gladiatus - link

Zedd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2007
Posty
51
Witam.
Mam pytanie co do linku w gladiatus.
jak sie wchodzi to sie dostaje iles tam zlota.
I teraz jest problem
Myslalem jak zrobic zeby mozna bylo wchodzic na ten link ile sie chce (mozna tylko raz dziennie)
Probowalem usuwac ciasteczka, zero efektu.
Probowalem przez bramki proxy, niektore dzialaly ale tylko raz mozna bylo wejsc.
Probowalem przez anonymouse, rowniez tylko raz mozna było wejsc.
Na jakiej zasadzie do cholery to dziala ?! pomoze ktos to rozkminic zeby mozna bylo klikac ile sie chce ? XD
btw. link http://s16.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=16151
Z gory dzieki za pomoc
 
K

KangurX

Gość
Zapisuje IP do bazy i tyle glowkowania.

I sobie zrob botneta i bedziesz mial zlota jak lodu ;]
 

Zedd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2007
Posty
51
BTW. nie mam zmiennego IP (vectra)
O jakiego botneta chodzi ?
<

aha rozumiem duzo kompow xd ale jak to zrobic bez nakladu pienieznego
<
trojanami ?
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Kod:
start [url]http://s16.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=16151[/url]
Takie coś zapisz do pliku pliczek.bat i ten pliczek roześlij gdzie możesz. Kto głupszy otworzy i bedzie kasa.

PS. Wiem, że ten pomysł jest (...) ale od czegoś trzeba zacząć xD
 

Zedd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2007
Posty
51
ale nawet jak juz bym napisal nawet tego robaka (chociaz ze nie umiem) to jak zrobic zeby link otwieral sie bezprzypalowo xd
tzn. zeby nie otwieralo sie okienko z firefoxem jak w przypadku pliku bat, tylko zeby wykonywalo ten procez jakos "ukrycie"
<
...


Tak wogole to to takie gdybanie glupie, ale nie ma ktos pomyslu jak zrobic to za pomoca jednego kompa? jakis program czy cos...
 
K

KangurX

Gość
jak robak to robak nie musi otwierac przegladarki tylko w sam sobie jest przegladarka ktory sie laczy z danym portem i hostem czy tam witryna ;]
 

Zedd

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2007
Posty
51
nie umiem pisac robakow ;/ mozesz rzucic jakas nazwa ? jakis znany robak dostepny na tym forum, ktorym moglbym sie pobawic na poczatek ?
 
Do góry Bottom