GrzonuShell

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Jest to program do zdalnej administracji jesli spodziewasz sie trojana odrazu zamknij to okno/zakladke

Jest to program do zdalnej kontroli nad komputerem. Zarządzanie odbywa sie za posrednictwem protokolu HTTP.
Dzięki programowi uzyskujemy zdalny dostęp do konsoli windowsa a takze do uploadu i downloadu plikow.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu program uruchamia serwer http i naslu****e na porcie 8080.
dostep do niego mozemy uzyskac po wpisaniu adresu IP komputera na ktorym jest uruchomiony a po dwukropku:)) 8080 przykladowo: 82.66.55.21:8080

domyslny login i haslo to admin:admin

Program posiada tez mozliwosc przysylania aktualnego adresu IP na maila po odpowiednim skonfigurowaniu w panelu

reszte mozemy doczytac w readme

http://grzonu.pl/download/GrzonuShell.exe

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi i komentarze
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Ciekawy program :) nie przetestowałem wszystkich funkcji ale działa :p
Nudziło Ci się ? XD

Pozdro :)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie tak jakos wyszlo ;)
 

AbINITIO

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2009
Posty
1
GrzonuShell i stacja A:/

przy uruchamianiu programu i wykonywaniu dowolnej komendy na serwerze pojawia się okienko "GrzonuShell.exe - Brak dysku" "W stacji nie ma dysku. Włóż dysk do stacji A:."
operacje można przeprowadzić tylko po reakcji usera na serwerze: "Anuluj; Ponów Próbę; Kontynuuj"
What to do? :)
Czy można zmienić port nasłuchiwania?

Piękny i prosty, aż się chce używać :)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
zmienic nie mozna ;)

hmm zawsze pokazuje ci sie to okienko?
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
No, grzonu... Dobra robota xD
Mam tylko jedną propozycję, przydałby się serwer pośredniczący... Trudno w dzisiejszych czasach o publiczne IP...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Ale to jest do zarzadzania własnym komputerem ;)
wiec mozesz uzyc no-ip albo forwardowac port na routerze.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Mnie się rozchodzi o to, że jeśli mam internet w asta-net albo vectra gdzie nie ma IP publicznego, to sobie programu nie poużywam, nie? xD
 
Do góry Bottom