GGT v1.4 beta

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
wersja v1.4 beta zrobiona, pojawi sie niebawem na stronie,
co nowego ?

- ukrycie procesu pod ctrl+alt+del na XP/2000
- FireWallBypassing: narazie faza testów nie dzała na wszystkie FW,
wymagane jest aby ofiara mała zainstalowane gadu-gadu lub internet explorer i oczywiscie przepuszczone na firewall`u, wtedy ggt ustanowi polaczenia po przez ktoras z tych aplikacji , firewalle które monitoruja połączenia z 127.0.0.1 zaalarmuja o laczeniu ggt, pozytywne testy zrobilem na kasp, anti-hacker, sygate fw 5.5, i norton 2003, nie udało sie natomiast z Kerio,
- funkcja " batch " mozna w okienko gg wklejac kod batch (*.BAT) zostanie to uruchomione w trybie ukrytym
- zlikwidowalem funkcje www2exe zamiast tego jest klient FTP
smile.gif
, mozna downloadowac i uploadowac pliki na serwerek FTP (testowalem na republice) nie ma ograniczen na wielkosc pliku
- nowe komendy narazie tylko pod " help " w ggt, napisze cos wiecej o tym ale narazie mi sie nie chce
smile.gif


aha! firewallbypass dzała tylko na polaczenie sie z serwerem gg, wysyłaniem e-mail oraz klient ftp. Serwery Socks4 i FTP z ggt nie dzałaja z FWB w przypadku polaczenia z socks albo ftp firewall bedzie alarmował o połączeniu
no narazie to chyba wszystko :wink:
pozdrawiam
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Testuje nowe GGT i musze powiedzieć WYPAS!!!
smile.gif

Na Micro$oft Old Shit Windows 98 / 98 2nd:
Nie można wygenerować serweru z powodu że w/w system ignoruje proces czekania aż FSG zakończy pakować/zabezpieczać plik STUB serwera GGT, zaraz przełącze się na 98 2nd i zobacze co jeszcze nie chodzi...

----

I Test GGT 1.4 Beta2:
na Windach z serii .NET czyli (NT/2000/XP/2003/2005 Longhorn) IE jest bardziej zintegorowanie niż na Win z serii 9X (95/98/98SE/ME) i przez to jak ustawimy w serwerku Firewall Bypass to na Win9X nie połączy nam się serwer s GG, ukrywanie w procesach też na 9X'ach nie chodzi, FWBP może w Becie3 będzie działać na 9X tzn. że jak nie da rady z FWBP włączyć to serwer połączy się normalnie z GG. Funkcje "klientftp" jest genialna, niema już wadliwego www2exe. Większość ludzi używam Win2k/XP więc raczej nie będzie problemów z tymi 2 funkcjami.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
no i w ggtv1.4 mozna dodac dowolna ikone dla serwera
i jeszcze wazna uwaga dot. klienta ftp, wszystkie ściągane pliki z FTP zapisuja sie w folderze systemowym Windows !, podczas downloadu i uploadu ggt co 15sekund wysyla raport o predkosci transferu w kb/s i pozostałym czasie

------------------------------
update

funkcja batch nie wylanczala sie ,- juz poprawione na www
 

matkal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2004
Posty
32
szkoda tylko ze jest wykrywalny już na wstępie

na szczęście ludzie są głupie i leniwe i ztym nie będzie problemu
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by matkal
szkoda tylko ze jest wykrywalny już na wstępie

na szczęście ludzie są głupie i leniwe i ztym nie będzie problemu

jaki AV?
pewnie przez FSG
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Originally posted by kaufman
mi go nie wykrywa na pandzie 2004 a jak na innych to nie wiem
Kaufman: buhahahahha panda to nie jest AV to jest jedno wielkie spamerskie gówno, nawet ci serwea Beasta 2.06 bez UPXa nie wykryje, to jest tragiczny AV, raczej używaj Kaspersky, to chyba najlebszy AV.
 

faen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
1
GGT maly problem

wszytsko ladnie sie instaluje potem zglasza sie okienko GGT w kontaktach jako dostepny ale nie reaguje na wpisywane komendy wpisuje np "help" i nic...
 

piciu1000

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
3
zainstalowałem firewalla i teraz mam plik w windows/system bez_exe.exe który chce sie łączyc a najlepsze jest to że ma taką ikonke jak trojn, a jak próbuje usunąć to nie wywala jak sie tego pozbyć :?:
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by piciu1000
zainstalowałem firewalla i teraz mam plik w windows/system bez_exe.exe który chce sie łączyc a najlepsze jest to że ma taką ikonke jak trojn, a jak próbuje usunąć to nie wywala jak sie tego pozbyć :?:

z twojej wypowiedzi wnioskuje ze piszesz o innej wersji niz 1.4beta :twisted:
 

piciu1000

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
3
A skąd mam wiedzieć jaka to wersja :?:

Nawet jeżeli to to nie zmienia faktu że chce się tego pozbyć :!:
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
Originally posted by piciu1000
zainstalowałem firewalla i teraz mam plik w windows/system bez_exe.exe który chce sie łączyc a najlepsze jest to że ma taką ikonke jak trojn, a jak próbuje usunąć to nie wywala jak sie tego pozbyć :?:
Ctrl + Alt + Del wyłąnczasz proces i usuwasz !!! proste

pozdro...
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Nie zawsze się da.
Jak się nie da, trza odpalić kompa w trybie awaryjnym, to się da.
 
Do góry Bottom