GhostFtp-jak napisać coś podobnego nie wykrywalnego ?

MathiZ

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2006
Posty
14
Witam- poszukuję podobnego konika jak ghostftp tylko mniej wykrywalnego- lub jak napisać coś podobnego- nie musi wysyłać logów z ip wystarczy jak udostępni mi dysk online z góry wielkie dzięki z odpowiedzi oraz sugestie związane z napisaniem czegoś podobnego. Pozdrawiam M.
 

md5

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2009
Posty
5
Tak sie sklada ze ghost to moje dzielo. Pisane bardzo dawno temu, chyba jeszcze za czasow hack4all.
Tak czy inaczej sofcik byl bardzo prosty. Wszystko czego ci trzeba to delphi + pakiet indy i komponent FTP

///edit. W orginalnym ghoscie wystarczyla by zmiana procedur infekujacych + czytajacych konfig. Bo to glownie po nich aplikacja jest identyfikowana.
 

MathiZ

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2006
Posty
14
<div class='quotetop'>CYTAT(md5 @ 4.03.2009, 23:49) <{POST_SNAPBACK}></div>
Tak sie sklada ze ghost to moje dzielo. Pisane bardzo dawno temu, chyba jeszcze za czasow hack4all.
Tak czy inaczej sofcik byl bardzo prosty. Wszystko czego ci trzeba to delphi + pakiet indy i komponent FTP

///edit. W orginalnym ghoscie wystarczyla by zmiana procedur infekujacych + czytajacych konfig. Bo to glownie po nich aplikacja jest identyfikowana.[/b]

Witaj dzięki za podpowiedz
Ps czy była by możliwość otrzymania kodu źródłowego ghosta ? jeśli tak to proszę na pw. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom