Gregstar trojan

sebad17

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2007
Posty
14
GREGSTAR TROJAN 2,2
Jak go skonfigurowałem to stworzył sie na moim kompie i nie chce sie wykasować jak go usunąć?? jak ja mam zrobić ten plik server żeby nie był na moim kompie? jak bedzie na moim i kolegi to bedzie robił tricki u mnie i u niego jednocześnie:(? doradźcie mi coś nie da sie go usunąć avastem!
 

mjl89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2006
Posty
155
Jeżeli chcesz go usunąć to użyj jakiegoś skanera on-line.....tu
i po kłopocie
smile.gif
 

sebad17

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 8, 2007
Posty
14
racja

Żeby sie uaktywnił trzeba go kliknąć i jak sie go nie kliknie to sie nie uaktywni:)
A na pytanie jak go usunąć to wystarczy wpisać polecenir deletegst.
I wszystko jasne:p
 

gameboy

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2007
Posty
5
Ludzie a gdzie się wpisuje komendy do tego trojana? I będzie mi dobrze chodził ten trojan jeśli nie zrobie jakiegoś konta ftp??bo nawet nie wiem co to jest
 

ArturXP

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
27
a po o komu FTP'ek na trojanka ?
nie musisz Ftpeka robić ale go skonfigurować POZDRÓWKA
Tzn nie mialem Gregstara ;P
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
ftp masz po to żebyś mógł wysłać sobie np. screena, jeżeli nie masz ftp to nic sie nie dzieje ... ;]

podajesz wszystko przy konfiguracji, jak nie ftp to maila możesz też wybrać ale nie musisz wogóle nic wpisywać .... ;]

Originally posted by gameboy
Ludzie a gdzie się wpisuje komendy do tego trojana?
jeżeli przy konfiguracji podajesz numer gadu gadu klienta i servera to odpalasz po wysłaniu komuś gadu i z numera klienta wysyłasz na numer servera komendy normalnie w okienku rozmowy ...

BTW Najpierw zanim zaczniesz bawić się trojanami postaraj się czegoś dowiedzieć o nich a nie odrazu zaczynaj działać bo narobisz sobie szkód tylko przez to.... :hahaha:

PoZdRo ... :faja:
 

gameboy

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2007
Posty
5
aha czyli komendy mam wysyłać na numer gg ofiary? Bo niewiem za bardzo co to ten numer serwera ;/
 

ArturXP

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
27
sluchaj !!
Server : to podajesz swój numer gg
A ten z hasełem czyli Client to podajesz nowy numer gg ... z hasłem !!

I w okienku swojego gg jak masz tamten numer na liscie tzn ten zalozony i trojanek na nim uruchomiony to tam wpisujesz komendy ...
wpiszesz sobie HELP i ci komendy wyskakuja
<
pozdro
 

erydanus

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2006
Posty
1
ptosba

elo wsyzstkim czy ktos ma dane kontaktu do gregstara bo potrzebne mi dane do tego goscia a stronka domowa nie dziala wiec jesli ktos by posiadal prosze napisac na pw lub tutaj
z goey dzikeuje
zpodrawiam
narka
 
Do góry Bottom