GGH v.2.1 logger Gadu-Gadu

Status
Zamknięty.

matek423

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2007
Posty
3
Po wyłaczeniu kąpa powinnien dalej działać??? Bo u mnie po ponownym restarcie przestały działać komędy
 

hawker

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2007
Posty
5
Mam pytanko, jesli chce od kolesia ściągnać plik np E:zdjeciazdjecia.jpg to jak mam napisać tą komende z http ?? (prosze o podanie przykłady)
 

Szewczo

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2007
Posty
1
Witam
<
jestem nowy i z chęcią bym się pobawił tym programikiem, lecz nigdzie nie mogę go ściągnąć.
<
Może kiedyś był dostępny, ale teraz szukam wszędzie i bez efektów. Bardzo proszę o pomoc. Podanie linka lub przesłanie na e-mail.
Pozdrawiam, i z góry dziękuje
<
 

BWS4LIFE

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
1
czy jak uzywam tego programu to jest jakies zagrozenie ze mnie złapie policja czy ktos taki??
 

Himiro

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2007
Posty
4
dlaczego po restarcie kompa u ofiary ggh przestaje dzialac? co zrobic by dzialalo non-stop?
 

djcrystek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2007
Posty
1
moze mi ktos wytlumaczyc co mam zrobic dalej bo wprowadzilem juz te 2 numery gg a co dalej??bo nie rozumie za bardzo co pisze w tej instrukcji!!
<
 

liteline

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2006
Posty
8
Originally posted by Himiro
dlaczego po restarcie kompa u ofiary ggh przestaje dzialac? co zrobic by dzialalo non-stop?

masz plik readme tam są komendy do zastosowania, wpisz `log oraz `info

powinno działac, jesli trzeba to powtarzaj komendy
 

cruel007

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
2
HELP!! ofiara ma 6 cyfrowe ID i serwer.exe nie chce sie przez to wygenerowac. czy mozna to jakos ominac zeby GGH nie wymagal 7 cyferek??
 

cruel007

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
2
No jak?? to pod "SPOOFED GG" wpisujemy numer naszej ofiary czy cos innego?? w instrukcji pisze ze nr osoby, ktorej pozniej trzeba podrzucic wygenerowany setup.exe. tylko ze ofiara ma 6 cyferek w swoim numerze a nie 7 i generownie setup .exe not working :nauka:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Nie podaje sie numero "ofiary" spoofed to numer ktory sie pokaze osobie jesli do niej napiszemy wiadomosc.
 

baciany

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2007
Posty
50
Mam taki proble. Pobrałem GGH. Zrobilem server, podesłałem, kolega wgrał sobie i Tyle. Nic mi sie nie pojawiło ze połączono, co on pisze ( a kolega pisał do innego ile wlezie - zgodził sie byc królikiem doświadczalnym) i nawet Antywirusa wyłączył i nic mi sie nie pokazało. Testowałem na koleżance to Antywir jej kasowal a nie moze wyłączyc ( taka zasada w domu) NA sobie tez próbowalem i nic (wgrałem antyvira to wykryło mi 21 Trojanów GGH - wszystkie moje)
Ja mam GG 7.7 A ofiary miały 6.1 7.6 i 7.7
Do duspozycju mam jeszcze g 6.1 ale na nim to samo.
 

osska_15

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2006
Posty
8
jak chce uruchomic ten program to wyskakuje ze moge nie miec odpowiednich uprawnien, wylaczylam juz wszystkie antyvirusy , co mam zrobic bo nie mam zielonego pojecia o tym?<prosi>
 

ulisses7

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2007
Posty
1
Nie podaje sie numero "ofiary" spoofed to numer ktory sie pokaze osobie jesli do niej napiszemy wiadomosc.[/b]

Czyli jak jeśli chcę podsłuchiwac rozmowy numeru sześcio cyfrowego, a nie chcę sie podszywać, to czy w polu SPOFEED GG mam wpisać numer wymyślony bodź czyjś numer??
 

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
HELP

jak pobieram programik, panda internet security 2007 wykrywa mi lukę w zabezpieczeniach iii nic. usuwa wszystko oprucz instrukci i nic z tego niemam. co mam z tym zrobić?
 

mateusz54

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
1
Nie działa komenda `pass

Nie wiem dlaczeego ale jak wpisze tą komende to nic się nie dzieja.W jaki sposób można przechwycić chasło gg??
 

wojciech_k

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2007
Posty
1
witam sprawdzałem już wszystkie linki podane w tym temacie do tego programu GGH ale wszystko co ściągne to i tak nie działa ;/ ...mam wyłączonego antyvira i zapore z SP2

czy wie ktoś gdzie można ściągnąc działający program lub co ja jszcze robie takiego nie tak ze nie działa ?? .Ewentualnie czy mógł by jakiś dobry człowiek przesłać na emaila
smile.gif

z góry dzieks
 

stonerri

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
1
Originally posted by Himiro
dlaczego po restarcie kompa u ofiary ggh przestaje dzialac? co zrobic by dzialalo non-stop?



Mam podobny problem. Testuje GGH na swoim drugim kompie i kiedy zrestertuje zainfekowany komputer, program nie dziala. musze wyslac plik ponownie. Zalaczylem przy twozeniu pliku .exe opcje uruchom przy starcie windows, ale niestety nie dziala. Probowalem uruchomic ponownie uzywajac komendy, ale wtedy ofiara dostaje wiadomosc z ta komeda. Bardzo prosze o jakas informacje. Strasznie mi to potrzebne. Zanim wysle to prawdziwej ofiarze chce miec pewnosc ze, bedzie dzialac no-stop.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom