GyGy v. 1.0

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Witajcie ponownie
smile.gif


Spamera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać
<
Opiszę jedynie co zostało poprawione, dodane:

- menu xD;
- automatyczna aktualizacja programu;
- zapis, odczyt logów programu ^^;
- uruchamianie GyGy przy starcie, automatyczne połączenie i spamowanie - nie musisz nic robić
<
;
- możliwość wybrania maksymalnego numeru z jakiego mają być wybieranie numery do spamowania losowego;

Ograniczenia w wersji demo:

- spamowanie z max. 1 numeru;
- zablokowana możliwość uruchamiania przy starcie systemu.

Wiem, jestem okrutny xD Ale spamer wykorzystywany jest do zarobku na IQ-teście, a tam dzięki GyGy można stać się bogatym
<
. Została usunięta też opcja ,,Wkurzaj znajomych'' - jest to spamer, a nie zabawka
<


Screen:

gygy10.jpg


Waga: 621 Kb [wersja DEMO] 1.21 Mb [wersja FULL, instalator]

http://www.gygy.cba.pl/gygy10demo.exe

Koszt pełnej wersji jak zawsze mały
<
Promocja - 12zł. Powiem wam coś w sekrecie xD Na IQ-tescie w ubiegłym tygodniu zarobiłem 100zł, a koszt programu to jedyne 25
<


Zapraszam do pobierania i testów
smile.gif
Kupno FULL wersji: gg: 1104854. Pozdrawiam

P.S. // do wszystkich pseudo-crackerow
<
- jezeli program zcrackujecie - cieszcie się tym ale nie rozgłaszajcie tego, potrzebne są pieniążki
smile.gif
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Drogo? Okej! Wielka promocja!

Pakiet GyGy [wszystkie wersje] - 12zł!!!

A co tam, niech wam będzie! Dziękujcie dla Dark Smarka
<
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
Dołączam się do pytania... Czy to wam dobrze działa? Odstęp czasowy powinien być chyba uzależniony od prędkości internetu... Z reguły z tymi spamami jest tak że dochodzi 10 na 100 wysłanych... A w tym wypadku jak jest?

Kupilbym wersje "Premium" ale ograniczenie typu "zablokowana możliwość uruchamiania przy starcie systemu." to śmiech na sali (w koncu strasznie sie przemecze klikajac 2 razy na ikonke programu) a co do spamowania z max. 1 numeru to co mi da spamowanie z kilku numerów? To że użytkownik mnie zablokuje i ja mu ponownie z innego numeru wyśle reklame? Zadna korzysc gdyz ponownie i tak nie kliknie...

No chybaże owy odbiorca dostanie kilka wiadomosci o tej samej tresci z innych numerow? Tutaj jest duzy plus poniewaz zanim wylaczy wszystkie spojrzy na reklame duzo razy ale tez jest wielki minus... Otoz tyle ile numerow tylokrotnie spowolnii to wysylanie spamu nieprawdaz? Uzytkownikow gg jest okolo 6mln wiec wyslanie pojedynczej wiadomosci do wszystkich to raczej sprawa wielu dni nieprawdaz?

A co z linkami? Linki chyba nie dochodza od nieznajomych nie? wiec jak w tresci wiadomosci umiescic link? robic spacje typu www .nasza-klasa.pl czy pisac poprostu bez www czyli... Witam tu maciek bla bla zapraszam na nasza-klasa.pl??
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
Matematyka:
Odstep 6000ms= 6sekund (1 wiadomosc)
1 godzina = 3600sekund/6sekund = 600 wiadomości wysłanych na godzine dodajac losowe wypadki z laczem, pingi, chwilowe zwiechy liczmy 500 wiadomości wysłanych na godzine
z tego około 30% tych numerów to numery używane (sprawdzane raz na 2 tygodnie) Co nam daje około 150 FAKTYCZNYCH odbiorców na godzine... Czy to dużo? biorąc pod uwage fakt braku mozliwosci filtrowania odbiorców (wiek płeć w koncu nie chcem wysylac spamu do strony motoryzacyjnej do kobiet) albo strony z gierkami online do osob 30 lat i wiecej?? W zaleznosci od specyfiki reklamy daje nam to tak naprawde niewielka ilosc zespamowanych numerow... Czy nie da sie tego przyspieszyc??

Jezeli nie to mam pytanie do autora... Czy ten tryb uruchamiajacy sie przy starcie systemu dziala jako niewidoczny? w tle? Tzn zainstalowalbym na 10 komputerach i to by wysylalo bez wiedzy uzytkownika komputera (mysle o uzytkowniku tepym) oby nie bylo przy zegarze w procesach moze byc... Pozdrawiam

//Tobie też edit nie działa?? :/
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
Do pezet40


To tak :

1. - Mi działa.

2. - Odstęp zależy od tego jak szybko chcesz dostać bana - jeśli wysyłasz za szybko taką samą treść to Cię blokują, więc trzeba wybrać kilka sekund polecam 6 sek ( 6000 ms ) i więcej.

3. - Jeśli spamujesz z kilku numerów, to każdy wysyła do kolejnego ( np. : Ustawiasz spamowanie od numeru : 5000 ; pierwszy numer pisze pod podany ( 5000) , następny pod 5001, następny pod 5002 itd. aż do 5008 - dzieje się to w tym samym czasie ( wysyłanie od 5000 do 5008 ) .

4. - Linki dochodzą do znajomych ( gdy miałem gg to pamiętam że dochodziły linki i wtedy jak klikniesz to czekasz 5 sek na otwarcie ).

5. - 150 odbiorców z jednego nr. , a jak ustawisz więcej ( pełna wersja ) , czyli np. 8 to masz 150 x 8 = 1200 w godzinę, a dajmy na to że siedzisz przy kompie 3 godziny i masz włączony spamer, masz 1200 x 3 = 3600 "Faktycznych odbiorców".

Na ostatnie nie odpowiem bo nie wiem i nie jestem autorem...


P.S. jeśli chcesz to znajdź sobie starsze wersje tego spamera ( na tym forum w kategorii komunikatory ) ; bodajże ver. 0.2 miała wysyłanie z kilku nr.

 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
ok dzieki ostatnia kwestia odnośnie banów... Czy jeżeli ewentualnie dostanę bana to czy program mnie o tym poinformuje? Tzn przestanie wysyłać wiadomości? Prawdopodobnie nie.... bedzie sie zachowywal dalej tak samo tzn wysylal wiadomosci ktore nikomu sie nie ukaza nieprawdaz?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Witam serdecznie wszystkich po dość długiej przerwie ale miałem ''urlop''
smile.gif


A więc tak, uruchamianie przy starcie systemu to po prostu to, że przy starcie systemu uruchamia się program jak zwykła aplikacja i zaczyna spamować
smile.gif
Wiem, wiem głupie no ale cóż xD

Bany nakładane prze Gadu-Gadu są ,,wykrywane'' przez program. Użytkownik nie jest o tym informowany, znaczy w pewnym sensie jest. Patrząc na dolny pasek z informacjami można zerknąć na to ile numerów jest zalogowanych a z ilu aktualnie jest wysyłane. Sposób prymitywny ale zawsze coś
smile.gif


Spamowanie 8 numerów jednocześnie to coś takiego: program wybiera 8 losowych numerów i wysyła do nich 8 wiadomości co nam daje - wysyłanie z jednego numeru przy odstępie 6000 ms daje nam co 6 sek 1 reklamę, a z 8 numerów 8 reklam
smile.gif


W bliskiej przyszłości mam zamiar w pełni zautomatyzować spamera, funkcje które dojdą to m.in.:

- użytkownik zostanie poinformowany o zbanowaniu numeru;
- możliwość automatycznego tworzenia numerów (wystarczy wpisać token);
- możliwość spamowania z nieograniczonej liczby numerów, np.: 500.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za zainteresowanie
smile.gif


W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać
<


// aaaaaa!!! dzieci na forum!!!
<
:D
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
Prosze o numer konta i dane do wplaty 12 zlotych... ja mam w pekao Sa jak cos. Pozdrawiam

Ps. bo cos cie na gg zlapac nie moge
 

M4G&#33;K

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2009
Posty
3
Hmm ja ominąłem blokadę
smile.gif

Mozę nie do końca ale wyslalm z kilku numerów na raz xDD
W razie jakich kolwiek pytań proszę o PW :]
Dzięki
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Nic ciekawego nie odkryłeś.

Zamrażasz wartość numeru np. w Cheat Engine lub ArtMoney
<
 

majagnieszka

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2009
Posty
7
Nie dziala od dawna.

Czy gg wprowadzilo jakies zabezpieczenia?

pezet40 - ile miales 'wejsc' na strone? Bo to ile sie wyslalo, to jedna sprawa, a inna ile weszlo
smile.gif


P.S. czy bedzie jakas mozliwosc aktualizacji, zeby dzialalo?
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
dobra juz niewazne ;] a realnych wejsc mialem 112 moze nie duzo ale zawsze to cos
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
taaa dziala podzialal pare minut generalnie chodzi o to ze gdy chce sie polaczyc z jakims serwerem wyskakuje blad "wystapil blad w polaczeniu sprawdz czy masz nawiazane polaczenie z internetem oraz czy wybrany serwer jest aktywny" zmienialem 10 razy serwer i ciagle to samo... A dziwne bo "Pan reklama" laczy sie na te serwery...

w ogole nie idzie zalogowac na pierwszy numer... ani z neostrady ani z sieci radiowej, sprawdzane na kilku komputerach... Prosze autora programu o odzew... Pozdrawiam
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
juz dziala... To chyba gadu-gadu ma teraz problemy z serwerami bo mi wlasnie siostra mowi ze 20 minut gg nie dzialalo a strony tak... Sorki za offtopa moze admin usunac jest ok wszystko
 
Do góry Bottom