GGH v.2.1 logger Gadu-Gadu

Status
Zamknięty.

kuki3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
2
[no własnie nie działa..mógłbym prosić o przysłanie na maila?

[ Dodano: 12-01-2007, 22:03 ]
[udało mi się sciągnąc programik...wszystko jest ok ..dopoki jest to jeszcze jako .rar, kiedy chce rozpakowac paczke by moc sie do niej dobrac, to po rozpakowaniu mam tylko dwa pliki a trzec - program znika. mam tylko plik ze stronka i instrukcje obslugi natomiast samego programu wtedy juz nie mam. a z pozycji power archvizera nie moge otworzyc programu bo pojawia mi sie komunikat..brak dostepu, bardzo prosze o pomoc...jak moge go uruchomic...blagam ...to wazne :glupek2:

ok...wszystko juz wiem....wielkie dzieki za pomoc od ~fdj :gra:
 

xilon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
2
WItam czemu ten program to wirus? niemożecie odrazu powiedzieć tym ludziom ze to niedziała?? a jesli działa to mi powiedzcie jak
 

bababababab

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2006
Posty
5
Witam.

Pobrałem ten program,wpisałem oba numery.Włączam generate,zapisuje plik .exe. klikam na niego i nic.Może ktoś z Was wie co się dzieje?
 

mjl89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2006
Posty
155
Originally posted by kuki3
[no własnie nie działa..mógłbym prosić o przysłanie na maila?

[ Dodano: 12-01-2007, 22:03 ]
[udało mi się sciągnąc programik...wszystko jest ok ..dopoki jest to jeszcze jako .rar, kiedy chce rozpakowac paczke by moc sie do niej dobrac, to po rozpakowaniu mam tylko dwa pliki a trzec - program znika. mam tylko plik ze stronka i instrukcje obslugi natomiast samego programu wtedy juz nie mam. a z pozycji power archvizera nie moge otworzyc programu bo pojawia mi sie komunikat..brak dostepu, bardzo prosze o pomoc...jak moge go uruchomic...blagam ...to wazne :glupek2:

ok...wszystko juz wiem....wielkie dzieki za pomoc od ~fdj :gra:

wyłącz anty-virus'a.
 

cielo89

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2006
Posty
4
Powiem tak użyłam programiku i "ofiara" ładnie otworzyła plik wygenerowany tym programem ale dostałam liste kontaktów ale zadnego hasła... ehh i tak się dzieje nawet jak testowałam go na swoim kompie i na przykładzie mojego numeru gg.
 

liteline

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2006
Posty
8
Originally posted by bababababab
A mój problem?

server.exe nie uruchamiasz u siebie !! tylko u ofiary, jesli tak zrobiles zainfekowałes sam siebie, jesli odpalisz go u ofiary lub jesli sama to zrobi powinienes dostac (aczkolwiek nie zawsze tak jest) log z numerm ip nazwą komputera itp
poźniej wystarczy wpisac komendy które masz zapisane w pliku readme
smile.gif


jesli nie wiesz czy hijacker dziala czy został juz odpalony wpisz ` i zobaczysz co wyjdzie

powinien wyjsc help z komendami
smile.gif
 

suchy541

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2007
Posty
1
siemka :):):)

może ktoś mi powiedzieć przez jaki program można włamać się do kogoś gg ?? słyszałem że jest takich pare programów co odczytują nómer i hasło do serwera
smile.gif
smile.gif
smile.gif
czekam na odpowiedz.....
 

Czasopodwajacz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2007
Posty
12
Re: siemka :):):)

Originally posted by suchy541
może ktoś mi powiedzieć przez jaki program można włamać się do kogoś gg ?? słyszałem że jest takich pare programów co odczytują nómer i hasło do serwera
smile.gif
smile.gif
smile.gif
czekam na odpowiedz.....

GGH
Big Ben
NastyXp

to są trojany to musisz ofierze wysłać serwer
 

bababababab

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2006
Posty
5
Originally posted by liteline+--><div class='quotetop'>CYTAT(liteline)</div>
<!--QuoteBegin-bababababab
A mój problem?

server.exe nie uruchamiasz u siebie !! tylko u ofiary, jesli tak zrobiles zainfekowałes sam siebie, jesli odpalisz go u ofiary lub jesli sama to zrobi powinienes dostac (aczkolwiek nie zawsze tak jest) log z numerm ip nazwą komputera itp
poźniej wystarczy wpisac komendy które masz zapisane w pliku readme
smile.gif


jesli nie wiesz czy hijacker dziala czy został juz odpalony wpisz ` i zobaczysz co wyjdzie

powinien wyjsc help z komendami
smile.gif
[/b]

Jak zainfekowałem samego siebie to usunięcie tego mnie odinfekuje?
 

porter_port

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2007
Posty
2
Witam mam pare pytan co do konfiguracji tego trojana mianowicie czy dobrze wszystko rozumiem :


Client GG tu wpisujemy gg na ktore maja przychodzi wszystkie wiadososci od ofiary?

Spoofed gg wpisujemy gg pod ktore chemy sie podszyc ?

MSG logging zaznaczamy jesli chcmy dorazu logowac wiadomosci od ofiaty tz beza one odrazu przesylane na CLIENT GG ??? tak czy zapisywane w jakims pliku i potem trzeba bedzie je zassac od ofiary ??

spoofing zaznaczamy jesli chcemy odrazu korzystac z uslugi podszywania sie ??

AUTOSTART ?? ktora opcje wybrac :

1. Current
2. Windows
3. WindowsSystem32
4. Gadu-Gadu InstallPath

[] Uruchom razem z Windowsa ;-) wiadome
[] Ukrywaj w systemie tzn ze nei bedzie widac w procesach ( ALT CTRL DEL zakldka prcesy)
[] usun po instalacji wiadome
FAKE ERROR [] jak nie zaznaczymy to standardowo bedzie jakis blad? czy nic nie wyskoczy po uruchomieniu serwera ?? u ofiary

ICON wybieramy ikone dla wygenerowanego serwera ? tak

GENERATE wiadome

[] FSG mocniek kompresuje plik serwera



a i jeszcze jedno jak jzu wygenerujemy serwer do pliku exe to mozna obie dowolnie zmieniac jego nazwe ??
 

jaro64

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2007
Posty
2
Mam pytanie.
1. Czy GGH po instalacji będzie podawał logi z wszystkich profili GG na tym kompie ?
2. Czy mozna ustawić go do konkretnego numeru ? Gdzie jest opcja przesyłania na e-mail ?
3. Czy logi przesyłane są tylko kiedy mam włączone GG, czy mozna je odczytac dopiero po uruchomieniu GG jako wiadomości przysłane, nie mogę miec włączonego kompa cały dzień a chcę odczytac wszystkie wiadomości później.
 

krakus89

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2007
Posty
1
witam ! ku mojemu zdziwieniu nie moge uruchomic GGH ,a problem tkwi w tym ,ze ofiara posiada 8 cyfrowy numer ,a wiecej niz 7 znakow nie da sie wpisac... w sumie pierwszy raz sie spotkalem z takim numerem ;|
 

liteline

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2006
Posty
8
Originally posted by bababababab+--><div class='quotetop'>CYTAT(bababababab)</div>
Originally posted by liteline@
<!--QuoteBegin-bababababab

A mój problem?


server.exe nie uruchamiasz u siebie !! tylko u ofiary, jesli tak zrobiles zainfekowałes sam siebie, jesli odpalisz go u ofiary lub jesli sama to zrobi powinienes dostac (aczkolwiek nie zawsze tak jest) log z numerm ip nazwą komputera itp
poźniej wystarczy wpisac komendy które masz zapisane w pliku readme
smile.gif


jesli nie wiesz czy hijacker dziala czy został juz odpalony wpisz ` i zobaczysz co wyjdzie

powinien wyjsc help z komendami
smile.gif

Jak zainfekowałem samego siebie to usunięcie tego mnie odinfekuje?[/b]

no musisz wywalic wszystkie wpisy w rejestrze oraz odszukaj twoj plik ktory utworzyles (standardowo server.exe, no chyba ze zmieniales nazwe) po nazwie bedzie ich chyba kilka na dysku nie wiem dokladnie bo jakos mi sie nie udalo samemu siebie zainfekowac
<


jesli nadal nie wiesz jak poslugiwac sie gghijackerem to pisz tu.

[ Dodano: 12-02-2007, 19:15 ]
Originally posted by jaro64
Mam pytanie.
1. Czy GGH po instalacji będzie podawał logi z wszystkich profili GG na tym kompie ?
2. Czy mozna ustawić go do konkretnego numeru ? Gdzie jest opcja przesyłania na e-mail ?
3. Czy logi przesyłane są tylko kiedy mam włączone GG, czy mozna je odczytac dopiero po uruchomieniu GG jako wiadomości przysłane, nie mogę miec włączonego kompa cały dzień a chcę odczytac wszystkie wiadomości później.

ad.1 u mnie podaje dla wszystkich profili ( czasem wkurzajace ) wiec powinien u ciebie tez

ad.2 nie bardzo rozumiem ... ale na e-mail chyba sie nie da co najwyrzej na serwer ale to zas chyba pliki a nie wiadomosci

ad.3 standardowe logi dojda nawet jesli masz wylaczonego kompa(przynajmniej u mnie tak jest) z tym ze u mnie zauwazylem wielki minus im wiecej wiadomosci jest do odebrania tym dluzej to odbiera i gg mi sie blokuje na chwile albo dluzsza chwile... ale moze to jednostkowy przypadek
 

zawiedziona

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
2
witam
smile.gif


jestem tu pierwszy raz. Chcę użyć gghijackera - zrobiłam wszystko jak w instrukcji, mam wygenerowany plik exe, wiem że należy go wysłać osobie, którą się chce podsłuchać. I tu zaczyna się mój problem.... jak ukryć ten plik, by ten ktoś nie wiedział co dostaje?? Dołączyć go do innego pliku? Tylko jak? :]

i jeszcze jedno... ponieważ nie wiem, czy dobrze zrozumiałam...

jako drugi numer gg podaje się numer osoby, którą chcę podsłuchać??

z góry dziękuję za pomoc
smile.gif
 

ArturXP

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
27
ee jak pamietam to podajesz numerek z hasłem ... !
na nowym gg .. .
a numerek bez hasełka podajesz swoje gg ...
<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom