GGC - czyli rozwal GG swoim znajomym :P

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
logincze...nie dla wszystkich
<
<

p.s.
poznajesz ? :
chodze swoją drogą, nie potrzebuje nikogo...[/b]
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
ten program czasem dziala czasem nie...dziwna sprawa
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
nie wiem ale u mnei dziala zawsze...
oczywiscie sa pewne przypadki kiedy nie !
osoba mnie zablokowala albo jest za Natem chcociaz z tym natem to nie jestem do konca pewien
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
Oczywiscie ze to nie bedzie dzialac na ludzi ktorzy maja cos sprytniejszego niz oryginalny klient gg
<
Ja sam na sobie sprawdzalem ten exploit do ktorego link podalem i ekg ani drgnelo ze stabilnoscia wiec pewnie tez ggc tez sie nameczy i nic nie zrobi
smile.gif
Nie wiem jak z tlenem ale mysle ze to sprytniejsze od przecietnego misia i tez sobie radzic moze wiec takze nie jest podatne na taki atak :>
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
nie z ludzmi wszytko w porzadku a sofcik uwazam ze jest spoko, fajnie gg zawiesza jak dobrze pojdzie kompa tez
<
 

circa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2004
Posty
9
no program niezly ale widzialem tez skrypty do EKG ze pozwalaly na spam w zakresie nr np. od 3100 do 3200 i kazdy z tych nr dostawal wiadomosc...
 

rsk

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
69
Originally posted by circa
no program niezly ale widzialem tez skrypty do EKG ze pozwalaly na spam w zakresie nr np. od 3100 do 3200 i kazdy z tych nr dostawal wiadomosc...
Dobry patent ;]. Zrobie niedlugo nowa wersje, dodam takie cos chyba ;]. Ale to jak bede mial wiecej czasu ;].
 

marej

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
2
mi wogole nie chce sie polaczyc...........ten prox :[

Wpisuje nr gg i haslo ale ten program nie moze sie polaczyc..........co mam zrobic??
Ponadto mam pytanie czy to konto na ktore loguje yen program mam miec wlaczone.........prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

mikolajpl

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2005
Posty
1
Ja mam pytano.. jaki jest program zeby zobaczyc jakie kto ma haslo na gg?? bo 3gie jakos niechce mi dzialac
 

informatyka1

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
9
Ja tego programu jeszcze sobie nie ściągnąłem (żaden z podanych linków nie działa). Ale koledze wysłałem przez gg kilk a linijek animowanych wykrzykników, to mu się kompa zawiesił.
 

przemo334

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2007
Posty
4
Ja sciągałem przed wczoraj z www.komunikatory.org ale ten programik nie jest taki fajny wysle moze z 3 gora 4 razy i tyle tak chodzby sie zacinal wyslalem killku osobom i daej jest wszystko ok a na koncu probwalem nawet na swoim drugim numerze i LIPA! niewiem moze mam jakas stara wersje albo cos.... :hmmm:
 

Handy_S

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2007
Posty
1
Chciałem sprawdzić gadugadu crash fina ale jak wpisałem swój nr i chciałem sie połaczyś to wyskoczył mi taki błąd : ``Socket Error #10060 Connection time out. ``
Proszę o pomoc :glupek2: :glupek2: :glupek2:

Z góry dzieki
 
Do góry Bottom