goro - taki trojanek

gorylla

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2009
Posty
2
Witam mam taki oto problem napsiałem sobie program który wykrada mi pliki i przesyła na e-maila i problem jest taki oto. Jestem w stanie przesłac program np. przez gg w taki sposób ze ofiara sie nie zorientuje ze cos odebrała. Problem polega na tym ze gdy program znajduje się na kompie ofiary potrzebuje kopa do startu i wlasnie nie wiem jak go uruchomic ????

Bomby czasowe jak działają nie potrzebują startu ??? i samoczynnie np. w dniu 14 sie włączają ???

albo mam jeszcze jedno pytanie może da się wysłać komende do tego programu aby się uruchomił tylko jak to zrobić i przez co ???

kto ma jakies propozycje ????
 

gorylla

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2009
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(Magnefikko @ 23.05.2009, 13:56) <{POST_SNAPBACK}></div>
Z pewnością, mości autorze xD

Ofiara musi uruchomić plik. Ni ma innej opcji.[/b]



NIe ma problemu moge zamescic kawałek kodu ale to chyba do innego działu się nadaje xD

czyli nie da rady bez ingerencji ofiary ??? szkoda nie da się wysłać jakiejs komendy albo zrobic z niego bombe czasowa i uruchomic ja juz n swoim kompie i w takiej postaci przesłac ???
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Każde Twoje słowo krzyczy: "NIE WIEM O CZYM MÓWIĘ! NIE WIEM!" xD
Nie da się. Chyba że przykładowo namierzysz dziurawą usługę i wbijesz się na komputra, ale po co wtedy ów "trojan"? xD
 
Do góry Bottom