GG problem

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
Ostatnio dość często nie można sie zalogować na server GG. Wy też tak macie czy to tylko u mnie problem??
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
na ta chwile ja nie widze działających
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie nikt nie moze bo nie ma sie z czym polaczyc a tak mogole to co im jest?
DDOS? bo raczej o konserwacji serwerow by powiadomili a strona gg tez wolno chodzi
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by FLASH_PL
a jeżeli żaden nie działa to nikt nie może być na gg??
Chyba logiczne. Wyobraź sobie że zakładasz serwer gry. Wyłączasz go i kolega skarży się że nie może grać. Chyba wiadomo o co chodzi w tym porównaniu. Nie ma serwera nie ma wymiany wiadomości
<
 

Skajlajn

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2007
Posty
28
eh

wiecie co polecam wam bardzo multikomunikator KONNEKT. Jest tam mnóstwo możliwości w tym także wybór 9 serverów gorąco polecam ;]

Stronka: www.konnekt.info

Co to jest? Konnekt to multi komunikator internetowy, ale nie tylko! Dzięki rozbudowanej konfiguracji i licznym dodatkowym wtyczkom można dostosować go do swoich potrzeb. Może być zarówno rozbudowanym 'centrum' komunikacyjnym, jak i małym programikiem do wysyłania wiadomości SMS. Wybór należy do Ciebie.

Co potrafi? Całkiem sporo! Przy jego pomocy porozmawiasz w sieciach Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, AQQ, ICQ*, AIM* i Yahoo*. Konnekt posiada również obsługę SMS, przesyłanie plików i obrazków (w tym zrzutów ekranu!), tablicę do wspólnego rysowania. Dostępnych jest również mnóstwo dodatków jak choćby automatyczna sekretarka, czy schematy wyglądu. Wszystko to w przyjemnej, wygodnej i dostosowanej do Twoich potrzeb oprawie.

Oto całość przedstawionego programiku ;]

EDIT: tak poza to gg chodzi mi cały dzionek bez problemu
<
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Nic strasznego, chyba że dla niektórych gg to całe życie, mi tam średnio żal...

a powód chyba wszystkim wiadomy, al-kaida DDoSuje serwery gg, ot co xD
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Przeważnie nie wszystkie na raz są przeciążone dlatego (pod Windows) najlepiej używać AQQ i połączyć się z aktualnie działającym serwerem GG
<
 
Do góry Bottom