Gry online jak wlamac?

passau1

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2009
Posty
4
Witam
mam pytanie gram od dluzszego czasu w pewna gre online nie chce okradac ani wlamac sie na czyjes konto, chcialbym tylko poznac zasady pewnych matematycznych opcji lub algorytmow lub pewnych wymiarow czasowych w tej grze.Jesli ktos bylby mi wstanie pomoc bylbym wdzieczny.
 

sht

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2009
Posty
19
Witam
mam pytanie gram od dluzszego czasu w pewna gre online nie chce okradac ani wlamac sie na czyjes konto, chcialbym tylko poznac zasady pewnych matematycznych opcji lub algorytmow lub pewnych wymiarow czasowych w tej grze.Jesli ktos bylby mi wstanie pomoc bylbym wdzieczny.
IMO musiałbyś poznać kod tej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

passau1

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2009
Posty
4
Spedzilem kiedys 36h non stop grajac w ta gre spisywalem wszystko na kartce i musze przyznac ze w pewnym sensie czesciowo rozpracowalem pewne zaleznosci.
Podaje linka to tej strony strona jest 100% czysta od jakis virusow czy innych tam smieci jakbyscie mogli spojrzec i zobaczyc czy da sie jakos przejrzec ta gre
http://www.trophyfishingonline.com

Za skuteczna pomoc jestem sie wstanie odwdzieczyc,
 

passau1

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2009
Posty
4
]Podziel się, pomogą w znalezieniu odpowiedzi :].


Sprecyzować możesz?
A wiec chodzi o to ze gra polega na lapaniu rybek (ktos sie moze smiac ale jest to moim zdaniem najlepsza gra w jaka gralem a gralem w wiele np .gladiatus, plemiona ,khan wars, travian, itp.) sprawa jest taka ze oczywiscie lapiac ryby musisz znac przynety na dany gatunek ryb z tym nie ma problemu mam obcykane, chodzi o to ze czasami siedzac cala noc zlapiesz same wimpy( wimpy to poziomy ryb ten to najslabszy wiec tak wimp>regular>regula2r>boss 1>boss 2> boss 3> bruiser>legendary>perfect a czasami w piec minut uda ci sie zahaczyc 3 razy pod rzad bossa3 wiec musi to byc jakas funkcja czasowa lub wiem ze dziala to na niektore gatunki ryb kolejnosc zarzucania odpowiednich przynet choc zdarza sie tak ze robie to w takiej samej kolejnosci i znowu same szprotki przez kilka godzin.
Jesli ktos kto chcialby mi pomoc jestem w stanie udostepnic konto swojego brata na tej grze bo on za wiele w to nie gra bo nie ma czasu.
Gramy z tego samego laptopa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
K

Khalt

Gość
A co, jeśli w kodzie jest umieszczone coś w stylu "randomize;"? Pisanie algorytmu zajęłoby Ci wieki - bo takie coś może uwzględniać w obliczeniach obecną godzinę/minutę/ile sekund zostało do końca roku xxxx/obecną temperaturę w yyyy/ilość użytkowników w grze/pingi/Twoje IP (^.^)/wiele innych, które tylko wymyślił autor :D. Kiedyś zachciało mi się pisać 'jak działa system 'shuffle' w Winampie.'

Zgadnij do czego doszedłem ...

Ale nie mówię, że na 100% jest losowe.
 

Vipig

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2008
Posty
8
Zgadnij do czego doszedłem ...
Jestem ciekaw, do czego?
%3C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

passau1

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2009
Posty
4
A co, jeśli w kodzie jest umieszczone coś w stylu "randomize;"? Pisanie algorytmu zajęłoby Ci wieki - bo takie coś może uwzględniać w obliczeniach obecną godzinę/minutę/ile sekund zostało do końca roku xxxx/obecną temperaturę w yyyy/ilość użytkowników w grze/pingi/Twoje IP (^.^)/wiele innych, które tylko wymyślił autor
%3C
. Kiedyś zachciało mi się pisać;jak działa system ; w Winampie

Zgadnij do czego doszedłem ...

Ale nie mówię, że na 100% jest losowe.
Nie chce zgadywac prosilem o pomoc bo sam nie jestem wstanie tego zrobic dlatego pytam czy jest jakis sposob lub program ktory moze to obliczyc lub poprostu ktos jest na tyle dobry zeby przeswietlic ta gre wiadomo o czym mowie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
K

Khalt

Gość
Jestem ciekaw, do czego?[/b]
Do trzy-stronicowej formułki uwzględniającej między innymi - długość poprzedniej piosenki, godzinę (XD) i różne inne głupstwa :D.

A i tak działało raz na 30 prób ^.^ - znacznie dobrze mógł to być szczęśliwy traf.
 
Do góry Bottom