GG

Bez

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2012
Posty
8
Witam .
Otoż nie wiem co to jest hash i nie wiem jak go zdobyć więc raczej poradniki mi nie pomogą .
Czy znalazła by się osoba która tutaj by mi na spokojnie wyjaśniła jak złamać hasło do gg posiadając dany nr ?
Z góry dziękuje
Pozdrawiam .
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
1. Hash to funkcja skrótu pod którą kryje się zazwyczaj hasło, nie zawsze jest łatwo rozkodować.
2. Posiadając tylko numer Gadu-Gadu nie włamiesz się na jej profil/konto.
 

orzel111_0

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
29
Najlepiej dostęp do konta ofiary wtedy mógł byś skopiować pliki gg i rozkodować hasło lub podrzucić keyloggera :D
mógłbyś też podrzucić jakiegoś wirusa czy keyloggera przez wiadomość e-mail, gre, pliki na pendrive możliwości jest dużo... "otwórz umysł i uwolnij wyobraźnie" ;D
 

Bez

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2012
Posty
8
Okejj rozumiem .
A może pan mi podać link do skutecznego kaylogera tak bym miał wwszystkie hasła z konta ofiary i oczywiiście dane do potrzebne do haku gg . Interesuje mnie też by ten kay loger był nie wykrywalny przez procesy jak i był zawsze aktywny pomimo restaru .
Pozdrawiam .
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Nie wiadomo czy keylogger załatwi problem, przecież większość osób posiadających komunikator Gadu-Gadu ma zapamiętane hasło w programie i włączone automatyczne logowanie. Wychodzi na to, że hasła wg. nie wpisuje, a co za tym idzie keylogger nie przechwyci tych danych.

Czy masz zdalny dostęp do komputera ofiary na 5 - 15 minut?
 

Bez

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2012
Posty
8
Być może miałbym wgląd poprzez program teamviver , zawsze coś tam można powiedzieć , no ale to nie jest pewne .
Raczej bym na to nie liczył .
Zawsze można spróbować kaylogerem , jak to nie da rady to wtedy można spróbować na inny sposób .
Pozdrawiam .
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Jak masz dostęp do tego komputera to wyciągnij plik ProfileBasic.xml, chyba w TeamViewerze jest taka opcja jak dzielenie plików/FTP. Jeżeli uda Ci się wyciągnąć ten jeden plik z folderu Gadu-Gadu to otwórz go i podaj co znajduje się pomiędzy znacznikami <ProfilePasswordHash>.
 
Ostatnia edycja:

Bez

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2012
Posty
8
Przeszukałem u siebie , bo chciałem testa zrobić i nie znalazło mi takiego pliku w folderze gg .
 

cichy2

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2012
Posty
7
hej szukam kogos kto pomoze mi zlamac hasla na gg i poczte wp... moge jakis key podrzucic ktory ofiarazna 100% otworzy... oczywiscie zaplace!!
 
Do góry Bottom