GG Problem

Ixputzeque

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
1
Witma. Mam pewien problem, mianowicie otrzymawszy dziś od kolezanki link (która de facto nie wysyłała tego linku) www.districttherapy.com/img21595.jpg (nie klikac) zostało jakby zablokowane wysyłanie wiadomości z mojego komputeram poprostu nie moge do nikogo pisać ;/ Mam nadziej , że nie było jeszcze tego tematu :yes: bo gdy użyłem opcji szukaj nic podobnego nie znalazłem :no: Licze na waszą pomoc =]
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
pewnie jest to zwiazane z kolejnym bledem w GG, moj kolega dostal to samo wczoraj i tez nie mogl wysylac do nikogo wiadomosci z GG , przeinstaluj gadulca

zobacz sobie przy okazji komunikator AQQ , a nóż Ci sie spodoba
pozdrawiam
 

Crims_

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2006
Posty
44
reinstalacja gg.
uruchom- msconfig - uruchamianie i odznacz to co niepotrzebne lub dziwne ;]
No i skan przez jakis antyvir polecam kasperskiego.
pozdro
 

Kct1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2006
Posty
49
Wlasnie ze kliknąłem:p

Hehe a ktos mowil bindowaniu w jpg mowimy nie:D a jak widze to wlasnie z tego jpg probuje mi sie trojan do kompa wwalic:) F-Secure wyryl odrazu, polecam na przyszlosc jakiegos dorego AV i nie bedzie klopotu
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
AQQ ja używam i polecam w 100% jest on o wiele lepszy od gadu-gadu i innych znanych komunikatorów.
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Ixputzeque
Witma. Mam pewien problem, mianowicie otrzymawszy dziś od kolezanki link (która de facto nie wysyłała tego linku) www.districttherapy.com/img21595.jpg (nie klikac) zostało jakby zablokowane wysyłanie wiadomości z mojego komputeram poprostu nie moge do nikogo pisać ;/ Mam nadziej , że nie było jeszcze tego tematu :yes: bo gdy użyłem opcji szukaj nic podobnego nie znalazłem :no: Licze na waszą pomoc =]
Program w java script. Wystarczy zmienic nazwe i wychodzi ze to nie obrazek. Stary i tani sposób. Współczuję wpadki
smile.gif
 

Malayka

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
3
Mam pewien problem...w zasadzie może troszkę nie na temat, ale dotyczy gg...wczoraj napisalam dosc dluga wiadomosc do przyjaciolki, bardzo osobiste szczegoly i na temat pewnych osob, niestetyy zamiast do przyaciolki wyslalam do dobrego kolegi, :kreci: ktory niestety nie powinien w zadnym wypadku tego przeczytac...
<
<
zastanawiam się czy monza zrobic cos zeby ta widoamosc do niego nie dotarła...jeszcze nie bylo go na gg...oczywisce nie mysle tu o włamywaniu sie, bo po pierwsze nie mam dostepu do jego config.data, a innego spsoobu nie znam, wiec to odpada..poza tym bylo to nie fair, bo to wina mojego roztrzepania, ze ta wiadomosc do niego trafila...ale czy jest inny sposob??? jesli ktos moze mi pomoc bylabym niezmierni wdzieczna...z tym, ze bardzo zalezy mi na czasie..
 

Crims_

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2006
Posty
44
no musiała bys byc pierwsza na jego koncie gg i odczytac tą wiadomosc ;]
albo rozmowa z adminami ale to raczej bezcelowe.
pozdro
 

Malayka

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
3
czyli nie ma żadnego innego sposobu??? nie mam niestety pomysłu żeby dostac sie na jego gg pierwsza...
<
wiem, że problem jest troszkę dziecinny, ale jednak dla mnie jest istotny...
<
pomoże ktoś jeszcze????

[ Dodano: 19-11-2006, 13:45 ]
Jeśli ktoś móglby pomoc, to może sie odezwac na gg..
. jestem niewidoczna:)
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
Malayka: Nie ma takiej możliwości.

[ Dodano: 19-11-2006, 15:17 ]
No, ewentualnie możesz wysłać mu taki zalew, że nie zauważy tej pierwszej
smile.gif
 

Malayka

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
3
w tym problem, że jej sie nie da nie zauważyć...ale trudno, może nie dojdzie do niego:D
 

puca999

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
1
Dostałem taką wiadomosc:
to jest bardzo dziwne :] www.sunlitspace.com/artykul17060.html NIE WCHODZIC !!
Wiadomosc od dobrego kumpla, wiec wszedlem........
gg się wyłączyło, na dysku pojawiły się 3 ikonki. Można je usunąc, ale po włączeniu kompa dalej są. Przy załadowaniu windowsa pokazuje się okienko "simpler exe wygenerował błędy, bedzie zamknięty przez system...... itd)
To coś rozsyła linki do znajomych z listy gg, a na dodatek moje wiadomosci nie dochodzą do nikogo.

A więc mam pytanie? czym i jak to usunąc? format raczej odpada, kasparski nie widzi rzadnego wira.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Nie czytałem innych postów, ale jeżeli:

* GG tylko nie rozsyła wiadomości to wystarczy odpalać najpierw inny profil niż ten który chcemy. Te bugi łapią pierwszy uruchomiony profil (może nie wszystkie z tych nowych)

* GG rozsyła wiadomości to nie wiem bo mi się nie udało osiągnąć takiej opcji...

AQQ < Miranda IM

Te niby bindowanie, nie jest tak naprawdę bindowaniem... Wystarczy odpowiedni plik na serwerze, który po wywołaniu jakiegoś jpg przekieruje na coś innego...

tyle, jedzcie banany!
 
Do góry Bottom