GyGy v.0.1 by The Software

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Witajcie!

Przedstawiam wam GyGy v.0.1. Co to jest? Jego głównym zadaniem jest spamowanie gg. Posiada dwa tryby spamowania:
- losowy (losowe numery)
- od numeru (od tego numeru zacznie się spamowanie).
Dodatkową funkcją jest tryb ,,Wkurzanie znajomych''. Zmienia on status naszego numeru z Dostępnego na Zaraz wracam w określonych odstępach czasowych. Ma również funkcje ręcznej zmiany statusu, zmiany domyślnego serwera GG, oraz ustawienia opisu. Po każdym użyciu zapisuje dane wprowadzone w programie, dzięki temu nie trzeba co raz, co włączanie programu od początku wpisywać opisu, numeru, hasła oraz innych danych.

Screen:

c0a2d24c62b7016d.jpg


Koszt pełnej wersji programu to symboliczne 20zł
smile.gif
Chciałbyś zakupić pełną wersję? Napisz na [email protected] lub gg: 1104854

DOWNLOAD

#edit:

Ale mam pyszną gumę xD Huba Buba 180cm. Oszukali mnie dzisiaj w karfurze. Zachodzę, patrzę cena 3,25 no to biorę, co do zapłaty a baba mi wyskakuje 4,65, kłócić się zacząłem, że dlaczego jest cena 3,25 jak ona tyle nie kosztuje... Ale za to jaka pyszna
<


#edit2:

Mentos, jeśli dużo sprzedam 2% zysków dla Ciebie, zarobisz więcej niż na AdSense
<


-- Dopisano --

Ukazała się poprawiona wersja, w v.0.1 był błąd ze spamowaniem od numeru.

DOWNLOAD

//The, nie pisz posta pod postem bo będzie solo na kwadracie xD -Mag
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
Bardzo fajny program. Dzięki ;]

Mam tylko pytanie, czym różni się pełna wersja od demo?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Pełna wersja nie ma żadnych ograniczeń. Wersje demo można uruchomić bodajże 10 razy.
 

tigerjp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 20, 2007
Posty
52
btw. autor napisał program w Delphi oraz wykorzystał komponent HGGk z krolnet.pl

//jak limit wam się skonczy i chcecie odpalić program to:

PPM na programie --> Uruchom Jako... --->Bieżący użytkownik (z zaznaczoną opcją "chroń mój komputer przed działaniem nieautoryzowanych programów")
Następnie klikacie OK

wyskoczy komunikat:
---------------------------
GyGy
---------------------------
Failed to set data for 'Serwer'
---------------------------
OK
---------------------------[/b]

zatwierdzacie "OK"
i gotowe, program już będzie chodził
<


//nie logowałem się jeszcze, ale mam nadzieję, że moja sztuczka działa
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Co do tigerjp: program jest banalnie zabezpieczony, wystarczy chwila aby to rozgryźć
<
Twojego sposobu nie testowałem, mam viste, a tam takiej opcji się nie doszukałem
<


A co do samego programu to pracuje już nad nową wersją która będzie wysyłała wiadomości z 8 numerów i ogólnie poprawione niektóre rzeczy oraz lepiej zabezpieczona przed crackerami xD Jeśli Twoja sztuczka działa gratuluje Ci pomysłu
smile.gif
Pozdrawiam
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
Hm zastanawiam się czy program aby na pewno działa, uruchomiłem go wczoraj 10x i rozsyłałem linka do strony* przez jakąś godzinę na losowe numery.
Niestety było podobnie jak z Panem Reklamą od pewnego czasu ostatnio, mianowicie statystyki strony nie zwiększyły się, a ja nie dostawałem żadnych odpowiedzi w logu. Serwer wysyłania ustawiony jest na 91.197.13.33 a ja zauważyłem, że na tym serwerze statystyki strony po wysyłaniu nie zwiększają się lub zwiększają się bardzo nieznacznie. Radziłem sobie bardzo dobrze z moimi stronami, póki gg nie zablokowali serwera 91.197.13.2 na którym najlepiej się wysyłało reklamy. Później szukałem spamerów ale na wszystkich to samo ;/

Stąd moje pytanie: Czy ja coś robię źle, czy muszę odblokować jakiś port by to działało? Czy po prostu z tymi serwerami jest coś nie tak?

*Dodam że adres mojej strony został skrócony za pomocą strony tnij.org, więc nie możliwe by go od razu zablokowali.
 

tigerjp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 20, 2007
Posty
52
<div class='quotetop'>CYTAT(Ropsont @ 8.12.2008, 19:08) <{POST_SNAPBACK}></div>
*Dodam że adres mojej strony został skrócony za pomocą strony tnij.org, więc nie możliwe by go od razu zablokowali.[/b]
a długość się liczy?
myślałem, że w filtrach gg mogą se ustawić wszystko co zaczyna się od "http://" i link, albo wszystko co od "www." to link, a długość mają gdzieś
<


nie wiem

// chyba, że masz na myśli to, że link zmieniasz często np. co godzinę
 

tigerjp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 20, 2007
Posty
52
HKEY_Current_User ---> Demo

tu macie wpisy z programu jakbyście chcieli usunąć limit w demku lub skasować program, a klucz zostałby (jako śmieć).

Autorowi programu podsunąłem inny sposób na zabezpieczenie demka. Raczej "ciężkie" do złamania. Mam nadzieję, że się nie obrazi o tą ścieżkę do rejestru.
PS. Wklejcie tam liczbę "-10" lub inną, może limitu już nigdy nie będzie
<
.
A jakby ktoś chciał to mógłby napisać w dosłownie minutę program, który odpala tego spamera bez limitu.
//



Kto wie, może kiedyś nawiążemy współpracę i napiszemy ciekawego spamera.
Mam już ciekawy pomysł na spamera, ale wolałbym wykorzystać gotowe komponenty/ biblioteki, ale nie wiem czy działają itd. Zresztą mam delphi 2007 i paczka hgg nie chce się stworzyć ot tak. (jakieś błędy).

W sumie zdradzę co mam w planach:
- program będzie zapisywał w pliku TXT numery gg, do których wysłał reklamę tak więc jeśli w przyszłości wylosuje te same numery to ominie je generując nowe.
- konfiguracja będzie automatyczna, po co wciskać ciągle "zapisz", "wczytaj"
- gdy nas rozłączy ro program spróbuje zalogować się sam i rozpocząć spamowanie
- inna opcja - po utracie połączenia program połączy się ponownie z serwerem GG ale już na inny numer GG i zacznie spamować (będzie można wpisać zastępczy numer gg, że jak nas wywali to zaloguje się na ten drugi, ewentualnie sam zmieni sobie serwer GG na inny)

inne:
- będzie można wpisać przykładowo 10 numerów GG + 10 haseł, ustawić czas np. 2 minuty i określić zadanie (rodzaj spamowania) i załączyć to "makro"
I od tej pory program będzie co 2 minuty rozłączał się, logował się na inny numer GG z listy i kontynuował wysyłanie wiadomości. W ten sposób trudniej będzie zbanować numery GG. (może i będzie nieograniczona lista numerów, ktoś wpisze z 30 numerów albo 300 i ma święty spokój z banami. Jak GG zbanuje jeden numer to pozostałe nadal będą wysyłały wiadomości).


No to tyle.
Jak znajdę jakieś informacje o komponentach gg (o ich sprawności) to zajmę się pisaniem programu.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Jeszcze raz gratuluje czasu poświęconego na bawienie się w rejestrze
smile.gif
Mógłbym nawiązać z Tobą współprace, odezwij się na GG jeśli coś takiego posiadasz. Co do samego programu to działa: po wpisaniu bardzo zachęcającego tekstu jako reklamy na 2000 wysłanych miałem około 350 dziennie i w innych dniach jeszcze po 60. Postanowiłem zaszaleć: skoro już i tak jest napisane jak ominąć blokadę całkowicie za darmo udostępniam pełną wersje programu
smile.gif
Myślę, że się przyda
smile.gif
Pozdrawiam

PEŁNA WERSJA GYGY V.0.1 DOWNLOAD

#edit: Ropsont: filtry GG blokują niektóre wiadomości z linkami ze ,,skrótaczów''. Jest taka strona extrasy.pl bodajże, te wiadomości dochodzą.
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
<div class='quotetop'>CYTAT(djmentos @ 8.12.2008, 19:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
wez pod uwage ze nie kazdy musi byc dostępny i nie każdy klika w link.[/b]

Przy wysłaniu około 20 000 wiadomości do losowych numerów, nie sadze by nie znalazła się ani jedna taka osoba. Zrobiłem eksperyment, nastawiłem na wysyłanie, po 3 godzinach przychodzę i jest napisane, że wysłał losowo jakieś 2000 wiadomości. No to robię stop, a następnie wpisuje w pole "od numeru" mój numer by sprawdzić czy wiadomość do mnie dojdzie. Niestety nie dochodzi
<


<div class='quotetop'>CYTAT(tigerjp @ 8.12.2008, 19:55) <{POST_SNAPBACK}></div>
a długość się liczy?
myślałem, że w filtrach gg mogą se ustawić wszystko co zaczyna się od "http://" i link, albo wszystko co od "www." to link, a długość mają gdzieś
<


nie wiem

// chyba, że masz na myśli to, że link zmieniasz często np. co godzinę[/b]

Mój link jest krótki ale zmieniam go często, gdyż może zostać zbanowany jak się go za często wysyła.

<div class='quotetop'>CYTAT(The @ 9.12.2008, 21:10) <{POST_SNAPBACK}></div>
#edit: Ropsont: filtry GG blokują niektóre wiadomości z linkami ze ,,skrótaczów''. Jest taka strona extrasy.pl bodajże, te wiadomości dochodzą.[/b]

Hm, A czy jak się skraca link referencyjny to przy jego cięciu traci on swoją "moc" i nie przekierowuje z twojego polecenia?

P.S. Fajnie by było gdybyście zrobili proponowany program. Z wymienionych wyżej sugestii wynika, że zapowiada sie ciekawie
smile.gif
Powodzenia przy pisaniu.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Filtry GG blokują numery gdy się wyśle sporo reklam. Z linkami wszystko jest okej, trzeba jedynie najpierw sprawdzić czy aby na pewno wiadomość z linkiem dochodzi, bo tak jak już wyżej napisałem filtry odrzucają niektóre wiadomości ze ,,skrótaczami''
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
Numery GG zmieniam ciągle. Mam GGAC, więc to nie problem. Sprawdziłem natomiast inną rzecz. Wiadomość nie dochodzi wogóle. Czy jest skrócona czy nie czy wysłana w innej formie. Moja strona została widocznie zablokowana na kilka sposobów bo za często ją wysyłałem. Nawet jak wysłałem do kolegi do mówi, że nic nie dostał. Tak, więc macie może jakieś sugestie jak wysyłać żeby dochodziła? Czy lepiej założyć drugą małą stronkę z przekierowaniem na tę właściwą, czy wysyłać link w formie www "nazwa strony" pl <- z przerwami pomiędzy?
 

tigerjp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 20, 2007
Posty
52
przy okazji wpadłem na nowy drobiazg do programu:
- będzie można wpisać dodatkowo drugi numer GG "Numer Kontrolny", ustawić w nim opcje np "co setną wiadomość".

O co chodzi?
Otóż program wysyłałby jedną wiadomość raz na 100 wiadomości do "numeru kontrolnego".

Jeśli numer kontrolny otrzymałby jakąkolwiek wiadomość to spamer rozsyłałby wiadomości dalej, w przeciwnym razie spamer rozłączyłby się z serwerem, wybrał kolejny numer gg z listy, zalogował się na niego i kontynuował spam.

jakoś tak ;P
 

Ropsont

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2008
Posty
12
Uf już mi na szczęście wszystko działa
<


Założyłem po prostu podstronę, z której jest przekierowanie na główną. GyGy bardzo dobry program polecam, w ogóle się nie zawiesza.
<


Ale to co macie zamiar napisać brzmi wprost genialnie, jeszcze raz życzę powodzenia.

Aha i dzięki za wszelką pomoc
<
 
Do góry Bottom