Google i pomoc

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
Mam pytanie o Firefox'a
<
chodzi mi że chcę napisać np jak szukać kaczek ?
<

i mi już po 'j' wyskakują podpowiedzi
i nie chcę żeby ich było jak można to skasować może coś w istawieniach
<


Jeżeli ktoś wie to
<
plz ~~~!!~~~

Z góry fnx , BlackGhost
<
<
 

PHPechowiec

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2008
Posty
11
wyczyszczenie pamięci podręcznej powinno pomóc dajesz: narzędzia>wyczyść prywatne dane> zachaczasz co sie da i wyczyść prywatne dane
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Może BlackGhost chodzi ci o podpowiedzi ? :] Też wyskakują te najcześciej szukane w googlach a jak nie to tak jak PHPechowiec napisał wyczyść sobie prywatne dane i git ^^
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
PHPechowiec, to raczej nie pomoże, w FFie w pluginie z wyszukiwarką podpowiedzi to nie tylko to co napisałeś wcześniej, o ile się nie myle to plugin ściąga podpowiedzi z neta...

obawiam się że wyłączenie tej opcji jest nie możliwe, dla zwykłego usera bo w rejestrze takowej możliwości nie znalazłem...
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Może mu chodzi o to że jak szukał czegoś wpisywał niecenzuralne słowa ^^ np wpisał ku*** i mu zapamietało i jak chce wpisać kot domowy to wyskakuje mu te ku*** jako podpowiedź bo wcześniej to wpisał. To się da skasować ale tych podpowiedzi z googli nie skasujesz
smile.gif
Chyba że zmienisz przeglądarkę :]
 

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
Pomogło , z tym skasowaniem , chodziło o to że mi kumpel różne rzeczy xxx szukał na kompie , a mam 13 lat i stara czasmi na kompa włazi
<

Ale już pomogło fnx
<
 

SmuliX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2008
Posty
3
jaaaa ludzie jak to wystarczy dzieciaku tak : klikasz w pasek najezdżasz na odp (NIE KLIKASZ NIC!!!!) poprostu najezdzasz i wciskasz "delete" (o ile posiadasz)
<
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
takie deletowanie to tylko z paska stron usunie je.w Historii nadal będą.
 

Kuba123

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
8
jak ci znowu wyskoczy to szczałka w dół żeby na to najechać i deldte
 
Do góry Bottom