączone TCP/IP. I jak dostanie zwrot, że tak to wiadomo że niewiedoczny. Kiedyś też gdy robiłem obsługę protokołu gg zdażyło mi się, że serwer zwrócił mi status 21 gdy przeszedłem na niewidoczny. A niedostępny to chyba 11.
 

Trin

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2007
Posty
8
ja z kolei slyszalam ze wysyla puste wiadomosci pod wskazany numer,jesli zostana odebrane to wyskakuje Ci monit że osoba jest niewidoczna.Ba,sprawdzalam na swoim drugim numerze i faktycznie dochodzily puste wiadomosci,znajomi tez mi sie skarzyli ze maja pustaki z mojego gg:x wiec to chyba nie mit...ale oczywiscie moge sie mylić
smile.gif
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
nie jestem expertem w tych sprawach ale mysle ze sie mylisz bo to nie chodzi o to jaka masz wersje gg na kompie dziury w komunikatorach łata sie chyba na rerwerach
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
heheh, jest też Iwiggilator stand-alone
<
znaczy albo sie bawimy gg albo nim.. i działa.. tylko właśnie te puste wiadomości mnie wkurzaja..
 

Trin

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2007
Posty
8
no za to program z koko.kgb ustawia nam opis na gg"gg niewidoczni zapraszam na koko,kgb.pl'czy cos w podobie,wiedzieliscie o tym?Bo zeby sprawdzal niewidocznych musi nas rozlaczyc z serwerem,stajemy sie niedostepni a na naszym gg jest taki wlasnie opis-tym sie zdradzilam kiedys przed kumplem,on o tym wiedzial a ja nie,proponuje wiec uzywac zasteczego numeru:)
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
zastępczy numer chyba nie wchodzi w grę
<
nie jestem pewien czy ten numer musi być na liście osoby której status sprawdzamy, ale nawet jeśli nie to jeżeli ma ustawione "pokazuj status tylko znajomym" to możemy się obejść smakiem
<
 

maminek2222

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2007
Posty
8
Originally posted by adam3076
nie jestem expertem w tych sprawach ale mysle ze sie mylisz bo to nie chodzi o to jaka masz wersje gg na kompie dziury w komunikatorach łata sie chyba na rerwerach


Tak? Trzeba szukac i czytać!
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
maminek2222, czasem trzeba cos sprawdzic a nie wierzyc we wszystko co sie przeczyta ja wlasnie po przeczytaniu twojego postu sciaglem najnowsze gg i mi inwigilator dziala moze nie umiesz sie nim posługiwac popros kogos na forum to ci wytlumaczy jak sie to robi moze niczego nie stwozylem ale za to potrafie korzystac z tego co zrobili inni :faja:
 

Trin

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2007
Posty
8
h4ck3r15 owszem,wchodzi jesli sprawdzana osoba nie ma wlaczonej funkcji'nie pokazuj wiad. od anonimow' bo wtedy jasna sprawa takiej pustej wiadomosci nie odbierze.

ps,i ta osoba nie musi miec tego numeru na swojej liscie.
 
Do góry Bottom