Golden keylogger

Maruda20

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2006
Posty
3
Witam. Miałem jakiś czas temu { Golden Keylogger v 1.26 } który znalazłem gdzieś w internecie. Znalazłem też do niego key. Skonfigurowałem podesłałem panience i wszystko było cacy.Logi dochodziły. Ale jakiś czas temu miała format i jak wiadomo chciałem znów jej podesłać keyloggera. A problem jest taki że ta wersja 1.26 do której miałem keya na moich oczach znikneła mi z dysku jak chciałem ją zainstalować-dziwne bo antywira nie miałem. Spędziłem już wiele godzin szukając wersii 1.26 do której mam key, ale to na nic nigdzie jej nie ma. Za każdym razem była wersja 1.32 do kturej nie mam keya i podczas uruchamiania komputera pojawia się okno rejestracji. próbowałem inne keyloggery które znalazłem tu na forum ale żaden mi nie wysyła a golden działał poprawnie.Czy ktoś mi pomoże i podeśle key albo wersje 1.26.dzięki meil: [email protected]
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
Golden keylogger'a nie posiadam... Ale polecam Ci VSK - Najlepszy Polski keylogger, logi przychodzą na 100%. Łatwa obsługa... ma wszystko czego potrzebuje dobry keylog ;-)

Link masz w moim podpisie ;-))
 
Do góry Bottom