grupy hakerskie

Pawexus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2007
Posty
21
Witam wszystkich!
W artykułach typu 'hacker - howto' i innych 'jak zostać hakerem' pisze, że trzeba wstąpić wcześniej czy później (po nabyciu odpowiedniej wiedzy) do jakiejś grupy hakerskiej...
Nie wiem, czy mogę, nie wiem do jakiej, i nie wiem w ogóle jakie są!
Więc kieruje do Was przyjaciele, pytanie, jakie są grupy hakerskie, i czy mogę, kiedy mogę oraz jakiej grupy hakerskiej mogę stać się członkiem.
To już nie jest moim zdaniem sprawa 'poszukaj na google'.

Pozdro!
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Żadnej grupy członkiem się nie staniesz :!: Z takim pytaniem nadajesz się do zamiatania ulic
;/

BTW: Żadna grupa i tak by cię nie chciała.
 

Pawexus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2007
Posty
21
aaa nie o to chodzi!
wiem że nikt by mnie nie przyjął bo moja wiedzia jest znikoma...
ale się tylko zorientować chciałem ;]

ps
ale z tym zamiataniem ulic to chyba przesadziłeś!
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Bajki... Crackerzy są w grupach, chyba że "hakerzy" tworzą jakiś wspólny większy projekt...
Zobacz...



[...] Hakerzy odznaczają się bardzo dobrą orientacją w Internecie, znajomością wielu języków programowania, a także świetną znajomością systemów operacyjnych, w tym zwłaszcza z rodziny Unix (GNU/Linux, BSD itp.). [...][/b]
Napewno nie wstąpisz bo nie znajdziesz, ban na google :]
 

Leonidaser

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2007
Posty
15
,,Eksperci"

Sa takie grupy !!!!!!! Widze ze wiekszosc zarejestrowanych osob na tym forum nie posiada zbytnio glebokiej wiedzy na ten temat
<
<
<
<
Kiedys czytalem o jakiejs grupie ktora miala czlon w nazwie <<<< Dragon >>>> i aby do niej przystapic to na prawde... TRZEBA BYLOBYC zaje*****
<
I oni sami Cie znajduja ..... Zawsze sam mozesz zalozyc taki team

:eek:kulary: :eek:kulary:
 

Pawexus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2007
Posty
21
właśnie ja czytałem o grupach hakerskich (tak jak pisze na wikipedi) dzielą się sztuczkami, informacjami, programami itp. ;D
i właśnie chciałbym się o takiej jakiejś grupie zorientować, jakie ma wymogi itp
 
Do góry Bottom